DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Duel - Google vs jine vyhledavace

1 vote / 1 user
Google
92%
 92%  [ 13 ]
Seznam
7%
 7%  [ 1 ]
Centrum
0%
 0%  [ 0 ]
Atlas
0%
 0%  [ 0 ]
Yahoo
0%
 0%  [ 0 ]
Live
0%
 0%  [ 0 ]
jiny cesky
0%
 0%  [ 0 ]
jiny zahranicni
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 14

Duel - Google vs jine vyhledavace
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Otazka je jednoducha: Google vs jine vyhledavace?

Ve spojeni "jine vyhledavace" si predstavce cokoliv jineho. Seznam, Centrum, Live, Altavistu ...
V podstate jsem pouze pro Google. Sem tam ale vyuzii sluzbu i jinych vyhledavacu. Konkretne se mi celkem hodne livi hledani obrazku na Live (microsoft, ale tohle se jim povedlo)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
At zije Google a Yahoo. A pro domaci pomery je dobry i seznam, ale i tak volim Google.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Na cesky dotazy seznam, resp. v adrese "ss dotaz", na vseobecny a zahranicni google, resp. "g dotaz" do adresy (opera rulez)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To mam (dokonce defaultne) ve Firefoxu taky. (bud g dotaz v eng verzi, nebo gg dotaz v ceskem FF).

Osobne jsem pro Goole s personalizovanym hledanim (coz po par letech celkem funguje). Na nektere veci "gg define: xxx" na nebo wikipedii. Cesky Seznam pouzivam maximalne kdyz chci videt kde si stojim v rankingu. Live.com na obrazky, pokud nechci klikat dal. Taky je pravda ze na Google mam asi 5 plugin/scriptu co hledani upravuje.

Btw, screenshot "natuneneho" google by se hodil taky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
pouzivam google a seznam. kdysi davno jsem pouzivala altavistu nez jsem nasla neco jineho. takove vyhledavace jako MSN a Yahoo bych nejradeji zrusila.

seznam pouzivam na slovniky a mapy(spis plan prahy) + obcas na nejake ceske veci

google v podstate na vse co potrebuju
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
altavista.digital.com kde je tomu konec Smile

no jen google.com (a nesnasim kdyz mam nekde nastaveny preferencni hledani cz stranek)
dal slovnik.najdi.to
a pak takovy veci jako "wiki neco" "imdb neco" a tak... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Duel - Google vs jine vyhledavace
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)