DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď AMP - Amplitude
AMP - Amplitude
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jsem si sehnal hru na PS2 s nazvem Amplitude.

Hra byla zminena na FF06 v DDR prednasce. Strucne litate v lodi a potvrzujete noty ve 3 pozicich. Kazda stopa (trat) ma jinou barvu a jdou v nich ruzne tony (mysleno bubny - nastroje - voice ...). Muzete jednu vycistit a pak prepnout na dalsi. Nazorne to ukaze video. Noty litaji zeshora dolu (jako GF, IIDX..). Pokud budete mit stejny problem jako ja, a to ze noty potvrzujete moc pozde (targety jsou dost ve stredu oproti vsem Bemani hram), tak si staci zakyt cas obrazovky.


(<( ukazka "trati" a not ve 3 pozicich, vcetne targetu. porovnani s GF (nahore) a Amplitude (dole) )>)

Zdroje dalsich informaci:
Wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Amplitude_(video_game) (vcetne songlistu)
Foto a info: http://www.gamespot.com/ps2/puzzle/amplitude/
Video: http://www.youtube.com/watch?v=q8Q9Jb2Xs_Q

Az vstrebate informace a budete chtit vedet vic, nebo si hru zkusit, napiste.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vsichni sice rikaji jak je to uzasna DJovska hra, ale musim rict, ze tu DJovskou logiku v tom az zase tak moc nevidim. Ano uznavam, ze mozna pokud to clovek umi a vi, ktera stopa je ktera a vi, ktere tracky chce nechat hrat tak mozna. ale i tak si myslim, ze z toho clovek nemuze poradnou hudbu vyprodukovat.

Jinak uznavam Insane...je docela psycho i se zakrytou obrazovkou. Priste to zkusim na KOCce jestli to pujde namapovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
S'Tsung napsal:
Vsichni sice rikaji jak je to uzasna DJovska hra...

Ja jsem tedy o tom nikoho mluvit neslysel. Ze vsech videi na internetu jsem nasel jen jedno a ani nevim o nikom, kdo by hru mel, natoz o ni rikal cokoli ve stylu DJ hry. Pritom to nejnovejsi neni.

Vcera se mi to povedlo unlocknout do poslednich kol, kde jsem asi po 8me skoncil na te same pisnicce. Uz to v tech vyssich levelech nejde hrat 2 rukama, clovek jednou rukou dava noty a druhou meni tracky. Ta KOCka by mohla fungovat, mapovani to ma.

PS: Nemysleli mixovani po sebrani a aktivovani freestylu? Tam se to pak ovlada i analogama.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pres vikend amplituda doparena .. nejtezsi bylo nejspis to predposledni kolo. To co je na vetsine videi je pak song z finale posledniho kola.
Na ovladani se da zvyknout (klavesy klidne i premapovat), na "blbustky" a bonusy ve hre taky ... na targety a pozici, kde to potvrzovat .. moc ne, ale nohy pred obrazovkou bohate staci Wink No vyzkousejte a uvidite. Neni to tak tezke.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

AMP - Amplitude
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)