DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 1.-3.2.2008 - Pragocon 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak con jede. Je tam plno znamych tvari ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
No "jede" bylo myslim prilis optimisticke oznaceni. Jakoze jel... otazka je kam Confused
Takto brutalne nezorganizovany con uz jsem pekne dlouho nepotkala. Fakt zalostny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S tim se predem pocitalo. Budanka je proste moc mala na takhle velkou akci. Nepotkal jsem tam snad nikoho koho jsem neznal a prednaska byla fajn Cool. Subovani abridge filmu je super.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
zmatek nad zmatek, mam report, ale uploadnu ho jen v momente, kdyz mi nekdo poskytne nejake fotky, ktere bych k tomu mohla dat^_~.

kazdopadne no nevim jestli tahle akce byla "velka" a osobne tam bylo plno lidi co neznam viz potterovci a dalsi lidi z RPGcek co zrovna nebyli Prague by night nebo maelstorm.

Kazdopadne musim pochvalit FAJTO FAJTO a pak bych rada podekovala centime, yzzimu a dalsim, co pomahali.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Jake bylo FAJTO FAJTO? ^^

Zmatek to byl veliky, ale zase musim pochvalit promitace, co i v krute rannich a nevhodnych hodinach byli schopni okamzite resit vyskytnuvsi se problemy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Ja byla asi tak 85% casu v "herne" a tim byly zrejme nejvice ovlivneny moje nazory tento con.
Nase herna mela podobu pruchozi chodby, kde se v jednom miste shromazdoval velky kybl lidi, ktery tam bud stal a diskutoval (= nesmirne zavazel a na hernu tvoril dost neprijemne prostredi), nebo se tlacil do prilehle mistnosti (= vyzul se a zanechal svoji obuv v herne). Vysledkem byl upadek nasi pracovni moralky Very Happy a asi 15 Petersburgu (to je teda jako plus).
Budanka sama osobe neni zla budova na celkem cokoliv, ale imho se nehodi pro vic nez 150 lidi.
Nerikam, ze jsem se nebavila, to je samozrejme vzdycky v pohode, kdyz se sejdou spravni lide a to je na conech nejdulezitejsi.
Spis me mrzi, ze se PGC dosal tam, kam se dostal. Pripada mi, ze tak jeste pred tremi lety se tvaril, ze by teoreticky mohl mit i nejakou perspektivu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ovsem uplne nejlepsi z celeho conu byla tahle ultra hyper mega brutalni nyaaaaaaa (nebyla to teda primo tahle, ale byla ji podobna). Majitelce zustalo z toho vrhu jeste jedno kote (ma pouhych pet kilo) a asi si ho vezmu pokud mi nesezere moji civavu.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Centime napsal:
Ja byla asi tak 85% casu v "herne" a tim byly zrejme nejvice ovlivneny moje nazory tento con.
Nase herna mela podobu pruchozi chodby, kde se v jednom miste shromazdoval velky kybl lidi, ktery tam bud stal a diskutoval (= nesmirne zavazel a na hernu tvoril dost neprijemne prostredi), nebo se tlacil do prilehle mistnosti (= vyzul se a zanechal svoji obuv v herne). Vysledkem byl upadek nasi pracovni moralky Very Happy a asi 15 Petersburgu (to je teda jako plus).
Budanka sama osobe neni zla budova na celkem cokoliv, ale imho se nehodi pro vic nez 150 lidi.
Nerikam, ze jsem se nebavila, to je samozrejme vzdycky v pohode, kdyz se sejdou spravni lide a to je na conech nejdulezitejsi.
Spis me mrzi, ze se PGC dosal tam, kam se dostal. Pripada mi, ze tak jeste pred tremi lety se tvaril, ze by teoreticky mohl mit i nejakou perspektivu.


O Vyberu prosto nam povidej, mit ITGcko v nejzapadlejsi chodbe co byla na konu, kde byla zima, prasilo se tam, neustale tam chodili ven hulit (pres to ze podle Fortika meli ty dvere bejt zamceny), skutecne lepsi to byt nemohlo. Druha mistnost sice sla, ovsem zase se tam neustale delit s jinejma nebyla moc fun. Kazdopadne overall fun byla a pokud nekdo ma nejakou konstruktivni pripominku na ddr/itg sekci tak sem s tim, rad si ji poslechnu, at vim co priste delat jinak Smile
Diky Centime, Yzzimu a chinchillovi za pomoc Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
ta chodba by nebyla spatna, kdyby ty dvere byly zamcene. Takhle se tam porad nekdo coural a nechaval je otevrene, takze tam byla solidni zima. A kdyz clovek skakal bosky...
Jinak byla herna super, jsem rada, ze jsem si mohla vyzkouset hry, ktere jsem doted znala jen z doslechu nebo youtube, ze jsem si mohla zaskakat se s'tsung a dalsima lidma a vubec jsem si odnesla spoustu zajimavych zkusenosti Smile
Jedine, co mi trochu vadilo, byl docela maly vyber skladeb, jsem pak vubec nevedela, co skakat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
koukam, ze 240 plus cele ITG je malo.
divim se, ze lide jeste stale hrajou In The Groove a jak porad tu hru milujou...eh...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tenhle vyber skladem me celkem vyhovoval. Jak v ITG a DDR (Extreme), tak u BM IIDX a PPP. Clovek ma seice oblibene pisnicky, co si rad zahraje, ale potom co ho omrzi zkusi i nejako udalsi (co je ve hre) a treba zjisti, ze je taky pekny, jen mu to drive neprislo.
(cili mnozstvi songu je spise "vina" vyrobce - Konami/Roxor, nez organizatora linie - pripadna diskuze na toto tema v hlavni diskuzi vitana).
Clovek by asi vedel co si vybere, kdyby tam byla jen 1 pisnicka, ale kdyby tam byy 2 nebo 20 000, tak by nevedel ;) Spravne?

