DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď PIU Exceed/Zero (PSP)
PIU Exceed/Zero (PSP)
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak vcera jsem si vyzkousela PIU Exceed na PSPcku. Jedna se o port PS2 verze na PSP. Neni tam nic navic ani nic min.

K hrani jsou zde
- Arcade Mode - normalni mod pro vsechny hrace. Lifebar na stredni obtiznosti, okna pro sipky taky stredni obtiznost. arkadovy fail (ihned po vyprazdneni lifebaru / i na prvnim stage)
- Home Mode - neni zde lifebar, neda se tudiz zemrit. okna pro sipky jsou vetsi.
- Sudden death mode - spatny krok (zmacknuti sipky) a je po vas...
- Survival

Video - muzete si pustit videa vsech 106 skladeb v PIU Exceed

Unlock system - jde v podstate o odehrani odemknutych skladeb v Arcade modu/Home Mode. Tyhle skladby se pak odemknou v druhem modu, ktery jste nehrali - Home Mode/Arcade Mode.

Ovladani - Stred je na kosticce a sipce vpravo, D je DL, X je DR, R1/L1 jsou horni sipecky.

/note: Pravou rukou mi neslo vubec stridat stred a DR ale nakonec, kdyz jsem se prestala soustredit na nezvykle ovladani jsem dala Sko na Marii na Crazy (predtim jsem davala Fka na 4kach normal^_^)
----------------
tenhle topic bych chtela primarne nechat tem, kdo budou hrat v budoucnu PIU Zero. Ale cokoliv o techto hrach => zde!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
takze mam taky konecne PIU Exceed na PSP. Je to docela pekny, jen mi desne vadi ze to video na pozadi songu nejde ztmavit. treba pri songu pump me amadeus je tam jedna pasaz kde blika modra a cervena barva a v tom ty sipky nejsou vubec videt.
co se tyce ovladani, je to trosicku jinak:

pro hrani na 1 padu:
stred - sipka v pravo, v levo, [] nebo O
UL - L nebo sipka nahoru
UR - R nebo /\
DL - sipka dolu
DR - X

me vyhovuje mnohem vic pouzivat pro UL a UR klavesy nahoru a /\, nerad hraju na klavesach L a R. nevim proc, jestli mam tak velky ruce, ale proste se mi to pohodlne nedrzi pokud mam na nich prsty (ukazovacky). i kdyz pri kombinaci sipek UR + DR se to musi pouzit.
no nevim jestli z tehle zkratek vubec nekdo neco chape Smile

co se tyce ovladani pri hre na 2 padech - to sem vcera jen tak zbezne vyzkousel (a samozrejme sem hned umrel). je to takovy spatne vyreseny, nevim co ktera klavesa dela (je to jinak rozlozene nez na 1 padu) a vzhledem k tomu ze na 2 pady jsou tam obtiznosti 10 a vys (nebo tak nejak), tak si to clovek ani nemuze poradne vyzkouset. me by se na to hodila treba nejaka 1-2 tlapka Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
na tom doublu je to celkem smrt. tam prave uz musis L a R klavesi pouzivat. osobne pouzivam jak trojuhelnik tak sipku nahoru pro UR/UL ale pouzivam i L a R protoze pak je clovek rychlejsi. co mi ale osobne vadi je to, ze na klavesnici nebo mobilu mohu delat crossovery. na PSP musim hrat jednou rukou leve sipky a druhou rukou prave. to mi jako docela vadi. spis mozek je zvykli stridat a pak se divi, ze mu tam litaji missy.

BTW: zkratky v pohode, clovek si to v klidu domysli.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
mno ja s tim takove problemy nemam, asi vycvik z DJ Maxe. Ono to PIU je vicemene na ovladani to same, i kdyz bych radeji ocenil to rozlozeni klaves jako DMP , je to vlastne to same jako kdyz v DMP2 hrajes na 5B (doleva, nahoru, doprava + ctverecek, trojuhelnik, kolecko).
co se tyce double, vim je L a R se musi nutne pouzivat, ono je to uz jasne podle toho ze double ma 10 panelu a PSP ma taky jen 10 hernich tlacitek Smile L a R jsou jasne, ale stale si nemuzu zapamatovat ty ostatni klavesy co ktera dela, takze double radeji nehraju. vcera sem to zase trosku hral a rozbily se mi sluchatka Sad
jinak sem uz dal nejaky lehky crazy, co si pamatuju tak: Maria, I love you baby a mozna jeste neco lehkyho. no jinak hraju hardy, ty se jeste daji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no dobre povime si az budes hrat beat of war na crazy a podobne jo (i kdyz tohle je jen 13tka, dvojka je lepsi 17)? (i kdyz mozna to umackas, ale ja s tim mam problemy...potrebovala bych tak dve tlacitka na kazdy panel)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
PIU Exceed/Zero (PSP)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)