DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Max300 + Sakura - Heavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Lulz, ani som nevedel poriadne, naco tento prachom zapraseny topic poriadne sluzi Very Happy

Ked sa stavim vo Viedni, skusim zaskakat opat, kedze oba uz mam davno odohrate, ale netusim, ci sa nejako skoro dostanem k hraniu doma :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Srandista napsal:
Lulz, ani som nevedel poriadne, naco tento prachom zapraseny topic poriadne sluzi Very Happy
Ked sa stavim vo Viedni, skusim zaskakat opat, kedze oba uz mam davno odohrate, ale netusim, ci sa nejako skoro dostanem k hraniu doma :/


Vlastne ty si to dal na D na narozkach, ne? (kdyztak tam tohle hodim, pripadne posli screen s updatem)
Ale uz jsem si myslel ze to na narozkach nedas, ale nakonec se ti to povedlo .. cool.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja sa tiez hlasim o sakuru hard .. uz davnejsie na ITG2AC (isty cas som to mal aj v PGS, teraz nie)
screen (nanestastie neukazuje nazov songu, ale malo by ist identifikovat podla obtiaznosti a poctov)
a inak pri najblizsej navsteve arkady skusim dat ten max300 .. myslim ze by som ho uz mal byt schopny dat
edit: este jeden screen s lepsimi vysledkami
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Je to tam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
xsoft napsal:
Je to tam.
uh, sakura, nie max300 Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ulo napsal:
xsoft napsal:
Je to tam.
uh, sakura, nie max300 Smile

Hoops .. oka Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vyzkousejte nekdo, jestli ta SM jde vubec stahnout a pustit Wink (prvnich par minut totiz nesla). A klidne zalozte i novy topic, aspon si bude kde popovidat ... jako vcera jsem to zkusil a zadna sranda to nebyla (samozrejme jsem to nedal).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To tento tyden nikdo nehral Max300 nebo Sakuru? .. no to mi nerikejte Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
xsoft napsal:
To tento tyden nikdo nehral Max300 nebo Sakuru? .. no to mi nerikejte Wink

zítra zkusím Sakuru dát a Max 300 zlepšit nějak mě to nelakalo... Twisted Evil dneska
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Sakuru hravam celkem casto, ale jestli mam nejake screeny, tak u wejna a nebo nekde doma u me ve slozce "bordel"... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. porad nikdo .. ?
(na DDR Ext AC)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
zkoušíme hrát DDR Ext AC ( Richi a Ki[R]o ) ale zatím Max 300 a Sakuru failujem ... neutral
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
xsoft napsal:
.. porad nikdo .. ?
(na DDR Ext AC)


Vezmime to po porade...

Po odskusani (len klavesnicoveho hrania, ktore mi ide horsie) DDR "AC" musim vyjadrit svoj obdiv nad S'Tsung, ze toho Maxa dala tak, ako dala...

Na druhej strane, vobec sa nebudem cudovat, ak jej vysledok z tej "AC" tu zostane ako posledny, pretoze ta hra nie je lahka... Skor naopak, ona je tak tazka, az je frustrujuca (nemoznost vypnut ImmediateFail to iba umocnuje)...

Ja si uznam, ze v porovnani uz len s Europou (nie to este so svetom) nie som ani zdaleka dobry hrac, hranie vsak beriem stale viac ako zabavu nez sport (aj ked to obcas tak nemusi vyzerat) a mozno sem tam cas od casu znova ten program spustim... Ale viem uz teraz, ze to nebude pravidelne ani dlhodobo, vzhladom na to, ze chcem aby ma hranie na pade bavilo... A nie trestalo za to, ze som sa na pad postavil, a holt nemam taku presnost, aku by som mohol (mal) mat...

Takze, tuto sobotu si to mile rad vyskusam na ITG2 Dedicabe, ale o nejake vyhladavanie Extreme arkady ani nekonecne hranie tych songov sa pokusat nebudem...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
reknu vam, kdysi kdyz jsem hravala na DDR Extreme a chtela jsem si nekdy zahrat extra stage byla jsem strasne rada, kdyz se mi podarilo dat AA na Butterfly nebo (nejaka sestitlapka na C z DDR MAX). jako kdyz jsem hrala na DDR arkadach tak bylo poteseni opravdu kdyz clovek dostal dobry vysledek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
Kdyby life difficulty nebylo na 7 tak by se to zvládnout dalo , ale takhle zatím ani s barem .
Mno ITG to zrovna není Very Happy .
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
Max300 + Sakura - Heavy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 6 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)