DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jsem lama jsem lama jsem lama jsem lama jsem lama... :cry:

Ja tu blondie proste lip neskocim... je to ta long verze na 9 tlapka hard tlapek
At delam co delam, 9 missu. Jedine vylepsit body, tapat vic marvelous (perfect) sipek
Nebo zrychlit. Nekde neco nevidim.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Sakura se mi strašně líbí Smile Ještě je pěknej Csikos post, ale na něj si ještě přeci jen netroufám... ještě párkrát sakuru 5 tlapek na A a začnu jí trénovat na standart :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pozor na to ... neni dobre trenovat porad jen jednu nebo dve skladby ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Já jich mám hafl =) třebas takovej Hot limit je výbornej a spousta dalších =)))))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tenhle tyden je krizovej, jediny co jsem skocil trochu slusne bylo Bandolero Comanchero ... Sad ja do te souteze snad nic nevyplodim, asi dam zitra pauzu a zkusim to snad w nedeli, proste krize, ale na druhou stranu jsem prolezl level hard Do It All Night na Dcko Very Happy i kdyz ty body ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
To neni soutez, to je proste takovy maraton Smile Tim ze plnis ukoly na ten tejden se podivas na nove veci, zlepsis a sanci ma kazdy. Ukoly jsou volene tak a by prispel i zacatecnik i "mazak". Treba tenhle tyden. Zkuseny da speed mod a zacatecnik muze zkusit nejhorsi score nebo zajimavy vysledek. Oba pak nejakou peknou fotku ... Kdo soutezi ???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Soutez ale pomaha..teda jako plneni tech ukolu samotnych...zvetsi se ti prehled o vecech a o tom co kdo je schopen udelat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Molik: to jo, ja se hecuju o co nejlepsi vysledek sam se sebou, ta soutez je takova berlicka Very Happy no proste post bude wesely Wink teste se (mozna i s fotkou)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Fajný!!! Povedl se mi Supercali..... na B někde mám možná i screen, tak se tu třeba časem objeví =))))

Jinak co mohu doporučit další skladby, který se mi líbí, tak třeba Scares of time, Afrika, Hot limit, Butterfly... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Ok, pochlubím se..^-^

Dneska se mi podařilo dát něco na heavy^-^ Hurá^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Sheila napsal:
Fajný!!! Povedl se mi Supercali..... na B někde mám možná i screen, tak se tu třeba časem objeví =))))

Jinak co mohu doporučit další skladby, který se mi líbí, tak třeba Scares of time, Afrika, Hot limit, Butterfly... =)


Scars of time je mooc hezká^-^ A taky je naprosto nádherný NeoMAX^-^ Dneska se mi povedl na dvě Ačka..^-^ Taky jsem se nestačila divit^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tady se to pekne rozjizdi Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak když už se tu zmínily ty hardy, tak mám taky jeden - Xanadu na hard (ale zatím jen na C, zlepšení je v plánu, dneska už jsem na to neměla dost sil). A další můj úspěch - Csikos post na C. Smile Skáču radostí (tedy ráda bych skákala radostí, jen kdyby mě nebolely nohy). Už jen ten fakt že jsem neumřela mě velmi potěšil, ale že na tom budu tak dobře, to mě překvapilo =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Koukam ze na avalconu nas bude dost co davaji obcas level hard pokud se teda vy chuligani nezlepsite do te doby Wink ja ted nejako stagnuju Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Bee-Boo. No upřímě...proč tam píšeš to občas??Smile level hard
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 17 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)