DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Xsoft CZ pack
Xsoft CZ pack
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jsem udelal prvni balicek.
Obsahuje announcera (aspon trochu zabavnejsi hlasky), noteskin (viditelnost, barvy a svit), + Czech DDR bonus Wink

Zatim je to tady:
Arrow http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=1GFHOD8FHSQFH37GDH71NNJKXG
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
Na to URL to vyexpirovalo. Neni to pls ke stazeni jeste nekde jinde?
Diky

Taylor
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jdes pozde. Na yousendit to vydrzi tyden a ted jsem na GPRS, takze to uloadovat nebudu. Bud nekoho popros nebo pockej az budu na koleji (zari-rijen)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
xsofte, nechtel bys udelat neco noveho, pekneho a nahrat to ke mne na FTP? urcite by to ocenilo i vice lidi... to, cos mel na notebooku na narozkach vypadalo dobre
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
To co bylo na narozkách na Xsoftově notebooku jsou originál ITG for PC a ITG skin a co se týče toho návodů na rozchození už tu byly tucty.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Proto preci je "lama pack". Tada chci rici - kdo neumi rochodit na SM 3.95m nebo SM 4 CVS Groove 2.x, nastavit sipky, vzhled a casovani ...

... tak pro ty je ITG for PC R3 - ktere se "jen" sosne a nainstaluje. Zadne nastavovani, jen se hraje. A to mate uz delsi domu odnas (/me a NX) na FTP.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
aha, mne bylo tvrzeno, ze tam mas SM4 + ITG3 skin a protoze jsem toto nikde nenasel, tak jsem psal... never mind :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
to byla SM4 a skin je to ITG2 (je to cerveny)
pokud ti jde o songy
tak je mas v lamach a na ftp, a stepix je na sm.com
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
xsoft napsal:
Proto preci je "lama pack". Tada chci rici - kdo neumi rochodit na SM 3.95m nebo SM 4 CVS Groove 2.x, nastavit sipky, vzhled a casovani ...

... tak pro ty je ITG for PC R3 - ktere se "jen" sosne a nainstaluje. Zadne nastavovani, jen se hraje. A to mate uz delsi domu odnas (/me a NX) na FTP.


Ono najjednoduchsie si je imo kupit originalku ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak asi takhle.

Koupis originalku = mas R1
donahrajes R2 = mas celou ITG1 a 2 - songy, themesy

R3 je uz ocheatovana (rekneme treba i trochu ilegalni) a je to SM4, najdes tam vse co je v R1 a 2 a i neco navic. Ale tohle je SM4 = mzes davat dalsi themesy ze SM, dalsi songy a podobne. Do R2 das dalsi songy, to ano, ale musi byt v OGGach. R4 a R5 jsou jen mensi (objemove) revize na R5.

R3-R5 neni od Konami ci Roxoru ale od nas.

Moje osobni reseni - R1 legalne koupit a pouzivat R4 (R5 az vyjde).
na akce (legalne) pouzivar R1, patchlou na R2

...no jo no, tak my udelame navod no.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
xsoft napsal:

Moje osobni reseni - R1 legalne koupit a pouzivat R4 (R5 az vyjde).
na akce (legalne) pouzivar R1, patchlou na R2


No, neviem, neviem...

Unauthorized copying, reproduction, rental, public performance or broadcasting of this game is a violation of applicable law.

Niečo z toho, čo je bold, sa na použitie na neuzavretých akciách určite dá našíť (z toho mám aj ja dosť hlavu v smútku).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Moje osobni reseni je z ITG for PC R1 verze, kterou mam (mame) urcenou pro promo ucely (od PG) a prezentaci na verejnosti, co ve spojenim se sdruzenim staci.

Info o R3, R4 a R5 je tady http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=1172
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Xsoft CZ pack
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)