DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď zennie - na nejakou dobu pryc -> nehraje
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
zennie - na nejakou dobu pryc -> nehraje
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Nick: Zen, zennie, zenitse, na irc corpse-jp
Povolani: student
Vek: 18
Bydliste: Frenštát
Pad: Impact Dance Pad
Mody: 1.5x-6x, hallway
Hraju od: srpen 2007
Oblibena hudba: na skakani ITG a anime mixy, obecne elektronicka hudba (jungle, dnb, ambient..)
Zajmy: japonstina, japonsko, anime, jdorama...ehm. A samozrejme DDR.

Zdravim stare zname, jako xsoft a Robot ^^

Jak jsem prisel k ddr/itg?

Prvni setkani bylo na animefestu vic nez dva roky zpatky. Dalsi setkani pokracovala opet pouze na animefestech (oba ADViky a ddr tour jsem planoval navstivit, nevyslo mi to tesne), nicmene kvuli natlaku komunity JPnet jsem si konecne (po brigade) koupil pad domu.

Vzhledem k tomu, ze skacu teprve dva tydny, se nemam uplne cim chlubit, ale tak zatim hazim alespon svoje aktualni screeny. Lepsi pribudou casem. Snad Smile



yoroshiku ^^


Naposledy upravil zennie dne ne, 29.červen 2008, 16:36, celkově upraveno 5 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
zdravim zeňoure Smile
koukam ze po dvou tydnech uz davas hard 7-mi a 8-mi tlapky, to je myslim velmi pekne. a vypada to ze tu mame dalsiho hallwayistu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Je otazkou jednoho dne než se přeorientuje tím správným směrem, a to k overhead Twisted Evil Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Kdepak, overhead se mi ani trochu nezamlouva, at zije hallway Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
tak neco aktualnejsiho

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hi Zen Smile
Koukam ze to jede na wide screenu. Jinak posledni 3 screeny me celkem pobavily.
Vysledky vypadaji dobre, tak co nejdriv posli dalsi - mel bych jeden dotaz, zkus jestli s vymenou noteskinu z metalu na cell se zmeni i score.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Jojo, funguju jenom na notebooku a na widescreen nedam dopustit. A Activesync mi dela nejaky bordel v systemu porad, myslis-li to Very Happy

Screeny budu samozrejme posilat, kdyz se mi podari neco lepsiho Smile Dneska vyjimecne jsem nehral, nevim jak budu stihat kdyz mi zacla skola, ale budu se snazit co nejvic Smile

Jinak nejak nechapu, jak by mi zmena na cell mela ovlivnit score? Cell jsem zkousel snad jen pri prvnim spusteni itg pri testovani co vsechno to umi, takze nevim. Ale samozrejme muzu zitra zkusit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Mnoo tak chtel jsem poslat dalsi screeny alespon za tyden, at tu zbytecne nespamuju, ale po dnesnim 4 hodinovem trainingu se musim pochlubit Smile (dosud jsem mel absolutni rekord okolo 91.5% a to na pisnicce na easy 4).

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pekne, pekne jen tak dal!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
S'Tsung: to rad slysim, dik Wink

xsoft: tak Cel jsem zkousel, zadneho vetsiho rozdilu jsem si teda nevsiml. Ale zase jsem to nezkousel nejak dlouho.

neco aktualnejsiho:



Naposledy upravil zennie dne pá, 2.listopad 2007, 23:22, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
neco noveho

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Tak dneska par rekordu





A par novych prezitych desetitlapek, i kdyz bez nejakeho lepsiho vysledku (zatim Smile ).



Naposledy upravil zennie dne út, 4.prosinec 2007, 17:45, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
hmm zennie soon to be ITG expert^_^. no koukam... EDIT: (ze by nakonec konkurence?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Byl jsem ted dva tydny nemocny, takze jsem skoro nehral Smile Zacal jsem hrat ITG3 a dneska se mi podarilo prezit par prvnich jedenactitlapek, takze dokumentace Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no pekne. jen tak dal!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie - na nejakou dobu pryc -> nehraje
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)