DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Přihlášení dvou hráčů - help pls
Přihlášení dvou hráčů - help pls
Frennky DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.07.2006
Příspěvky: 8
Citovat
Ahoj,

zkusil jsem vsechno mozny i co je tady ve foru nize, ale nemohu rozbehnout rezim 2 hracu. pouzivam SM 4.0 z 30.7. a 2x deluxe ignition pad. Bohuzel system se tvari jako bych mackal porad stejny knoflik jedno z jakyho padu to odmacknu. Kdyz pripojim, automaticky si nacte oba pady, v mapovani ma oznaceno napr. prava sipka B4 ale jak u Player 1 tak Player 2, a je uplne jedno kdyz chci premapovat, ze kteryho padu mackam ale vzdy tam vleze B4, pricemz si myslim ze by to melo byt rozliseno teba Joy2_B4 nebo tak neco. Nicmene vi ze tam jsou dva protoze v menu ukazuje Klavesnice (Key), RedOctane USB Pad (Joy1) a RedOctane USB Pad (Joy2). V test inputu ukazuje prirazeni kdyz stisknu pravej na prvnim B4 - Controller 1 Right - (MenuRight Secondary), kdyz na druhym B4 - Controller 2 Right - (MenuRight Secondary), takze podle me vi ze se to macka jinde ale nejakym zahadnym zpusobem to je namapovany na jeden button?? Kdyz pustim dva hrace pomoci klavesnice (KP Enter), tak ceka na zmacknuti startu u druhyho padu a mackam oba ale nerozjede se. Nevite co s tim?
diky moc

ICQ : Frenky-11310396
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FrennkyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
premapuj mu start na nejakej jinej cudlik, treba na ctverecek, u kazdeho padu, nebo lepe udelej si mapovani sam a nespolehej na autoload
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
tak, nebo spust druheho hrace taky na klavesnici (je to Enter na numericke klavesnici, nebo premapovat jinam).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Frennky DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.07.2006
Příspěvky: 8
Citovat
tak jsem to zkousel premapovat pomoci XBCDv107 Xbox controlleru (diky Cloude) ale bohuzel ten mi pady nenajde, nevite co jineho bych mohl na premapovani pouzit?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FrennkyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
kdyz nenajde, tak neni co mapovat
zkontroluj kabely a zkus to znovu (restart taky obcas pomaha)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Frennky DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.07.2006
Příspěvky: 8
Citovat
Ahoj,

takze kabely jsou ok, restart nepomaha

pady jsem zapojil do kamosova compu a stejny problem
v ovladacich panelech v hardwaru jsou obe zarizeni (Red Octane USB pad), kazde zarizeni reaguje na to kdyz se na nej slape samostatne

nicmene knofliky maji stejne oznaceni v SM B1 na prvnim=B1 na druhem padu a chova se jako by byl pripojen jeden pad (tzn. je ji -SM- jedno na kterej se dupe, furt to bere jako Player 1)

premapovat neni co, protoze ten driver nebo co to je (XBCD controller) vubec ty pady nevidi

nevi nekdo co s tim nebo co treba delam spatne, neni jiny zpusob jak to premapovat?

diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FrennkyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
SM4 (konretne presne ta z 30.7.) s tim ma nejakej problem ze se ji to plete, dneska mi udelala to same... skus radsi normlani stepmanii 3.9 tam vidis Joy1/2 vzdycky a vis co to dela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Frennky DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.07.2006
Příspěvky: 8
Citovat
jo tak presne tuhle mam

a neni lepsi nainstalovat tu novou CVS (z 31.8.)

jaky mate zkusenosti s preinstalovanim? necha vam to tam savenuty vysledky profily a tak nebo je nutny to nejak zalohovat
nebo odinstalovat a nainstalovat novou verzi? obe zaroven mit asi nemuzu co

pokud bych se vratil k 3.9 ce tak tam bude chybet nejaka funkcnost 4-ky ne?

diky za odpoved
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FrennkyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ne k nicemu ti to nebude protoze ta z 31.8. ma ten problem taky. Uz ho prej opravili a dalsi CVS build uz bude v pohode, otazka zni kdy to dostanou do stavu ze udelaj dalsi verejnej build.

Preinstalovani: Stepmania 3.9 muzes mit vedle sebe kolik chces, Stepmanie CVS se ti budou navzajem mlatit, kdyz to odinstaluje tak ti zustane nastaveni, themesy a songy. Kdyz potom na do nainstalujes jiny CVS tak to nejspis adoptuje, ale mozna se mu nebude libit a zacne ti nahodne padat.

Jinak kdyz budes pouzivat 3.9 tak jedina funkcnost ktera zmizi je ze nepojedou rollsy a mutliplayer po netu, kdyz budes pouzivat 3.95 tak pojede vsechno. To co ma 4.0 navic stejne neni z velky casti pristupny ze zakladniho themesu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Haloooo, vážně nikdo nehraje ve dvou?
kaacza DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.09.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
Citovat
Chápu dobře, že dva pady v módu Versus ve Stepmanii připojit nelze? Zdá se mi, že mám stejnou situaci, jako je zde popisovaná. Mám dva nové softpady (3in1 Deluxe Ignition) připojené přes USB. Každej zvlášť chodí ok. Když je připojím oba, tváří se jako jeden. Namapování jsem provedla ručně. V mapování se ukazují jako Joy1 a Joy2 (v testu se ale objevuje u obou text Controller1), tedy tlačítka jsou odlišená jako Joy 1 1, Joy 2 1, atp. Start mám na tlačítkách Start (tuším Joy 1 10 a Joy 2 10 nebo tak něco). Přesto ve výběru módu se po stisku druhého tlačítka Start jede dál Single jako by se stisklo první. Spustit druhého hráče z numerické klávesnice nemůžu, neb mám notebook a ten má numklávesy přes Fn a žádný numEnter. Sad Poradí někdo co s tím? Funguje to někomu? Nepomohla by nějaká starší verze SM? bounce
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kaaczaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ano, dva pady najednou ve Stepmanii 4.0 NEJDOU, jedna se o chybu stepmanie4. Ve stepmanii 3.9 nebo 3.95 vsechno jede jak ma.
Kdyz uz pouzivate vec ktera je nekde uprostred vyvoje tak se s podobnejma chybama musi pocitat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ehm..
kaacza DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.09.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
Citovat
Chacháá, tak už mi to funguje. Very Happy
No cítím se jak nejpitomější BFU, ale napíšu to sem a svůj předchozí příspěvek rušit nebudu, třeba to nějakému jinému BFU pomůže. Řešením bylo klasické RTFM (Read The Fucking Manual). Manuál obsahoval pouze 3 obrázky, z posledního je patrné, že jsem špatně mapovala druhý pad. Jaksi jsem se domnívala, že jej mám namapovat do druhého sloupce. Jenže je potřeba ho namapovat do sloupce pátého (prvního za bílými), viz obrázek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kaaczaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jasně, dík.
kaacza DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.09.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
Citovat
Zapomněla jsem napsat, že mám verzi 3.9.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kaaczaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
:)
kaacza DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.09.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
Citovat
No, tak teď se mi můžete všichni smát. Smile slap
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kaaczaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: :)
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
kaacza napsal:
No, tak teď se mi můžete všichni smát. Smile slap

Vysmech se nekona.... prisla sis na to sama
Dulezity je, ze uz to bezi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Přihlášení dvou hráčů - help pls
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)