DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! ICQ- Smazani contactu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak ted se nejak neorientuju.O2 mi dosud bylo sympaticky diky moc pekny reklame v tv, copak ono prebira eurotel?
holt jsem asi pozadu....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No, ja mam pocit ze errortel je ted O2 a jeste kohosi koupili ne?
No stejne pak bude fuze vodkafoun a O2 a mame z toho mineralku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
No, nejdriv byl Cesky telecom a eurotel 2 firmy. Pak C. Telecom koupil eurotel, ale znacka zustala stejna. A tedka nekdy na jare koupila ceskej telecom a tim padem i eurotel telefonica. A od 1.9. prestal CT existovat a misto toho je tu telefonica Czech republic a jelikoz celosvetovou znackou mobilni site telefonicy je O2, tak od 1.9. zrusili eurotel a udelali z nej O2. Stejne jako kdyz T-Mobile kupoval Paegass nebo Vodafone kupoval Oskara. Akorat tady vedle mobilni site telefonica jeste ziskala i pevnou (resp. vedle pevny i mobilni).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
hehehe, no uz aspon vim proc se mi zblaznil mobil a neustale ukazuje ze se nabiji-to on asi ted jede na O2 Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Had DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.05.2006
Příspěvky: 57
Citovat
Bee Boo otazka je jake znacky podebradka to asi nebude Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HadOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
http://www.zive.sk/h/Poradca/AR.asp?ARI=119099&CAI=2218
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
http://www.zive.sk/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=119149
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
http://www.pocitac.com/?item=icq-5-1-nici-a-nedorucuje-www-a-ftp-odkazy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
QIP rulezz

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Nechápu jak si někdo může dovolit tak okatě a zároveň špatně kopírovat Mirandu ^_^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dyzajnove mozna, ale ono to rozlozeni moc jinak nejde, mam mirandu, mel jsem qip a zjistil jsem ze funkce qipu plne nevyuziju takze jsem si nechal mirandu jen s pluginama co potrebuju, tzn. skoro zadne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hulandra
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kirara napsal:
Nechápu jak si někdo může dovolit tak okatě a zároveň špatně kopírovat Mirandu ^_^;


To chce klid.
Miranda to okopirovana neni. Je tu povodni QIP ve kterem sem si pohral s barvickama, pozatim a ikonkama. Nic z toho jsem nevzal z mirandy a ITG skin na mirnadu tusim ani neni.

Jinak muj nazor na ni je, ze miranda je jako firefox - tj. nenastavena a bez pluginu je naprosto blba a na nic (asi jako ngage). Ale nemam cas delat packy na mirandu, zkouset jaky plugin funguje, jaky ne a porad je aktualizovat.
Navic jsem ji zkousel, ale nevzala mi historii z ICQ2003b (ze starsich umi ... tj. do 2003a). A para a bla bla bla. Blbe ukladani historie, porad ma problemy se synchronizaci se serverem (jasne, uz je to opraveny ne? ..hm na jak dlouho), a zpravy z ni odelane se nekdy nedoruci VUBEC (pokud mate GPRS a neumite si mirandu nastavit, tak jo). Takze miranda pak nejenom ze nedorucuje odkazy, ale nedorucuje ani zpravy.

Ale pokud chcete mirandu, doporuciji hulandru (anem mirandu od hulana)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
jj ... je to presne jak rika xsoft ... miranda =~ ffox, qip =~ opera ;p
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Presne, at zije qip. Firefoxe si moc rad nastavim, ale do qipu se mi moc hrabat nechce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Re: Hulandra
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
xsoft napsal:
Kirara napsal:
Nechápu jak si někdo může dovolit tak okatě a zároveň špatně kopírovat Mirandu ^_^;

To chce klid.
Miranda to okopirovana neni. Je tu povodni QIP ve kterem sem si pohral s barvickama, pozatim a ikonkama. Nic z toho jsem nevzal z mirandy a ITG skin na mirnadu tusim ani neni.

Já jsem v klidu. V pohodě, já jsem nemluvil o screenu který jsi sem poslal ale o QIPu obecně. A mezi námi možnost změnit si pozadí, ikonky a barvičky nepovažuji za skinování.

xsoft napsal:
Jinak muj nazor na ni je, ze miranda je jako firefox - tj. nenastavena a bez pluginu je naprosto blba a na nic (asi jako ngage).

