DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ITG - Dawn (medium) - 100%
Jdi na stránku 1, 2  Další
ITG - Dawn (medium) - 100%
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na jakem padu, sestave (PC - RAM, CPU, SM, nastaveni SM / PS2 / XboX) jste dali Dawn na 100% nebo se k tomu spon blizite?

Je mozno odehrat i jakykoliv jiny song. Jde o to, ze songy okolo 4-6ti tlapek (ITG medium) davat nejspise na FulCombo. Neni tak tezke se do tech vsech sipek nejako trefit ne? Otazka je, proc clovek nedava 100% kdyz v podstate vsechny sipky stika odtpalat, stiha cist a nepotrebuje je znat dopredu, ani mit nejakou specialne techniku (crossovery, bar). Songy na beginner a easy moc sipek nemaji a muze byt tezke tam udrzet rytmus.

Takze otazka je, co v podstate je tim duvodem, proc clovek nedava ITG medium songy na 100%. Najimal by me vas osobni nazor a ne domenky a teoretizovani o siroke vezejnosti. Napadaji me duvody jako: spatny pad, spatna redukce, lagovani (pad, redukce, pocitac, stepmania..), nedostatek trenovani, smysl pro presnost, hudebi sluch (i kdyz je tu F7), ruseni okoli, hlasitost hudby...

Muzeme si tu dat takovy test, ze muzete onen song zkusit a psat, jak vam to jde, jak se zlepsujete a co vam pomohlo. V zahranici lide presni jsou (vic nez zde), zajimalo by me cim to je a jestli treba i onu presnost berou v uvahu - nebo je pro ne primarnim cilem prezit co nejtezsi song.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak zrovna na Dawn medium mam svuj nejlepsi vysledek (96,29 %) a paradoxne jsem ho zahrala na Ignitionu s DS konverzi a ITG arcade. Musim potvrdit ale, ze na tom nejdou hrat stabilni vysledky, u tohoto songu casteji davam spise kolem 93%.
Vcera a dnes jsem zkousela Impact (zatim ne na Dawn) a u vetsiny songu jsem mela vice fantasticu nez predtim - pocet greatu byl podobny, ale excellentu bylo mene.
Doma me dost omezuje to, ze se snazim hrat dost potichu, coz samozrejme take shorsuje vysledky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Muj osobni nazor proc ja nedavam 100% na skladbach na medium je asi celkem jednoduchy. proste nehraju je natolik, aby pravdepodobnostne na tech skladbach padlo takovehle cislo. To ze jsem mela na Dawnu na prvni pokus 2 excellenty, na druhy 6 a na treti 0 neznamena, ze to nejako davam i jinde.

Osobne dawn je skladba co znam a mam ji odposlouchanou na experta, coz prave mi asi pomohlo dat quad star.

Jsou zde dalsi skladby u kterych jsem sla pod 6 excellentu, ale neodhodlala jsem se je hrat znova nebo vickrat tak, abych se pokusila neco jako o opravdu quadstar. Cekam, ze pokud na to ma dojit tak to prijde samo.

Uz jsem tim jednou prosla. chtela jsem davat AAA na heavy skladbach na DDR. davala jsem obecne SDGcka vetsinou kolem sesti greatu. ale na AAA jsem opravdu danou skladbu musela hrat nekolikrat nez jsem to dala a nekdy i na vic dnu. proto jsem tohle nakonec vzdala a rekla jsem si, ze pozdeji to pujde treba samo. a ted to samo jde. na light a standard nemam problem dat AAA a na heavy je jasne, ze se zasekavam na stejnych mistech. a kdybych chtela tyhle mista vychytam tak ze si uvedomim sovji chybu a urychlim nebo zpomalim a jsou z toho AAA. ale ne jeste uplne prirozene.

Ted jsem na zacatku toho sameho u ITG ale nehodlam to uspechat (spis....hraju vubec?).

