DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 5.-6.5.2007 Animefest 07
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Bee_Boo napsal:
Cloude, cloude... bud ses tak blbej a nebo regulerne hazardujes se zivotem!


Hele tri nezavy/isli prazaci mi potvrdili ze v Brne zadne multikino neni:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Nj...to bude tim, ze to byli Prazaci (ted to neni nepratelsky utok na vsechny Prazaky, jenom vim, jak nekteri Prazaci v Brne umi byt pekne zmateni).
V Brne jsou 2 multikina (pokud vim), ale imho zadne multikino (ani v Praze) neni vhodne na Animefest ze spousty duvodu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
LoL napr. ja viem, ze v Brne multikino je, dokonca som v nom bol a to ani nie som Brnak ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Cloud napsal:
Bee_Boo napsal:
Cloude, cloude... bud ses tak blbej a nebo regulerne hazardujes se zivotem!


Hele tri nezavy/isli prazaci mi potvrdili ze v Brne zadne multikino neni:)


pokud nemysíš tyto nezávislé , tak bych fakt chtel tudle trojku videt
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jako uprimne ti reknu, ze by me taky nenapadlo ze je v Brne nejaky multikino.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Cloud napsal:
Jako uprimne ti reknu, ze by me taky nenapadlo ze je v Brne nejaky multikino.


Pretoze si Prazak a povazujes Brno za dedinu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Srandista napsal:
Cloud napsal:
Jako uprimne ti reknu, ze by me taky nenapadlo ze je v Brne nejaky multikino.


Pretoze si Prazak a povazujes Brno za dedinu...


ehm tak jako moment... ja sem taky Prazak, Brno povazuju za mesto a ackoliv sem o existenci multikina v brne nevedel, jeho existenci sem predpokladal... prosim nehazet vsechny Prazaky do jednoho pytle... resp ... ehm, radsi nic Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Jsem se trosku bala, ze kdyz napisu, co jsem napsala, ze se to zvrhne v tuhle hadku a to jsem fakt nechtela Sad
Pardon.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Centime napsal:
Jsem se trosku bala, ze kdyz napisu, co jsem napsala, ze se to zvrhne v tuhle hadku a to jsem fakt nechtela Sad
Pardon.


To je v poho, ono se tak nejak vseobecne vi, ze nemam prehled o mape. Zpatky k tematu, ma nekdo fotky ? (ty ktery uz nejsou na FFP foru)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Flame GET!
jinak bych timto chtel oficialne podekovat Centime za velepomoc s hlidanim, protoze sam jsem u padu nemohl byt tak to spadlo vsecko na ni, aligator.
No a samosebne i ostatnim co se vyskytovali, prijeli, pomohli, zaskakali a vubec tam tak byli Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Taky maly report z mojej strany (ospravedlnujem sa za chyby, zatial to korekturou moc nepreslo)

Animefest 2007

Po neucasti na minulom rocniku a vzhladom na to, ze som pozpoznaval v Cechach kopu ludi, bola moja ucast na Animefeste viac menej povinnostou Smile Ktorej som sa navyse velmi rad zhostil.

Piatok

Do Brna som sa vydal uz v piatok, pretoze som mohol Smile a navyse som nesiel sam, bol som sprevadzany Miyu a Lady Oscar. Vyrazili sme o pol jednej, a tak sme o 14. hodine uz stali na Brnenskom nadrazi, kde si nas odchytila Magda. Miyu a Lady Oscar nas vsak hned opustili, tak sme sa rozdelili a sli sme kazdy svojim smerom. Doma sme sa ale dlho nezdrzali, pretoze sme sli vyzdvynut Rin na Grand a po navsteve KFC aj Hintzu-ho na Vlakovu stanicu. Tam nas naladil na jeho prednasku "Jsem otaku... Ale lecim se?". A po chvili, ked zhrozene zistil kolko je hodin a kolko este musi spravit, sa odobral do Kina Art a my sme sa pobrali na Cesku, kde sme sa mali stretnut s Terkou. Cas na Ceskej som si kratil hranim zaujimavej hry s Rin, a po prichode Terky sme sa pobrali do Maximu. Tam uz par domacich bolo, a s narastajucim casom ich pocet stale stupal. Neskor sme si sli zahrat ping-pong (to som bol ako dost prekvapeny, ze takato vec sa vedie v krcme) a pozdravit sa so vsetkymi ludmi ktorych sme poznali. Casom dosli aj Fenixaci a medzi nimi Veronika, co bolo vcelku mile a hlavne fakt prekvapenie Smile Okolo 22. hodiny sme sa s Magdou vsak pobrali domov vzhladom na nasu obrovsku unavu. Rozlucili sme sa a pobrali spat, aby sme sa fyzicky a psichycky pripravili na sobotu a s nou zacinajuci Animefest.

