DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ICQ cisla - diskuze o peknych nebo kratkych ICQ UIN
Jdi na stránku 1, 2  Další
ICQ cisla - diskuze o peknych nebo kratkych ICQ UIN
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Coz takhle diskuzi i cislech na ICQ.

Nekdo by mohl chtit treba druhe ICQ, nebo si v ICQ zmenit cislo (pri zmene bude chvilku pouzivat obe, napise vsem lidem at si jej v lisu zmeni a po case prestane stare pouzivat).

Nove cislo ma 9 cislic, takze v tom pripade to chce vybrat nejake male.
Nebo si zjistit nejake starsi 6-8mi mistne cislo co nikdo nepouziva a zjistit k nemu heslo.

Jestli mate QIPa, zkuste si zaregistrovat nove ICQ. (zadate heslo a opisete obrazek, nic vic, mail to po vas nechce, akce na 5s).
Me to treba dneska vyhodilo tyhle cisla:
Account: 423295333 Password: --
Account: 437736868 Password: --

Muzeme tu udelat diskuzi a treba jestli nekdo nove cislo chce, tak muzeme nejake pekne najit.
Byl by zajem? Nebo tohle tema jen tak probrat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
No to mi staci na warforu, kde se handluje s sesticislama a podobnyma za prachy. Fakt radsi nevedet, jak se tyhle cisla shaneji. Osobne jsem spokojenej se svym a nemusim kvuli tomu poserovat :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Me konci UIN na 666, to mi celkem vyhovuje Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Me na 833 a taky mi to vyhovuje:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
sestimistne icq bych nechtela, je u nich vysoka pravdepodobnost, ze vam jej nekdo ukradne Smile Kamosovi se to stalo. Mel sestimistne cislo, za svych pet let na cvut nasbiral peknou radku kontaktu (mel jich tam neco kolem 500) a jednoho krasneho dne zjistil, ze jeho icq cislo mu vzal nejaky rus. Nebyl z toho moc nadseny. Ja mam devitimistne, ktere sice neni nicim zvlastni, ale zase uz si ho za ty leta pamatuju a nemam duvod menit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pravda, tohle rusaci delaji celkem casto.
Ono uz jsem proto taky zmenil heslo na maximalni pocet znaku (Cool a dal do hesla i neco jineho nez jen A-Z.

Taky bych rad rekl, ze znamy ma 8mi mistne cislo (jako ja), ale mel tam naprosto trivialni heslo (kdyz to clovek zalozi pred 8-9 lety, tak opravdu o hesle moc nepremysli .. mozna). A jeden rus mu to sebral a chtel 40 dolaru. Ale druhy den mu ICQ vratil s tim, at si dava silnejsi cislo a nic nechtel. Ne vzdy to dopada spatne a netsinou si za to lide mohou sami (vetsinou, ale ne vzdy).

ICQ (QIP, ICQ x, miranda) v drtive vetsine kontakty (i historii) zalohuje, a contact list jde obnovit i na novem icq (chce to ale autorizaci).

Diky za nazor.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Já a lidé v mém okolí máme na čísla náhodou docela kliku. Jen já s jedním kamarádem máme každý 2 čísla a všechny jsou svým způsobem úžasné. 11-38-08-28-9, 11-44-20-40-2, 199-700-155, 252-363-363 (rozdělil jsem je tak aby tam pravidelnotsi byli dobře vidět). A je to zcela náhoda. Takže já jsem spokojen a nevím k čemu by mi bylo kratší, které by bylo třeba i těžší na zapamatování.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kirara napsal:
Takže já jsem spokojen a nevím k čemu by mi bylo kratší, které by bylo třeba i těžší na zapamatování.

Protoze by to mohl byt kratsi i lepe zapamatovatelny ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
žádný číslo není zapamtovatelnější než to které máš už dlouho... já bych se svého čísla (toho prvního tedy) nezbavil ani za nic... vždycky mi jdou oči v sloup když si někdo mění ICQ jen proto, že třeba zapomněl heslo a vůbec se nesnaží to něják řešit... pro mě je to něco skoro jak rodné číslo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Kirara napsal:
žádný číslo není zapamtovatelnější než to které máš už dlouho... já bych se svého čísla (toho prvního tedy) nezbavil ani za nic... vždycky mi jdou oči v sloup když si někdo mění ICQ jen proto, že třeba zapomněl heslo a vůbec se nesnaží to něják řešit... pro mě je to něco skoro jak rodné číslo...
souhlas :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
WerK napsal:
Kirara napsal:
žádný číslo není zapamtovatelnější než to které máš už dlouho... já bych se svého čísla (toho prvního tedy) nezbavil ani za nic... vždycky mi jdou oči v sloup když si někdo mění ICQ jen proto, že třeba zapomněl heslo a vůbec se nesnaží to něják řešit... pro mě je to něco skoro jak rodné číslo...
souhlas Smile


Jop. Pamatuju si ho lip jak cislo obcanky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Lol, cislo obcanky? :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Taky jsem na zacatku mel hezky nizke osmimistne, co mi nasledne nekdo ukradl. Nejspis taky slabe heslo. Ale ani ted si nestezuju, v pameti se zabydlelo docela rychle .)

Nicmene sve doby jsem znal ruske stranky, kde typek s "1101" prodaval nice peti az sedmimistne za dolary. Toho, komu to 1101 puvodne patrilo, to muselo docela bolet Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Ja mel na icq docela stesti, ono takovy 248888883 se pamatuje hodne dobre
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
2488...a jak je to dal?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ICQ cisla - diskuze o peknych nebo kratkych ICQ UIN
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)