DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 26.-30.7.2007 AnimeDance Víkend 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Podivam se na ADvik ?
urcite
63%
 63%  [ 14 ]
nevim
27%
 27%  [ 6 ]
neprijedu
9%
 9%  [ 2 ]
prijedu kdyz prijede hodne lidi
0%
 0%  [ 0 ]
prijedu kdyz prijede malo lidi
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
A nyniiiiiiiii....report: http://www.jeho-web.cz/kb.php?mode=article&k=2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Report Anime Dance Víkend 2007

Den první (středa 25.7.)
Takhle si v klidu ráno vstávám a dobaluji některé věci, vždyť Cloud říkal, že ve škole nebude před dvanáctou hodinou. V pohodě dojedu na nádraží, kde zajdu do internetový kavárny a podívám se, jak se tam z Holešovic dostanu. Potom nasednu na vlak, který nemá žádné zpoždění!!!! a dojedu do Prahy. Po nějakých 40 minutách se dostanu ke škole. Jelikož je jen něco málo po jedenácté, nikoho tam nečekám. První chybička se vloudila, ta škola je plná organizátorů, kteří mě znají, vstoupím do dveří a už mi visí na krku...no bylo jich hodně, tak nebudu jmenovat, abych na nikoho nezapomněl, někteří mi dokonce i podávají ruce, hned jsem si připadal jako doma. Příprava školy nám jde hezky od ruky, tak je to nejdůležitější připraveno a já začínám shánět na čem budu pouštět Ultrastar, nedaří se mi ale najít počítač, na kterém by to šlo, toto hledání pokračuje i další den, až na konec se to podaří a Ultrastar linie začne včas. Večer si dáváme pohov a připravujeme se na zítřejší nápor.

Den druhý
Vstávám kolem deváté. Dokončujeme závěrečné přípravy a nacházím notebook, na kterém rozchodím Ultrastar. Vstup je sice až od jedný, ale jsme rychlí, takže můžeme ve dvanáct začít pouštět lidi, co přišli dříve. V jednu hodinu se přesunuji k Ultrastaru a začínám svou Star linii. Noví lidé moc nepřichází, spíše známé tváře z organizátorské skupiny. Takže se docela nudím. Na druhou stranu si zase hodně zazpívám, až moc, o půlnoci ukončuji pro dnešek linii s bolestí v krku. Ještě se trochu potloukám po škole a kolem čtvrté hodiny jdu spát.

Den třetí
Moc se mi na nohy nechce, spánku bylo málo. Rychle si skočím nakoupit a zas hurá na Ultrastar. Dnes už tam tolik nejsem a snažím se sehnat věci abych mohl rozchodit Singstar, vzhledem k tomu, že dnes je turnaj, tak ať si to ještě lidi vyzkouší. Do večera nakonec seženu osm lidí, kteří se zúčastní turnaje. Končíme asi čtvrt hodiny před oficiálním začátkem Noční anime hry, která je jednou z hlavních soutěží na ADVíku. Samozřejmě jsem dostal na starost jedno stanoviště, nečekaně se tam zpívalo. Po NAH potkám v tělocvičně část členů AVC a Inimu, posedíme, pokecáme, koukáme na hodinky, je půl čtvrté, jdeme spát.

Den čtvrtý
Tak a máme tu sobotu, která přinesla mnoho změn, nejprve mi začali nějakým podivným způsobem přibývat lidi na linii, které jsem ještě na ADVíku neviděl, později zjišťuju, že to jsou slečny ze shonen-ai linie (snad jsem to napsal dobře). Zaučím je v používání Singstaru a ony tam tráví hodně času i bez mého dozoru. Já mezitím vybírám písničky na ples, schválně zkuste si vybrat ze 3 DVD pouze 2 hodiny hudby, no prostě makačka. Potom se někam zašívám vzhledem k tomu, že jediná přednáška, na které jsem opravdu chtěl být, tancovat se dá i bez šipek, odpadla. Čirou náhodou jsem se ale dozvěděl, že Grek1 má přednášku zahrnující tanec jako terapii, tak jsem tam ze zvědavosti šel. Musím říct, že to bylo velice poučné, když pomineme jeho zdůvodnění proč DDR není tanec, kde 2 ze 3 bodů jsem v klidu vyškrtnul ze své hlavy, nakonec řekl velice milou věc, že žádný člověk od DDR neumí tancovat v rytmu, pokud při tom nevidí šipky. Když jsem se na něj podíval, tak ještě dodal, že se dnes velice rád nechá přesvědčit o opaku. No a začíná nám ples. Nejprve jsem zjistil, že to budu muset utáhnout na svých zničených hlasivkách, jelikož nebyly pořádně udělaný ovladače pro zvukovku. Tak OK, jdeme na to. První 2 skladby jsem dával písničky do playlistu a potom jsem vyrazil přesvědčovat Greka o omylu, co mi říkali lidi kolem, tak jsem je dost překvapil. Lehce jsem potom dloubl přede všemi do Greka a vyhlásil dámskou volenku. Tímto děkuji Akiře, Rin, Ovečce, S´Tsung, že si se mnou zatancovali. Také díky všem, kteří se objevili na parketě. Během přestávky se potom ukázala taneční skupina nové generace, která zatančila na skladbu Night of Fire. Po skončení plesu následuje ještě volba princezny anime, kterou vyhrává osoba mužského pohlaví, alespoň myslím. Další dlouhá noc a krátký spánek.

Den pátý
Jsem už polomrtvý nedostatkem všeho. Linie mi běží sama, tak jen občas dorazím na kontrolu, ale slečny si vedou skvěle a spořádaně. Moc si toho nepamatuju, jen občasné loučení, takže tady budu strohý v popisu. Pamatuji se jen na ukončení programu a na IT Crowds, na které jsme se koukali.

Den šestý
Uklízíme a odjíždíme. Co dodat...Snad jen, že celé AVC ve vlaku usnulo, kromě Hejtyho. No aspoň je vidět, kdo si to pořádně užil a kdo chodil spát moc brzy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
http://czech-ddr.info/blog/index.php?page=advik

cele...a sef si stezoval, co to tady datlim. tak si to aspon nekdo prectete.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Diky za oba reporty (plus za ty dalsi). U me mate uz celkem tri reporty.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Na manga.cz muzete hlasovat o tom jak se vam advik libil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Ma verze fotek: http://borg.pbox.cz/fala/photos/adv_2007 ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
26.-30.7.2007 AnimeDance Víkend 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)