Sobota

Po tazkom rannom vstavani, ranajkach a rannej hygiene sme sa pobrali kupit nejaku Kofolu ^_^ a sli sme do Artu. Tam uz nas cakal Bee, ktory tam mal svoj BeeBook (na ktorom nejde LCD) a na nom Stepmaniu 3.9. Kedze sme s Filipom zhodnotili ze na tom sa samozrejme hrat neda, po mensich technickych problemoch sme nakoniec pripojili jeho notebook, a zacalo sa hrat na normalnom ITG s kopou songou navyse (pre ludi, ktori potrebovali hrat songy, ktore mali nejaky japonsky nazov alebo boli z anime Razz ). Bee vsak spravil to v com je fakt expert, a akciu prenechal mne a Magde a on sa vyparil do kina Scala, kde paralerne bezal iny program Animefestu. Samozrejme, akcia nemohla ist hladko a tak po chvili dosiel nejaky chlapik, ze vraj sa musime prestahovat, pretoze budu okolo nas tahat nejaky stavebny matertial (zrovna ked tam prebieha akcia :/). Tak sme sa zacali stahovat a Jendovi sa pri tom podarilo ciastocne zrusit stolik na ktorom sme mali notebooky a dalsie PC vybavenie Smile

Prestahovali sme sa teda hned za vchodove dvere kina, a odchytavali sme tam vsetkych okolo iducich, ktori sa tvarili, ze ich DDR zaujalo. Pocas celeho dna som narazal aj na stare zname tvare, aj na nove, ktore som chcel spoznat. Medzi nimi bol Omnislash, Sheila, Yzerengin, Gargamel, alasak a mnoho dalsich. Strasne moc ma potesil aj prichod molik, ktora navyse (a teraz ma zabije Smile dosla v ruzovom tricku, a zahrala si so mnou 3 songy ^_^ K veceru nas vsak opustila, a tak som ju s wejnom a Ivou odprevadili na Grand a sli sme sa najest do Vankovky a dat si nejaku rybu.

Po najedeni sme sa pobrali na Hintzovu prednasku o Otakoch, na ktoru som sa ja osobne fakt moc tesil, hlavne ked som vedel z coho ju robil (sam som si ten dotaznik presiel a vyplnil) a navyse po jeho navnadeni som si to jednoducho nemohol nechat ujist. Usadil som sa medzi wejna a Ivu a casom som zistil ze to bol pre oboch velmi startegicky tah. Dobiehal este predchadzajuci program, 7 samurajov, co bol vlastne zaujimavo koncipovany kviz, v ktorom nakoniec zvitazil ertai, a potom uz nasledovala dlho ocakavana prednaska "Jsem otaku... Ale lecim se?" Hintzu sice nestihol dotazniky spracovat uplne (tu sa zas nie je comu cudovat, spravilo ho asi 600 ludi a pri jeho pocte otazok 40+...). Vysledky ale vcelku zarazili temer plne kino ludi, wejna, Ivu a mna nevynimajuc (akurat ze oni na tom boli daleko horsie, vzhladom na to ze sa v anime komunite nepohybuju). Iva nevidela na platno, tak som jej kazdy kolac vysvetloval, a wejn sa prvy krat dozvedel, co znamenaju niektore pojmy v anime, a ze anime samotne je ovela kosatejsie ako si povedne myslel, a myslim ze mu z toho bolo aj kus zle... Hintzu nakoniec povedal, ze casom sa dostane na kompletnejsie vysledky a po skonceni som sa ja pobral zasa do Artu za Magdou, ktora tam bola pri padoch sama, lebo vsetci niekam vypadli...

