DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Quad Star FlameWar
Jdi na stránku 1, 2  Další
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
tak tedy vsechna cest i kdyby treba desaty pokus... CONGRATULATIONS
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
<pokus o vtip>Tak czddr prestava mit smysl, tohle nejde prekonat</pokus o vtip> Smile gratuluju


Naposledy upravil Sniper dne pá, 18.květen 2007, 12:41, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
odkdy je smyslem sdružení překonat S'Tsung? ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
no .. prekonat. kazdopadne mas dobry cil ne? (jako .. vzor) Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ale muzes to dat taky na 100% a muzes byt stejny dobry jako ona Smile

kazdopadne gratuluji ke
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
vidim, ze jsem to sem radsi ani nemela davat.

czech ddr a prestava davat smysl? co to jako ma spolecneho, muzes mi rict? to ze si dam na necem quadstar neznamena pro czech ddr ani n.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
chjo, clovek neco placne a hned je z toho plamena diskuse na pul stranky Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Souhvezdi pohrbilo CzechDDR! Kdy bude smutecni obrad? Poplaceme si?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Wow, prvni quad-star. Doufam ze to nebylo na tom impactu, jinak se budu stydet:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Wow, prvni quad-star. Doufam ze to nebylo na tom impactu, jinak se budu stydet:)


No, a kdyby to bylo na Impactu, vadilo by to? Nebo co tim presne chces rict. Tve prispevky proste nechapu.
Pokud to bylo mysleno, jako ze Impect nestoji za nic, neni presny etc. pak strucny navod jak dat 4****

1) mit jakykoliv pad
2) mit kvalitni redukci, co prevadi bez lagu / s konstantnim lagem
3) mit pocitac, ktery zvlada rozchodit simulator (cpu, ram, zvuk, grafika, nastaveni systemu..)
4) mit simulator spravne nastaveny (globalOffSynch, synchronizovane songy = ne nejake rucne na koleni delane)

Pokud tohle mas, pak je jen v tobe jak si presny a jak dobre dokazes song odehrat. Vsimni si take, ze na padu v podstate nezalezi. Jde hlavne o redukci a pocitac (sw v nem a jeho vykon, na 386 se hraje blbe).

Ale nevadi, dame sem dukaz (i kdyz nevim proc to porad pro delame, stejne to asi nikdy nepochopis).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Cloud=>
Co tim jako chces rict? chces jako rict, ze dawn das na quadstara na svem padu? jako ok mozna ho das, dokonce to klidne muzes fakenout jestli jsi dostatecne chytry na to, abys vedel jak. ale o to vubec nejde.

Nejde o to, ze na CFku to das hned a na Impactu to das treba az na potreti. jde o to mit vubec ze zacatku dobrou konfiguraci na DDR.

udelame si rekapitulaci, co clovek potrebuje k tomu, aby mohl hrat dobre DDR.

Prvni vec, kterou potrebujes je funkcni komp a to dostatecne vykonny. to znamena, ze to neni zadny stolety komp, ktery nespusti skoro nic. (o grafice a zvukovce pomlcim)

Co dal je nutne abys mohl hrat na presnost? Dobry pad a dobrou redukci. To znamena nesmis mit nejakyho dual shootera nebo neco podivnyho, co dava hodne random hodnoty. a to do obou smeru, takze odchylka nepomuze.

Co se padu tyce. no chce to neco co bere. Natocila jsem ti video na impactu, ne ze by mi sebral vsechny sipky, ale pobral vetsinu. vynechal 2 sipky z 238 a i tohle by se dalo eliminovat kdybych vedela kam presne slapat, aby mi to nedelalo ghost stepy. Avsak asi si z toho videa odvodis to, ze na impactu ty 4 hvezdy dam take drive nebo pozdeji.

Splnujes neco z toho? a co dal? vetsina padu a zvukovek maji nejake odchylky. vis jake jsou? poznas je?
Na tvoji stepmanii se nikdy nedalo hrat, protoze byla off podobne jako supernova.


http://www.edisk.cz/stahni/06799/SNV10151.AVI_48.57MB.html
(odehrano na prvni pokus na notebooku s integrovanou grafikou, ale presne nastavenou arkadou)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ted nechapu proc na me utocite, ale to je jedno. Jenom rikam ze se stydim ze jsem to nedal taky.
Jinak nepamatuju si ze bys nekdy videla moje stepmanie. Promin ale docela mi to vyzniva, jako ze jsi nastvana, ze se ti nepoklonim za vysledek (another flame-war starting)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
sts: trochu prehnany reakce na takovej one-liner, ne? blink
ego ma kazdy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
STsung: to Deirh: mas pravdu, za normalnich okolnosti by to opravdu za flamewar nestalo, ale v tomhle pripade, nekteri lidi na foru by si meli vsimnout toho co se tady deje.

