DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hřbitov
Jdi na stránku 1, 2  Další
Hřbitov
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Aneb kdyz zbytek Fora umira a nikde se nic nedeje rip
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: Hřbitov
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Sheila napsal:
Aneb kdyz zbytek Fora umira a nikde se nic nedeje rip

.... a Sheilo, uz jsi zkouselo MungyoDance? Tem je jeden vlk vedle druheho, vsechno skvele kreslene a hudba cca z 1/2 dobra, z 10% skvela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Nezkousela, muj pocitac to nejak nezvlada.... pomineme-li malo mista na disku... Sad

Ale tedka ctu knizku Musasi a Eidziho Josikawy a je to fakt pekna knizka, vrele doporucuju, kdo se trochu o tuhle dobu zajima. Akorat je to spis nez strohy zivotopis, tak je to formou romanu... a je to strasne ctivy =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: Hřbitov
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Sheila napsal:
Aneb kdyz zbytek Fora umira a nikde se nic nedeje rip


Proto se taky bavim na svem vice aktivnim foru Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Sheila: tak az se prokousas tim 1000 strankovym tlustospisem (mimochodem... ted mi na policce lezi Taikou. Prijde na radu hned po Svejkovi.), vrele doporucuji precist si "Miyamoto Musashi - mytus a skutecnost" od Tokitsu Kenjiho (http://www.kosmas.cz/knihy/127769/mijamoto-musasi-zivot-a-dilo-mytus-a-skutecnost/). Tentokrat sice biograficky pristup, ale zase se tam clovek dozvi hromadu veci kolem historickeho vyvoje bojovych umeni jako takoveho (vcetne osobnich zkusenosti autora).
</shameless propagation>

EDIT: Da se mluvit o "biografickem pristupu", kdyz biografie nezabira ani tretinu knihy...?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. pokud se tu nic nedeje, tak se aspon zeptam jestli:
- uz jste videli trailer na sipku 3
- vite co bude na adviku
- zkouseli jste mgd2 (misto na disku to chce no .. pravda.. 1GB, i to je ale nekdy problem)
- report a fotky z FF jsem zatim jeste nevidel
- co vy na wii fit?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
stribro napsal:
Sheila: tak az se prokousas tim 1000 strankovym tlustospisem (mimochodem... ted mi na policce lezi Taikou. Prijde na radu hned po Svejkovi.), vrele doporucuji precist si "Miyamoto Musashi - mytus a skutecnost" od Tokitsu Kenjiho


Taikou... no o tom jsem taky slysela (autor so o tom v dovetku Musasiho dokonce myslim i zminuje), ale od Josikawy je to pry lepsi, ale tak necetla jsem to, nemohu posoudit =) Mno a az se prokousu timhle 1000 strankovym dilkem, tak si chci precist od Musasiho Knihu peti kruhu

citace:
- vite co bude na adviku


Mno hlavně vím že na ADvíku nebudu já... tedy jen první dva dny (doufam, ze aspon!)

citace:
- zkouseli jste mgd2 (misto na disku to chce no .. pravda.. 1GB, i to je ale nekdy problem)


Já mám momentálně na disku asi 400MB ... nevim kam se podel ten zbytek Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Prvni dva dny tam nebudu taky. Jinak promat Tempolary inet files a temp. Nekdy pomaha.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Momentalne je to zaflakany spis hudbou a anime... budu to muset nejak promazat =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
to Xsoft:
MGD2: oooh! More Sonitus Vir, pleaaaase!!!
Wii Fit: Bude se u nas prodavat verze s predmluvou Olgy Sipkove?
ADVik: ano, vim. Bude tam Tril a Cloud a Seqoyka a Deirh a Sheila jenom na prvni dva dny(doufa, ze aspon!) a S'Tsung a Xsoft a Yzi a Akira a Atelwen a Rin a dalsi lidi a Hikaru a Naruto a Kenshin a podobni a nejake dalsi anime a nejake sushi a nejake mece a nejake tancovani elektronicke a nejake tancovani klasicke a nejake PSko a nejaky turnaj a hodnemegamoc soutezi a worshopu a prednasek a... ufff
Trailer: kde? kdo? jak? proc?

Sheila: nejlepsi preklad Gorin No Sho (Kniha peti kruhu - ano, trvalo mi dlouho, nez jsem se ten nazev naucil) je ciste mimochodem v te knize, o ktere jsem mluvil. Ma to hromadu vysvetlivek a tak... ne, fakt me nezaplatili za reklamu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kdyz uz mluvis o tom traileru Xsi, tak by se hodilo ho uploadnout.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Kdyz uz mluvis o tom traileru Xsi, tak by se hodilo ho uploadnout.)

RTFM pane hlavni organizatore.
1) je to na YoutTube
2) je http://trilenid.com/advik/index.php?text=dwnl
.. nehlede na to ze si trailer videl jako prvni ze vsech. Trailer na YouTube i AdVik stranky byl uplodnut uz druhy den co jsem byl na FF.



.. jinak pokud to ostatni nevideli, klidne juknete. Ma to jen minutu.
Hodim link i do sipka topicu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja vim ze to je u nas:). Ja myslel na forum ty tlamo:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Proboha a opravte si ty begginer turnaje XD fakt kolikrat se to jeste bude resit :))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Ja vim ze to je u nas:). Ja myslel na forum ty tlamo:)

upload = upload, post = post. No kazdopadne je to tu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hřbitov
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)