DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Centime - hraju porad stejne
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Chmm, tak beru zpet QoL je jednoducha desetitlapka... Smile
Hrala jsem ji ted doma na impactu s tim, ze jsem se snazila nedupat.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak dnes se mi povedl po dlouhe dobe dalsi FEC a konecne take na jine pisnicce, nez na Dawnu... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak vcera jsem se odhodlala zacit zkouset double. I kdyz vim, ze zvladnu i tezsi veci, zatim zkousim jen easy - predevsim proto, abych prisla na techniku couvani, otaceni a podobych vymyslu...




A nakonec jeste legendarni double stepchart, kde se stuj co stuj snazim spravne stridat nohy a nejde to...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Pri dnesnim trenovani na double jsem zjistila, ze nejvice mi zatim vyhovuje medium 5,6. Ovsem Lemmings on the run na medium 6 teda nezvladam.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
co takhle cas na malou challenge? Smile
dej Energizer Easy Doubles nejmene na 85%. Nemusi to byt hned zitra, ale tak abys mela co zkouset. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Robot2037 napsal:
co takhle cas na malou challenge? Smile
dej Energizer Easy Doubles nejmene na 85%. Nemusi to byt hned zitra, ale tak abys mela co zkouset. Smile


Nuze... to bude veselo. Very Happy

Dneska jsem dala Lemming on the run na medium doost zle a malem jsem se utoho natahla.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Nuze muj dalsi postup:

U Lemmings easy uz jsem znacne pokrocila:

Zatimco medium mi zatim mota hlavu:


A zde je dukaz, ze neni sestka jako sestka:


Zatim prvni a posledni trapeni s Energizerem (vim jak hrat, ale jsou tam prilis dlouhe casove useky, kdyz zrychlim, moc dupu a bojim se, ze mi uklouzne pad)


Jinak tam mam na easy a medium 5 nekolik single digit kolem 93-95,5% a jeden One great.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Aby jste si nemysleli, ze se nejak flakam, tak tu mam jeden screen, ktery me opravdu potesil a navic muj posledni pokus o Energizer. Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Hlasim, ze challenge je splnena (stalo se tak jiz pred 14-ti dny, ale nemela jsem k dispozici screen):

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak vcera jsme opet navstivili arkadu ve Vidni a myslim, ze jsem si odnesla par postrehu:
1. Kdyz mam unavene nohy, tak se bar da skutecne pouzivat. Neni to sice uplne super pohodlne, ale kdyz se protahnu, tak to jde a ruce me udrzi docela spolehlive.
2. Zrejme hraju porad dokola to same, protoze jsem po dnesni revizi zjistila, ze na arkade nemam odehrato asi 130 songu na hard a expert do obtiznosti 9 vcetne. Priste na tom zapracuju.
3. Opet jsem se utvrdila, ze jsem offsync.
4. Presto se mirne zlepsuju v presnosti, snadneji dosahuju FGC u songu hard 8:

par screenu:

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
moc pěkné ... chválím ... Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Ki[R]o napsal:
moc pěkné ... chválím ... Wink


Jo, jenze ja hraju uz 2 a pul roku v podstate ... grrr
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Centime napsal:
Ki[R]o napsal:
moc pěkné ... chválím ... Wink


Jo, jenze ja hraju uz 2 a pul roku v podstate ... grrr

ale to nemění na podstatě že si myslím že jsi dobrá ... Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak ve stredu se mi poprve podarilo zahrat RD, 10 expert a to na 62% (BeeTech, bez baru)...screen zatim nemam.
Svuj vykon jsem pak zopakovala v sobotu na arkade...akorat jsem hrala s barem. Priznavam, ze bez baru bych to na arkade zrejme nedala...

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Centime hra naozaj velmi dobre, a na moju obhajobu chcem uviest, ze to bola moja prva navsteva arkady, inak medium 6 bezne na 80 % doma na Impacte robim Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Centime - hraju porad stejne
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)