Cloud: asi takhle tenhle post jsem nepsala vubec nastvana a uz vubec ne kvuli tomu, ze by ses mi mel klanet. jedna vec je ta, ze ty se mi klanet nikdy nebudes a pujdes jit treworit. za dalsi tvoje nazory na moje vysledky jsou mi uplne nekde.

---

NX-306: To ze nikdy nikdo nestal na tvych SM si nech pro sebe. Vim ze byli na AdViku, CVUT, na Specialu. Tvoje offsynch songy jsou v DDMku a ani na jednom z toho se nedalo nikdy rozumne hrat.

---

Xsoft: ad "Jenom rikam ze se stydim ze jsem to nedal taky. " vs "Doufam ze to nebylo na tom impactu, jinak se budu stydet". Prosim, cti si sve prispevky nez je odesles. Diky

Pro ostatni, na stejnem setupu jsem si zkusil hrat stejny song (i jine) a to jak na Impactu, tak na CF. No .. opravdu to neni zadna sranda. Mate naprosto stejne podminky, mate hudbu, vite, vidite a da se to cist a stejne mate o 10-20 procent mene nez 99.9999. Pokud to nekdo nezkusil, (at uz tady nebo u sebe), a nevi o cem tohle je a o cem se bavime, tak nektere komentare ztraci smysl.
Nicmene, presni lide, co vedi jak a na cem hrat, tohle pochopi (viz Robote).

@Cloud: jinak doporucuji koukat i na 1.post (jak to rikaji pravidla a smysl PGS). Tohle neni "greatest achivements", ale "odpoved na challenge" co sem nekdo hodil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no ja se musim zastat trosku Clouda, chtel sem napsat uz vcera, ale pak sem si rikal ze se radeji nebudu plest do cizich veci. vim ze mezi vami a Cloudem je "jiste napeti". proc, to nevim a resit nechci, ale me zatim Cloud nic neudelal a tak nemam duvod byt na nej nastvany.
Ja si vubec nemyslim ze to myslel spatne, proto sem se trosku divil te prehnane reakci. Softpady byly donedavna brany jako pady ktere jsou dobre pro zacatecniky a mirne pokrocile, ale pokud se chce clovek zlepsovat, tak si proste musi poridit hardpad. Sam sem zacinal na sotpadu (ignition a hral s foamem, protoze sem se bal abych to nerozbil) a muzu vyjmenovat par neduhu ktere to melo. To ze impact je kvalitni a trosku redefinoval pojem softpad asi stale jeste neni v podvedomi lidi, navic je to proste porad jen softpad.
Tim ze Cloud napsal "Doufam ze to nebylo na tom impactu, jinak se budu stydet" chtel STS rict ze je dobra, protoze on by to nedal ani na svem hardpadu, byla to proste pochvala jejich schopnosti a kvuli tomu je myslim zbytecne se nejak rozcilovat a nebo se poustet do takovych diskuzi jako je tato.
Jinak ja mel impact tyden doma a zkousel sem ho (a napsal sem i svuj nazor na tento pad, je to v topicu s nejakou varkou) a psal sem tam ze sem byl schopny na tom dat FEC a ze je to dobry pad.
Ale nepsal sem tam (aby sem nestrasil lidi a lidi zacinajici s DDR by stejne nevedeli o co jde) ze v ITG2PC bylo potreba posunout sync o zhruba asi -20ms, protoze jinak byl mimo. NXovi a Trinovi sem o tom rikal a ptal sem se jich jak je to mozne ze v ITG2PC je trinpad presny a impact mimo, ve stepmanii s groove 2.2 themem a ITG timingem je trinpad mimo a impact ok a ve stepmanii default jsou oba 2 ok Smile impact uz nemam, venoval sem ho zajmu sireni DDR Smile
Na druhou stranu treba Kubago ma taky ignitiony (ale hraje bez foamu) a je schopny na tom davat vysledky vicemene srovnatele s temi mymi na trinpadu.
kazdopadne pokud chce clovek davat presne vysledky, musi mit vse presne nastavene (jak uz bylo psano) a mit kvalitni vybaveni, s tim se da jedine souhlasit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Quad Star FlameWar
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)