Okolo 22. hodiny sme zacali balit, pretoze mne a Magda rapidne klesli zasoby energie a uz sme jednoducho nezvladali udrzovat v chode sami seba, nie to este stanovistko DDR. Chcel som si etse pozriet prednasku Hintzaka o prednasani, ale jednoducho to bych tam umrel a to som mu nechcel mat na svedomi. Tak sme sa teda ja, Magda, Iva a wejn pobrali domov spat.

Nedela

Nedelne vstavanie bolo zaujimave. Ked som sa konecne vykotulal z postele, zapol PC a kukol konecne v nedelu nedelny program, zistil som, ze za 15 minut oficialne konci. Tak sme sa s Magdou pohli na miesto, kde uz program naozaj finisoval. Podarilo sa nam este na chvilku si zaskakat a o chvilu nas uz Hintzu poziadal, aby sme to zabalili. Kalisto si zobrala svoj hardpad, ja som zobral hardpad Magde a sli sme do Cerne Hory.

Tu sme sa zlozili, poobjednavali nejake pitie a zacali sa rozpravat o vsetkom moznom. Po chvili sme si ale povedali, ze skusime zvysok slovenskej grupy hrat nejake spolocenske hry, a ako prvu, najlahsie naucitelnu sme zvolili Citadelu. Vsetkym sa darilo, okrem mna, pretoze ja som bol stale zabity, okradnuty, bez penazi, bez kariet alebo najlepsie vsetko dokopy... Pocas hry nas este stihla opustit 1. cast ceskej skupiny cestujucej domov spolocne s Jendou, tak sme sa teda rozlucili a pokracovali dalej v jedeni a hrani. Po skonceni Citadely, sme isli hrat Kravy, co som teda nepoznal ani ja, ale na rychle zabitie casu to bola hra uplne idealna. Stihli sme 2 hry a potom nas uz musel Trin a Sheila opustit. Tak sme ich ja s Magdou odprevadili na elektricku, zatial co Filip, Miyu a Lady Oscar zostali v podniku este. Ja som sa siel teda pobalit, zjest bohovsku svieckovu a pobral sa s Magdou na vlakovu stanicu, kde som nezohnal Kofolu :'( a nastupili sme na EC domov...

Podakovania

Tak, uz len podakovania. Dakujem Filipovi, Miyu a LAdy Oscar, ze sli na Animefest z Bratislavy, dalej Hintzakovi, Beemu a celemu organizacnemu tymu Animefestu za super akciu, vstekym zucastnenym Cechom ktrorych som poznal a aj vsetkych ktorych som pospoznaval, vsetci ste boli moc fajn (ospravedlnujem sa ze nevypisujem menovite, ale bolo vas fakt strasne vela) ^_^ Hej, a na buduci rok sa na Animefeste urcite stretneme ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
A nejake fotecky mame treba tady

http://doomer.pbox.cz/fala/photos/af_2007

Uzivejte Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Arrow http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xrehan00/AnimeFest2007/index.html
Arrow http://foto.xmort.cz/index.php?gallery=animefest07
Arrow http://www.brozek.org/galerie/animefest07/
Arrow Palac: http://www.drbna.cz/animefest2007/animefest.php
Arrow http://picasaweb.google.com/skulliq/Animefest2007
Arrow http://filipsan.hofyland.cz/Animefest/
Arrow http://www.mich.adslink.cz/?adresar=Animefest2007&vybrat=Zvolit
Arrow http://animefest.otakuland.cz/
Arrow http://kraso.ic.cz/otaku/fotky/animefest/otaku_fotky_animefest.htm

tady jsou taky nejaky fotky co jsem potkala =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
sheila je zlaticko Wink mysli na nas, fotkove nemajetne Laughing jinak fest byl vazne bozi! nezklamal, jen ten VZDUCH >.<;;; mozna jsem citlivka ale ja ten kyslik k zivotu fakt potrebuju Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Diky za report. Vazne me mrzi ze jsem to nevidel na vlastni oci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
5.-6.5.2007 Animefest 07
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)