DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Tedy... nevidet to, neverim. Zda se, ze impact redefinuje pojem "softpad" hezky od korenu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hlasim, ze jsem ulovila dneska 14 troj-hvezdicek a spalila jsem pres 4100 kalorii^_^. Mam na to svedky.

/btw a taky uz mi jede arkada...teda dual shooter hazi random vysledky. jinak redukce ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
kdo umi ten umi, no Smile
a ze sem tak zvedavej, na jakou to bylo obtiznost, nebo aspon vyjmenovat par songu Wink

EDIT: jo tak uz to vidim, na medium. pekne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
na hard treba dojde. ale nevim jak to budou davat sousedi. a pokud ne...tak proste jine obtiznosti asi ani nebudou.
uz to medium je strasnej dupot.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
hmmm... cas na dalsi challenge

Dawn (medium)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no musim rict, ze modre blikajici combo je hrozny nezvyk a musim rict, ze to cloveka znervoznuje jeste vice nez nejaky assist tick....no ehm...nechtejte to po me po druhe....

ale
http://stsung.naota3k.com/scrs/ac/screen00011.jpg

EDIT: nebojte to nebyl prvni pokus....ctvrtej


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 20.květen 2007, 14:24, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pokud byste nahodou chteli sledovat moje greatest achievementy tak muzete sledovat muj BEMANI blog na

Arrow http://blogs.beatmaniaiidx.com/stsung/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nedavno jsem se rozhodla znovu hrat ITGcko a tak jsem tak nejak se rozhodla hrat na hard misto medium skladeb, ktere me nejak moc nebavi. ale zase na harda jsem hrat nemohla protoze to pro me bylo peklo.

Tak nejka jsem zjistila, ze na harda muzu davat dve hvezdicky, nekdy dokonce se blizim hodne blizko ke trem a tak jsem nejak dosla i k tomuto kombu.



Pozdeji, kdy mi dosli heavy skladby, co bych chtela hrat jsem chtela opravit par skore na expert a tak jsem dala Kagami. Vedela jsem, ze kombo spadne, ale mela jsem v planu prece jenom ziskat 10 000 a vic ne.
----------------------------
Vcera jsem hrala taky par songu na expert.
Cryosleep nejakych 93 procent
Vorsprung Durch Techno 92 neco procent

a par dalsich high score i kdyz ne zas takova slava. Zjistila jsem, ze konecne vim jak hrat Oasis. Nevim proc, ale vcera jsem ji poprve precetla a zahrala jak se melo a ziskala jsem nejakych 89 procent. celkem jsem se citila pysne^_~.

no a potom vsem jsem se zabila na know your enemy 73%, kde jsem skoncila u machine record #2 a no nemohla jsem z toho dychat. slo to se mnou fakt hodne do kytek....-_-

ale mozna to bude take tim, ze mame v byte 30 stupnu.

Zkusim hrat dal, ale nic neslibuju. spatne se prekecava k tomu, aby clovek hral neco tezsiho nez nejakou sedmitlapku nebo proste DDR songy na AAA...
----------------------------------
Mam do sbirky pak AAA z DDR Extreme ze songu, co jsem driv ani moc nehrala na prvni pokusy jak na standard tak na heavy. Aspon neco cloveku jde^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nejaky stary na hard double. zkusim nekdy hrat dal. ^_~

s tim, ze u nekterych songu jsem na prvni pokus dala 97,5% a mam par FECek^_^.

Kazdopadne master double ze me asi dlouho nebude, hihi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hrala jsem jak single tak double. ale pokracovala jsem spise s tezsima skladbama. mam dalsi hvezdy na expert. prezivala jsem nejake desitky a jedenactky a hodlam v tom pokracovat, i kdyz nevim jak pres tyden to pujde. (taky me potkal syndrom 95.86 skore^_~)

double. jenom mam zatim 45 hvezdicek na medium. na hard se pomalu neda hrat.
-------------
pande 70%
sweet world 86%
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dalsi hvezda na expert! Tentokrat me prekvapila
---------------------------------
Funk Factory - pres 96%
Kagami - 90%
Oasis - skoro 90%
Hand of Time - 93% (neni rekord)
Cryosleep 93% (neni rekord)
Xuxa - skoro 86% (hehe rekord)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
na chvili jsem si zahrala stupidNovu 1 a 2 a ulovila nejaka AAA.

Take on me
Baby Tears
Raibow Rainbow
Crash
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
hlasim, ze jsem SAMA prezila Canon D full remix na no ..CRAZY ??.

a pak dignity nakonec ve dvou jde.

dala jsem dalsi trinactky
Final Audition UF3
Do it yourself
winter (14)

taky jsem dala jednu krasnou jedenactku s freezama a do toho byly ruce. no smrtici kombinace na PIU.


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 2.listopad 2007, 22:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no tak ja taky budu tapetovat kdyz to mate vsichni tak radi^_^. jen co zjistim jak^_~



pro ty co nehodlaji stahovat 250kb pictures.

spin chicken 93%
spaceman hard 99.24%
summer in belize 93%
tribal style 96%


jak tak koukam je videt jak hraju ITGcko co^_^ (abecedne)
jinak lehci songy moc nedavam...-_- zadna slava...*sniff* malo sipecek...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
dalsi PIU time za mnou

dignity hard ?? - clear (uznavam, ze fakt svinsky tezke!)
enter the dragon crazy 14 - A
foxy lady 13 - A
join the party 11 - takovy nadher ny jeden freeze a behani a placani okolo^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
STsung - Dignity CZ yay! LIADZ2 FS yay!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 9  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)