Kazdopadne vim jednu vec Dual Shooter s jakymkoliv padem a SM neni vubec kamarad. dual shooter neustale meni odchylku ta kolisa mezi kolem 16 ms nekdy 10 nekdy 30. a s timhle se mi podarilo nahrat nejvice nejakych 98.5% (a stalo me to hodne usili). po vymene za jinou redukci se moje vysledky zmenili na 99+ bez obtizi na medium. Problem je spise v tom, ze pad mi dava ghost stepy.

jinak i na Deluxe Ignitionu jsem davala AAA, ale pravda musim uznat, ze to byly nervy....vysledky typu 300 perfektu a 10 missu nepotesi. a kdyz pad nahodou funguje tak se tam objevi nejaky great.
------------
100% ITG

Notebook SM 3.95 - Cobalt Flux - 2-tech redukce

100% DDR

Komp - SM 3.95 - Cobalt Flux - dual shooter
komp - DDR Extreme/party collection a dalsi - deluxe ignition - dual shooter
valna vetsina vsak - PS2 - CF nebo Ignition
pravda komp - trin pad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To je taky duvod, proc by stalo za to zmenit na SM.com strance to "recommended" u DS na neco jineho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
zalezi na tom, cemu rikas "blizit se 100%"
http://s194.photobucket.com/albums/z116/trin_cz/?action=view&current=screen00000.jpg
notebook s w2000, itg4pc - orig, trinpad controller

a 100 nedavam proste proto, ze nejsem schopny udrzet v hlave metronom. alespon tedy ne jeden a pul minuty
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Tak clovek nemuze davat 100% jenom tak sam od sebe pokazdy, pze je to omezeny hardwarem mozku. Vedci rikaj, ze nejlepsi reakcni doba ja asi 150ms, ale vetsina lidi ma tak 300, ne li hur ... no a kdyz se musite trefovat do tech x krat 10ms okynek, tak mam za to, ze dat 100% je akorat haluz ze tam zrovna nakej excellent nepad ;p. I kdyz je pravda ze cim dyl to lidi hrajou a treworej, tak se to naucej trochu kompenzovat a sance dat 100% jde nahoru, ale nikdy nebude 100%ni :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
WerK napsal:
Tak clovek nemuze davat 100% jenom tak sam od sebe pokazdy, pze je to omezeny hardwarem mozku. Vedci rikaj, ze nejlepsi reakcni doba ja asi 150ms, ale vetsina lidi ma tak 300, ne li hur ... no a kdyz se musite trefovat do tech x krat 10ms okynek, tak mam za to, ze dat 100% je akorat haluz ze tam zrovna nakej excellent nepad ;p.

tady prece nejde o reakcni dobu. o reakcni dobu by se jednalo, kdyby ti sipky blikaly jen nahore (=nevidel bys je, dokud by nedojely na targets). podle tvoji logiky nemuze nikdo na svete hrat na hudebni nastroj. tam se taky musis trefit do rytmu s podobnou presnosti (~10ms) jinak to zni falesne/neumele.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
EDIT po refreshovani stranky: hmm... takze me Trin stihnul predbehnout..

Mam pocit, ze v tomhle pripade uz moc o reakcni dobu nejde. Kam bude sipka smerovat, vis dostatecne dopredu, a aby ses trefoval do fantastic okynek, je potreba hned na zacatku odposlechnout rytmus a vytvorit si v hlave metronom, jak rikal Trin. Takze to neni ani tak o tom, jak reagujes na pozici sipky vuci targetu nebo na beat, ktery prave zaznel, ale nakolik se dokazes syncnout se skladbou a udrzet se po celou dobu ve stejnem rytmu (Prikladem budiz Slovaci, kteri hraji bez targetu a hodnoceni). A aby ti tam nevlezla ani ta minimalni odchylka, to uz chce docela vykon (viz. WerK).. Samozrejme diky opakovani si muzes nastavit svuj interni metronom presne na pozadavky skladby a take budes vedet kde jaka sipka je a uz te neprekvapi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
me timhle uz Xsoft nahlodal v pondeli kdyz sem odjizdel na dovolenou, nedalo mi to a tak sem si sel jeste asi na pul hodiny skocit, nez pro me prijel kamos. snazil sem se dat dawn na 100%, coz se nepovedlo. zkousel sem jak easy, tak medium. u easy je problem ze je tam malo sipek a kazdy excellent navic docela hodne srazi skore, skoncil sem na 4 excellentech a lip to nejak neslo. pak sem zkousel medium, coz mi slo lepe (viz. screeny - bohuzel ten 1 great byla moje chyba ze sem nedaval pozor).




