DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
vcera som strasne lamil, ale aspon jedna vec ma potesila:
http://netvor.sk/~ulo/ddr/Wien/screen00017.jpg
RevenG - 桜, hard 10, hrane na ITG2 arkade
konecne prva 10tlapka ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Congrats, to je moc pekne:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Mne sa vcera narozdiel od ula darilo a tak sa pochvalim aj ja ^_^

(To Delirum ma mrtne tesi, a toho Mellow skoda Sad )

Inak, ak by si chcel niekto kuknut moje zlepsovanie sa na arkade casom, tak nech nazrie do mojej galerie




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak Srandistovi grats, dost velke zlepseni.
A moje vysledky - viz vyse, takze je zbytecne je sem davat. Nijake extra zlepseni, na teto urovni jsem uz hodne dlouho a od posledni navstevy arkady jsem se zlepsila v nekterych songach jen o par procent (spis nahoda). A na nektere absolutne nestacim (napr. Summer Speedy mix). Tak nejak mam problem, ze bez baru uz to nestiham a s barem nedosahnu uplne optimalne vsude a musim se pak dost natahovat, zkratka prilis omezuje moji pohyblivost. Snad casem (i kdyz uz asi nevyrostu). Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak ja to jsem taky postnu nez nam odemknou PGS:

Vsechno je to z Vidne. Par 97% a Xuxa na expert.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Mozno mam blbu otazku, ale aky ma vyznam hranie Medium veci na arkade? Mozno som divny, ale na arkadu sa (aspon ja) idem vybicovat k vyssim vykonom, takze skusam Hardy a Experty co som doma nedal... Ma to nejaku hlbsi vyznam skakat na Medium?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Srandista napsal:
Mozno mam blbu otazku, ale aky ma vyznam hranie Medium veci na arkade? Mozno som divny, ale na arkadu sa (aspon ja) idem vybicovat k vyssim vykonom, takze skusam Hardy a Experty co som doma nedal... Ma to nejaku hlbsi vyznam skakat na Medium?


Vzdyt ja se taky bicuju k vetsim vykonum. Kdyz domu na Novodvorsky hraju na presnost tak mam okolo 85 - 90%, protoze se neslysim. Tech 97% co jsem tam mel je skoro maximum co muzes dat. To je podle me vykon jako blazen:). A hlavne se na tom dedicabu slysim, to bohuzel nejde ani na Trinpadech ani doma.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
A můžu mít já blbou otázku? Razz
Jak je možné mít 97%? Smile
Ať trénuju přesnost jakkoliv (fade out, vyšší speed, soustředění se), nikdy nejsem schopný udělat u hard songů více jak 84% a u medií více jak 90%.
Hold mi neni předurčeno býti přesný Smile
pozn.: ne, life difficulty to není, mám to na 4ku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja hraju tretim rokem, za tu dobu chytis "jisty rytmus" a "jistou techniku", takze to cloveku jde o trochu lip. Ale jinak je to jen trenink a naposlouchani. Ja ITG posloucham prakticky denne a na klavesnici hraju tak obden (a obcas i normalne na arkade), ale staci si najit svuj system a verim ze to pujde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tak po dlouhe dobe hodim par hezcich vysledku za posledni dobu, konecne sem dal prvni hvezdu na arkade a prvni one great, i kdyz cilem bylo udelat full excellent combo.



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
pekny dvojhvezdicky, pekny. i dalsi skore pekne.

kubago: presnost prijde casem. nekdo je ale ze zacatku presnejse nez nekdo jiny...taky jsem zrovna nebyla nejpresnejsi a stale nejsem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
dneska sem stravil 5 hodin tancovanim double, dost me to chytlo a konecne sem prisel na to jak to spravne tancovat. tady jsou nejake vysledky.


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Cekal sem ze to uz musi prijit kazdym dnem a vcera se konecne zadarilo. A hned dokonce 2x! Very Happy



Jinak trenuju presnost uz prevazne jen na hard songy (na zacatku si dam jen par medium songu abych se rozhybal a dostal do rytmu). Taky sem dal konecne Why Me na FEC (to uz je par dni stary). Jinak ostatni hardy ktere nemam se snazim vytahnout aspon nad 90%, ostatni se snazim vytahnout vic (cilem je zatim 1 hvezda), jde to pomalu, ale od minule tam nejake zlepseni je, i kdyz hvezda jeste nepadla (nepocitam Why Me).




Jinak jeste par expertu, ty mi porad moc nejdou, kdyz mam nad 80% tak je to (zatim) uspech.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Gratuluju Robote. Nyni jsi "offiko" druhy nejpresnejsi hrac CR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 39 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)