DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Sníh 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Máte rádi sníh?
ANO
52%
 52%  [ 9 ]
NE
47%
 47%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 17

Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
rano tu prej snih byl, ale jelikoz jsem vstaval v 11, asi jsem ho minul :D

EDIT: a jinak snih nesnasim!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
v Hořicích sněžilo do 12hodiny...krásný, sladký,....uáááá wub
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
sladky? jako ten, co se z nej delaji pusinky? (mnamm... ja chci do horic)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
tak pojed,...je to zajimavy mesto, jeste horsi lidi Very Happy a sladký tu maj max. trubičky, který nemůžu už ani vidět Laughing ale pusinky,...jooo...já chci pusinkyyy, a nebo aspoň jednu! Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Jaa chci taky sniih... ANO mam ho vazne rad.
Slany a blizke okoli hlasi nulove stopy po snehu. Onen den, kdy vsude padal, u nas jenom prselo a to jeste lehce ( to bude tim, ze jsme srazkovy stin).
Zato led se nam zacina po ranu ( a nekde i prez den) zjevovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
uz je tu, potvora!! Dlouho se prede mnou schovaval, lec nyni na vlastni kukakadle zrel jsem jej. Jak ta nase ulice najednou prokoukla...
Bohuzel to je ale take indikace, ze jak vystrcim nos z domu, tak mi upadne, zmrzly na jeden obovsky rampouch.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
At jde do haje... snih jeden. Tady zase snezi, to je pak takova pozitivni motivace pro cestu do skoly
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak tady uz je taky, takova majinka vrsta snehu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
majinká vrstva? já myslel že jsem se probudil v době ledové...
FotoDokumentace
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Dneska rano jsem vstal a nikde nic, rikam si "perfekt, pohoda". Jedu vlakem do vzdelavaci instituce a jakmile zajedeme za Prelouc, venku bilo, deset cisel snehu a CHUMELENICE! To samy v Pardubicich. Boze, jak ja ten snih dneska rano proklinal :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
njn Pardubice zazily pres noc snehovou kalamitu Smile vim akorat ze snezit zacalo kolem pul dvanacty vecer, kdy jsem se vracel pouze v obleku domu a myslel jsem ze umru zimou, a snih se stale drzi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
cesta do školy...
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
6,10 - lokace: Hradec Králové - sněhu málo, zimy hodně....
7,00 - lokace: Hradec Králové - sněhu hodně, větru hodně,...
7,35 - lokace: Hořice v Podkrkonoší/Mileta - SNEHU VSUDE HODNE! Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Dneska raano se mi povedlo zaspat snezenii (paar hodin potee co jsem vstal uz nic nebylo znaat)
Omylem jsem si ranni winampii budiicii priistroj nastavil na spatnee datum a tak se mi stalo, ze jsem procitnul az kolem 1100.
Kouknu ven a tam zase nic... jen slunce zaarilo a viitr si pohraaval s kdysi mokryymi liistky, lezicimi na dreveneem traamu, ktere mraaz promenil na biilee a zmrzlee.
O tom ze kolem 8.-9. hodiny ranni u naas poletoval jakyysi biilyy praasek (muuzu vaas ujistit, ze antrax to nebyl) jsem se dozvedel az po naavratu z praace.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
obvykle mam snih rada ale letos me pekne s*** jelikoz miluju podzim a toho poradnyho bylo letos tak dva tejdny shoot2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Praha 9 je stale cista:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sníh 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 5  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)