Jasně todle přirovnání beru, i když nesouhlasím úplně stoprocentně. Osobně znám několik lidí kterým Miranda v základním nastavení bohatě stačí. Je to prostě minimalistický klient, poskytující jen ty naprosto nezbytné funkce k tomu, aby člověk mohl použít komunikační protokol. Dobře to vystihl Bee_Boo. QIP má v základní instalaci funkce, který každý plně nevyužije a jsou tam pro něj zbytečně. A o ICQ a jeho paměťových nárocích snad ani nebudeme mluvit. Na druhou stranu by se možná našli funkce, které by ocenil, ale ty si tam přidat nemůže. Jinak souhlasím, že ze stejného důvodu používám FireFox a ne Operu, i když vím, že stránky třeba zobrazuje rychleji. A ještě mě napadlo jedno pěkné srovnání. Je to podobný vztah jako StepMania x ITG for PC.

xsoft napsal:
Ale nemam cas delat packy na mirandu, zkouset jaky plugin funguje, jaky ne a porad je aktualizovat.

Toto si uvědomuji a souhlasím, že to je důvod proč takové programy nejsou pro každého. Používání packů, které už někdo vychytal toto částečně řeší ale zase se tím vytratí ta původní myšlenka, mít tam jen to co využiješ. Upozorňuji, že já mám jeden setting Mirandy už několik měsíců a nemusel jsem sáhnout vůbec na nic. Pluginy se mi aktualizují samovolně.
A jsme u další věci. Jistě víme, že naše oblíbené AOL často mění parametry protokolu, aby znevýhodnil alternativní klienty. V případě Mirandy je to otázka několika hodin než tvůrce ICQ pluginu vydá opravenou verzi. BTW ten nejrozšířenější, distribuovaný se základní instalací, má na svědomí čech Joe Kučera, absolvent FJFI ČVUT.
Jinak toto je mimo jiné moje oblíbená výmluva proč nepoužívám Linux. Na Mirandu a Firefox si čas udělám a když něco rozhaším tak mi nezabere tolik času to přeinstalovat, případně mohu použít nějakou rychlou alternativu. S operačním systémem už je to horší.

xsoft napsal:
Navic jsem ji zkousel, ale nevzala mi historii z ICQ2003b (ze starsich umi ... tj. do 2003a). A para a bla bla bla. Blbe ukladani historie, porad ma problemy se synchronizaci se serverem (jasne, uz je to opraveny ne? ..hm na jak dlouho), a zpravy z ni odelane se nekdy nedoruci VUBEC (pokud mate GPRS a neumite si mirandu nastavit, tak jo). Takze miranda pak nejenom ze nedorucuje odkazy, ale nedorucuje ani zpravy.

Nevím co máš za problémy s historií či se synchronizací. To jsou všechno takové drobné problémy, které věřím, že by se dali vyřešit za odpoledne a s někým kdo s tím má zkušenosti možná za necelou hodinu. S doručováním zpráv, záleží jen na tobě jakou preciznost doručování zpráv si zvolíš. Můžeš si zvolit jestli chceš ACK pouze od serveru nebo i od adresáta. Můžeš si vybrat jakou úroveň chybových hlášeních si necháš zobrazovat a to včetně chyb, které by jen náhodou mohli způsobit nějakou ztrátu dat. A když už vytahuješ ty problémy z ICQ, tak pokud jsem to správně pochopil tak ICQ klient odkazy nepřijímá a né neodesílá. Mě odkazy chodí od všech a problémy s mými odkazy mají jen majitelé ICQ Lite.

xsoft napsal:
Ale pokud chcete mirandu, doporuciji hulandru (anem mirandu od hulana)

Uznávám že to je dobře řešený pack ve všech ohledech, i graficky, má mnoho milých funkcí, ale zase jsme u toho, že je mnoho lidí nevyužije.

A můj verdikt nad QIPem obecně. Možná je to klient, který se snaží úspěšně konkurovat ICQ klientovi, s designem a funkcemi okoukanými kolem, ale určitě ve své kategorii nemůže konkurovat Mirandě. Miranda je multiprotokolová, rozšiřitelná a zkrátka není pro každého. Tím automaticky ztrácí smysl veškeré přímé srovnávání. Já tuto snahu QIPu sebrat ICQ zákazníky beru, protože směr, který nabral oficiální ICQ klient po odkoupení AOL se mi vůbec nelíbí a rovněž tedy za poslední použitelné ICQ považuji ICQ Pro 2003b. ICQ gamez jsou možná sranda, ale je to věc, která IMHO nemá co dělat v něčem co je primárně komunikační nástroj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

ICQ- Smazani contactu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)