DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Duel - Mario vs Sonic

1 vote / 1 user
Marion
50%
 50%  [ 3 ]
Sonic
50%
 50%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 6

Duel - Mario vs Sonic
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Otazka je jednoducha: Mario nebo Sonic?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tezko rict, mam rad oba dva. ale posledni co sem paril bylo sonic rivals na PSP a byla to supr parba, tak pod vlivem tohodle budu hlasovat pro sonica.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja bych dal Maria. Otocil jsem prvni 4 dily, ale porad je proste Mario 1 klasika. Zajimavy co do 64k dali (tolik ma ta 1 ROMka). Taky jsem vic tamereny na Nintendo no.

Jinak priznivci maria by si meli najit AIR (takovy supertezky remake Maria vyuzivajicich bugu ve hre a podobne). Video s prubehem teto hry je moooc zajimave.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nehlasuju mam rad oba:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
jednoznacne mario, sonic mi prijde strasne neprijemnej (jako ta postava, ne hra)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
tak to ja prozmenu volim zase Sonica ... neni nad to se hezky rychle pohybovat... a ztratit se v prostoru pokud pocitam i Hedgehoga (Sonic pro X360)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
sonic byl pro me vzdycky dost narocnej na pohyb na rozdil od maria, ktery byl ze zacatku jenom hezky 2d a jenom se skakalo. sonic take byl na me moc rychlej. sbirani nejakych veci v sileny rychlosti mi fakt nejde. v mariu mel clovek cas na vse. taky jsem maria poznala drive a hrala jsem ho o hodne vice takze hlasuju pro Mario.

avsak Mario na GameCube je OTREEEESS...fuj. kdo se v tom ma vyznat. to jako muzu skakat vsemi smery? a obihat nejaky tocici se mic? blee....delaji pokracovani. vypada, ze je jeste vic v 3d nez predesla verze. a taky ty novy maria jsou strasne moc barevny. sonic si zanechava podivne barvy vicemene porad.

Mario RPG byla taky sranda. teda na hrani zas tak ne. ale celkem pekne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A co teprve Marion In Space (na Wii) to uz jsem totale ztratil orientaci kde se co nachazi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Jednoznacne SONIC... na tom jsem vyrostl :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat

http://forums.exophase.com/showthread.php?p=3727#post3727
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Duel - Mario vs Sonic
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)