DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Lost & found
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
jj, nejsi sam (Pulda se pridal)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Nejste sami, taky to zkouším... a vhledem k tomu že to budete mít asi dřív než já, protože jsem lama která nenechává počítač puštěný přes noc, tak prosím potom seedujte ať mám nějakou naději to taky dojet...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Gamers sosly. Pokud chcete Cz titulky, poslete link.
Jinak .. mam to vzit na FF a kouknem na to? (nevim jestli bude kde a cas, ale vzit to muzu )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Urcite to vem. bud na to kouknem nebo aspon rozkopirujem:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Schvalne jsem to (sproste) slovo nepouzil. No .. kopirovani .. kdo to nedotorenti, muze zkusit prinest vlastni medium, treba najdete nekoho kdo bude mit naladu.

Jinak koukli byste na to na FF i bez tituly? (kdo teda neumi anglicky)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Tak jsem nemel stesti pri hledani. Muzete to nekam hodit (nebo alespon ten torrent?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Byl na FFS, torrent je na netu, 2. dil jsem zatim nenasel, kopii mam ja a Trin.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Já to také dostahoval a úspěšně šířím Smile je to vážně něco neskutečnýho. U ničeho jsem už velmi velmi dlouho tak opravdově hlasitě neROFLil. A jsem ochoten se aktivně zapojit do překladu titulkování. Žel zatím jsem našel jedině titulky v Italštině a Španělštině. Alespoň něco, kvůli timingu, ale pro překlad se nehodí. Přecijen místy pochytat ty hlody co tam někteří mají.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Neni spatny napad, take se o neco zkusim pokusit. Pokud jsou k dispozici ty timingy, ty by me asi vrcholne nebavilo odhadovat Smile Muzes me to, Kiraro, nejak poslat? Mail dam pres icq (spam). Diky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Koukal jsem jen na jeden subtitle site, a maj tam titulky pro plno jazyku k tomuhle filmu (vcetne slovenstiny), ale CZ jsem nenasel. Takze casovani mate, preklad taky .. jen to mirne upravit do CZ.

Kouknete a dejte vedet. A jeslti na to mate vice jak 5minut, treba nejdete i cz verzi.
Pak poslete
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
No jestli neco, budu to prekladat z originalu. Pokud to tedy uz nebude zbytecne. Kdyby nekdo cz nasel, dejte vedet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Prekladej z originalu, ale pouzivaj cizi casovani .. to bych znovu delat nechtel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Premyslel jsem o tom kdyz jsem to videl podruhe (nekdy minuly tyden) a rikal jsem si ze bych titulky udelal ... delal bych to rovnou z orig. (voice) ... ale pravda ze timingy by se hodily, nemam s timovanim titulku nejake valne prakticke zkusenosti... no, kazdopadne nejdriv bych mel dodelat ty na ten fanfilm ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
No to tedy prr... já jsem hledáním titulků strávil většinu dne, titulkových stránek jsem prošel nepočítaně a upozorňuji že na webu není ani fň... Nevím Xsofte jaký druh černé magie používáš ale bojím se tě. Ty španělské, italské a bůhvíjakexotickéještě titulky jsem nakonec vyhrabal kdesi na eMule. Jsou tam imho i anglické, ale určitě víte jak je to se stahováním několikakilových souborů z eMule, když je má jeden člověk.
Takže jestli někdo sežene slovenské titulky je to no problem, obecně možná ještě lepší by to bylo s anglickými a zlepšovat překlady. Jinak mohu poskytnout jedině ty co mám, kvůli tomu timingu (jsem na někém messageru) a musí to někdo oposlouchat ze zvuku. Na to já si netroufám. Good Luck.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Jak rikam, klidne odposloucham (a rad), ale spechat s tim nebudu ... takze jestli to nekdo chce mit dejme tomu pozitri, tak at si to udela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lost & found
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)