DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď phpBB 3.0 - final release
phpBB 3.0 - final release
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak za 7h bude venku posledni verze phpBB3 (nyni je tam RC8).
Otazka k diskuzi je .. prejit ci neprejit? Jake vyhody / nevyhody bude mit pripadny prechod tohoto konkretniho fora, s tim co na nem uz je (obsah, modifikace, vzhled ..)
(odpovedi typu "jasne ze prejit" mazu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Mno, je to prehlednejsi ( www.yugioh.cz/forum ). Ma to lepsi spravu prav a statistik. Jinak prakticky vsechno zustalo stejne, dobre jadro je skoda menit.

*pozvedneme cise a privitejme phpbb3 gold*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Konkretne prehlednost se mi zda stejna.
Kdyz si vedle sebe otevru obe fora, tak obe maji " Fórum Témata Příspěvky Poslední příspěvek "
Takze tohle je naprosto stejne a lisi se tu muze treba themesem, ale jak phpBB2 tak phpBB3 mohou mit ruzne vzhledy. Prehlednost kdyztak rozved.

Statistiky .. v jakem smyslu? Jako z administrace, nebo stats modul, nebo cisilka primo ve foru? (pocet prispevku a views je stejny).

Spravu prav ceho - uzivatelu, skupin, fora (jake casti)?

Btw, to je cista 2 denni instalace nebo se ti nepovedlo preportovat forum?
Btw2, vzdyt to nemas ani cesty (na to ze se to asi ma tvarit jako ceste forum)
Btw3, predpokladam, ze mas dostatek informaci, aby si mohl diskutovat - tj. ze si obeznamen s phpBB2 i phpBB3 nebo sis o tom neco precetl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Konkretne prehlednost se mi zda stejna.
Kdyz si vedle sebe otevru obe fora, tak obe maji " Fórum Témata Příspěvky Poslední příspěvek "
Takze tohle je naprosto stejne a lisi se tu muze treba themesem, ale jak phpBB2 tak phpBB3 mohou mit ruzne vzhledy. Prehlednost kdyztak rozved.

Statistiky .. v jakem smyslu? Jako z administrace, nebo stats modul, nebo cisilka primo ve foru? (pocet prispevku a views je stejny).

-- statistiky formou resynchronizace. Na phpbb2 jsem zadny takovy modul nenasel a v phpbb3 je defaultne implementovany. V praxi to funguje tak ze si kdykoliv muzes "smazat" statistiky fora, zmenit datum od kdy forum bezi, nebo treba sychronizovat pocet existujicich prispevku.

Spravu prav ceho - uzivatelu, skupin, fora (jake casti)?

-- no prava k foru. Vzdyt se na to sam koukni, implicitne na to nema prava nikdo a sam si musis vymyslet, kde bude mit kdo jaka prava. Muzes tam pouzivat i masku prav a pri sprave tech rozsahlejsich for se to urcite hodi.

Btw, to je cista 2 denni instalace nebo se ti nepovedlo preportovat forum?

-- forum se mi nepovedlo portnout, protoze phpbbplus je zkurvena phpbb 2.018 s tunou blbosti, takze totalne rozhazena databaze a presunul jsem rucne akorat par veci.

Btw2, vzdyt to nemas ani cesty (na to ze se to asi ma tvarit jako ceste forum)

-- cesty nebo cesky ? cestina na rc8 ani na gold jeste neni, je zatim akorat slovenstina.

Btw3, predpokladam, ze mas dostatek informaci, aby si mohl diskutovat - tj. ze si obeznamen s phpBB2 i phpBB3 nebo sis o tom neco precetl.

-- jo hrabu se v tom uz docela dlouho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(odpovedi tucne)
Konkretne prehlednost se mi zda stejna.
Kdyz si vedle sebe otevru obe fora, tak obe maji " Fórum Témata Příspěvky Poslední příspěvek "
Takze tohle je naprosto stejne a lisi se tu muze treba themesem, ale jak phpBB2 tak phpBB3 mohou mit ruzne vzhledy. Prehlednost kdyztak rozved.

Statistiky .. v jakem smyslu? Jako z administrace, nebo stats modul, nebo cisilka primo ve foru? (pocet prispevku a views je stejny).

-- statistiky formou resynchronizace. Na phpbb2 jsem zadny takovy modul nenasel a v phpbb3 je defaultne implementovany. V praxi to funguje tak ze si kdykoliv muzes "smazat" statistiky fora, zmenit datum od kdy forum bezi, nebo treba sychronizovat pocet existujicich prispevku.
Forum phpBB2 > administrace > forum/administrace > posledni sloupec Synchronizace (defaultne implementovane). Kdyz zalozis prispevek a pak ho smazes, tak porad pocet prispevku odpovida skutecnosti.
Zmenit dobu, od kdy forum bezi > tabulka phpBB_config (nebo podobny nazev) - ale nevypada to, ze tohle je udaj, co by clovek 3x do mesice menil Wink stejne jako treba datum svych narozenin.


Spravu prav ceho - uzivatelu, skupin, fora (jake casti)?

-- no prava k foru. Vzdyt se na to sam koukni, implicitne na to nema prava nikdo a sam si musis vymyslet, kde bude mit kdo jaka prava. Muzes tam pouzivat i masku prav a pri sprave tech rozsahlejsich for se to urcite hodi.
Defaultni skupiny a prava jsou Uzivatel a Administrator. Co vic taky clovek potrbuje? Kdyz chce moderatory, udela skupinu moderatori, do na nahazi lidi a tehle skupine da prava na urcitym topicem. Stejne tak muze udelat prava konkretnimu udivateli.
Jinak, samozrejme ze musis vymyslek kdo bude mit prava a jaka Wink (preci nebude mit phpBB3 neco jako on.user_name='cloud' set admin)


Btw, to je cista 2 denni instalace nebo se ti nepovedlo preportovat forum?

-- forum se mi nepovedlo portnout, protoze phpbbplus je zkurvena phpbb 2.018 s tunou blbosti, takze totalne rozhazena databaze a presunul jsem rucne akorat par veci.
No (kdybych ja to nerikal, ze s tim pluskem jsou problemy..)

Btw2, vzdyt to nemas ani cesty (na to ze se to asi ma tvarit jako ceste forum)

-- cesty nebo cesky ? cestina na rc8 ani na gold jeste neni, je zatim akorat slovenstina.
cestina, oka .. no, treba bude (ale ta z RC8 se neda pouzit?)

Btw3, predpokladam, ze mas dostatek informaci, aby si mohl diskutovat - tj. ze si obeznamen s phpBB2 i phpBB3 nebo sis o tom neco precetl.

-- jo hrabu se v tom uz docela dlouho.
pak ok
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
phpBB 3.0 - final release
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)