otazkou tedy je proc nejsem schopny dat tech 100%. jenze ja to nevim, ale myslim si ze trinpad je presny (i kdyz jeste nemam ten Trinuv vylepsovak). podle static.ini z ITG2PC je TimingWindowSecondsW1=0.021500, tedy okno pro fantastic je 21.5 ms. akorat nevim jestli se tim mysli celkova delka intervalu (tedy dohromady na obe strany) a nebo 21.5 ms na kazdou stranu. i tak je to pomerne kratka doba, zkuste si jen tak dupnout do zeme jak dlouho vam to bude trvat Smile i kdyz to se asi zmerit neda, ale myslim te to bude vic nez tech 43 ms.
na padu se dupe do hudby, coz samozrejme ulehcuje to urceni casu kdy presne se ma dupnout, ale obcas se stane ze to proste trosku ujede. myslim ze 20 ms se sluchem poznat neda.
ja si myslim ze na tech 100% stale jeste nemam a je to moje chyba, ne chyba SW nebo HW, ale stale se zlepsuju a verim ze to jednou budu davat. vzdyt jeste pred asi pul rokem sem resil problem s presnosti. ale zacal sem to trenovat a rozvijet a zlepsil sem se. delal sem to tak ze sem si vybral okruh par songu, ktere byly dobre rytmicke (changes, dawn, charlene, xuxa...) a ty sem proste omylal stale dokola. ja vim, je to asi lamerske, ale prave takhle sem se naucil drzet rytmus, na pisnickach ktere sem uz docela dobre znal. no a pak sem zjistil ze i umim dat presne i dalsi songy, ktere sem takhle necvicil. ale jak rikam, stale se kousek po kousku zlepsuju. pred nekolika mesici bych me ani nenapadlo ze bych mohl dat 99% a ted uz to nekdy davam. ale stale to neni automaticke jako treba dat to nad 96%, na tech 99% se musim hodne soustredit, stejne tak jako v dobe kdy sem se ucil presnosti a snazil sem se pokorit hranici 96%.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Trin napsal:
tady prece nejde o reakcni dobu. o reakcni dobu by se jednalo, kdyby ti sipky blikaly jen nahore (=nevidel bys je, dokud by nedojely na targets). podle tvoji logiky nemuze nikdo na svete hrat na hudebni nastroj. tam se taky musis trefit do rytmu s podobnou presnosti (~10ms) jinak to zni falesne/neumele.
jo, v tomhle mas pravdu, splet jsem si to s delayem, kterej vznika mezi tim nez "chci neco udelat" a nez se ta koncetina skutecne pohne. Ten bude asi znatelne mensi nez tech 150ms ale taky vetsi nez itg window.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
otazka mozna mohla znet i proc lidi nedavaji zadne AAA na DDR nebo proste default stepmanii, kdyz je to vlastne tak jednoduche a v cizine maji vsichni AAA na vsem moznem od light po heavy (vcetne).

ITG je trochu hardcore, ale i tak....je to divny

cloud: to neni pravda, co se hrani tyce. ale whatever....
cobaltu je v cizine dost malo, vetsina lidi hraje na necem jinem
arkady = tohle je vec, na ktere se mozna shodneme, ze tomu tak je.


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 7.srpen 2007, 10:18, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
otazka mozna mohla znet i proc lidi nedavaji zadne AAA na DDR nebo proste default stepmanii, kdyz je to vlastne tak jednoduche a v cizine maji vsichni AAA na vsem moznem od light po heavy (vcetne).

ITG je trochu hardcore, ale i tak....je to divny


1. Protoze lidi jsou schopni trenovat na AAA dnem i noci
2. Protoze v cizine se hraje na arkadach a cobaltech.
3. Vyhecujou te
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cfkama to neni, arkadama dejme tomu (ale AC je i u nas, konstantne posunuta ale i tak tam lidi davaji ***)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no nevim jaky lidi myslis. jediny kdo tam dal *** byl Werk a STSung na Why Me hard. Co si tak pamatuju tak ** tam zadna v rekordech neni (aspon myslim), * jen par. Ja sem tam dal * 3x, tuhle nasi arkadu bych jako vzor presnosti nebral Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jen info (jasny?): lidi davaji AAA na posunutych arkadach pokud je posun pod 30ms. to plati i pro tuhle arkadu. kdybych tam nahodou chodila, mozna by tam lepsich vysledku bylo vice.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
ITG - Dawn (medium) - 100%
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)