V Singstaru je to koneckonci stejne (i kdyz o vyberu songu v R&B A pophist bych radeji pomlcel).

---

Pragocon se mi osobne libil a i jsem se tam bavil. Ano, bylo to jinde a nebylo to takove jako kdysi, ale to se dalo cekat predem. Na coun bych pochvalil linie Futurologie, Mangy a BEMANI. Opravdu me nenapadlo, ze na Futurologie clovek muze naji opravdu kvalitni prednasku, a to jak po obsahove strance, tak o lidech na ni - diskuze velmi kvalitni, s lidmi co vedi ocem je rec. A i kdyz to pakrat sjelo do OT, tak si to moderator vratil do patricnich mezi. Takhle by to melo vypadat a i bych na ne chodil rad (Sniper muze potvrdit, byl tam taky).
V budove byl celkem chaos. Clovek nekdy vybehl do 2. patra nez zjistil, ze je linie nekde jinde. Vice sipecek a planku by neskodilo (spis z glovalniho hlediska, nez aby si to kazdy hlidal sam). S tolika lidma po okoli to bylo opravdu mnaka neco najit.
Harryposerovci se opravdu roztahovali vsude. Na jejich LARP (nebo co to bylo), kdy se budovou prohanela 1/3 lidi s preudohulkami nakonec byla provedena protiakce s parkami v ruce. Bordel nicmene delali neskutecny (aspon kdyby neco o tom HP vedeli nebo meli kostym. Jedna cinska hulka+3 carky lihovkou.. jarku v porovnani s Hihumi opravdu vykon).
BEMANI sekce ma odeme take plus. Konecne se clovek na conech dockal BEMANI her. Videl BM, PPP a dokonce i opravdove ITG a DDR. To je proste super, kdyz si muzete vybrat song za pomoci tlacitek z AC (netusil jsem, ze 2 sipky do stran a 1 zelene tlacitko bude delat lidem takovy problem). Pad+synchronizace .. super.
Zadna preudoStepmania, Ultrastar a Frets on Fire.
Take Mirven s Drakem si vedla opravdu dobre. Takovehle pracovni vypeti +ceny +kvalita, to je opravdu vykon.

S par lidmi (4) jsme dali i cestu po okoli. Je tam opravdu pekna priroda, krasny vyhled na Prahu a geologicky moc pekne utvary (to skalni jezirko - mnamka).
Tot tak vse (na conu jsem nefotil).
PS: Snipere, zase jsem ti zapomnel predat toho RA@PS2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ad futurologisticky kongres. tohle je snad jedina vec, co si udrzuje kvalitu, ale v tom totalnim zmatku, co jsem na conu zazila tato linie tento rok sla uplne mimo me.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
Spis to bylo asi tim, ze tam nebyla zadna z pisnicek, ktere bych mela momentalne oblibene - bud jsem je na nizsich obtiznostech skakala uz tolikrat, ze je zrovna nemusim, nebo jsou naopak obtizne, nebo je neznam. Takze jsem ve vysledku nechavala vetsinou vybirat ostatni Smile Ale nebylo to mysleno jako vytka, chapu ze trefit se do vkusu kazdemu proste nejde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Opravdu MOC chvalim bemani sekci. Osobne me celkem prekvapilo jaky mela uspech i u "neznamych" lidi. Asi oplacu, ze jsme NXovi vratila jeho paru, neb me to tam zas chytlo:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dekujeme^_^. Na adviku slibuju organizovanejsi BEMANI sekci a treba tam nebude takova provizorni ale stala, takze bude dost casu na vse i na dalsi druh zabavy.

Z me strany osobne musim rict, ze jsem netusila ze Para Para Paradise bude mit takovy uspech. A to dokonce i tech par lidi, co bylo na beatmanii a snazilo se davat jednicky me taky prekvapili. Jen je videt, ze jak PPP tak BM nejsou uplne lehke na ovladani a vyznani se v menu^_^, ale stsung se nachomitl a tohle spravil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
1.-3.2.2008 - Pragocon 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)