DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Ultrastar - Singstar na PC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
takze plan pro US 0.5.2 :

Posted By: corvus5
Date: 2007-01-06 11:11
Summary: New sound recording management in UltraStar 0.5.2
UltraStar 0.5.2 will introduce new sound recording management.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
scar se asi zblaznila Smile))

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Scarlett napsal:
scar se asi zblaznila Smile))



Sikula, ja tolik bodu mel snad jen dvakrat za celou dobu:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
já už mám někde i přes 9 litrů, chce se to naučit tu písničku zpívat né podle toho jak jí znáš a slyšíš ale podle těch chartů... ač to je někdy dost divné...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
ja uz mela pres devet tisic nekolikrat...jinak sem pysna ze se mi povedla mit nejakych 8 tisic, na pisnicce, ktera mela posunutou (jakoze o hodne 5-10 sec), ale znala jsem ji, no:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
kuju....
tak já se svojí angličtinou se chytám jen u pomalejch věcí Very Happy to rychlejí na rytmus, ale to není taková sranda Smile

btw: 10 000? *suché polknutí* hm... Smile hehe, já ci takýýýýý
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Nemate nekdo nebo nevite kde se daji najit ceske pisnicky do ultrsatara, jestli vubec existuji?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
nedaji
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Na Ulstrastar ne, ale v cechach vysel plagiat Singstara, ktey se jmenuje tusim Karaoke Star. Je k tomu hromada ceskych songu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Ultrastar 0.5.2 released
New UltraStar 0.5.2 is ready. New recording engine has been implemented. Please reconfigure record options if needed. Some bugs has been fixed and new languages has been put in. More changes can be found in changes.txt
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Party mod
JacoubekS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 5
Citovat
Muzu se zeptat jestli nekdo pls nahodou nevite jak naparty mod v Ultrastaru deluxe? ja netusim vubec... diky...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JacoubekSOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. muzu se zeptat, co by ten mod deluxe mel delat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

JacoubekS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 5
Citovat
Ja myslel ze se bavime o Ultrastar. Ale vypadato ze nevite o cem mluvim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JacoubekSOdeslat soukromou zprávu
JacoubekS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 5
Citovat
http://download.chip.eu/cz/download_cz_1108749.html

Tady odsud se da stahnout Ultrastar Deluxe ale o tom uz jsi urcite musel slyset. Pak si musel slyset i o tom ze v nem je party mod. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JacoubekSOdeslat soukromou zprávu
JacoubekS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 5
Citovat
Beru zpet pokud si spatne pochopil co jsem napsal v prvnim prispevku. Mam na mysli co mam udelat aby mi fungovala Party v Ultrastaru. Kdyz ji zapnu tak funguje jen jeden hlas, potrebuju mit zapojeny druhy mikrofon aby tak mohl zpivat nekdo druhy? Jestli jo tak jak? ja to zkousel a je to hluche. diky moc
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JacoubekSOdeslat soukromou zprávu
Ultrastar - Singstar na PC
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)