DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď H:S - od papiru k plastu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Hmm pekne vysledky, uz ti chyba iba kusok... ja som moje prve S+ dala teraz v nedelu, Easy 4, pesnicka Night na 95.23 %, ak sa mi ju podari zlepsit tak hadam sa uz aj hviezdicka objavi - bolo to prvy pokus totiz Razz
Vyskusaj ju, mozno Ti tiez sadne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
H-S DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.12.2007
Příspěvky: 15
Citovat
Ahoj vespolek, peknou radku..mesicu jsem se tady neukazal. ^^
Co se challenge týče, tak se mi zdá, že to jenom tak nevyjde..já jsem na tu přesnost asi vážně neschopný, chvilku to jde a pak.."se něco změní" a jsem pořád popředu, nebo pozadu..

Dneska zase hrůza, začalo mně bnechutně bolet za krkem..tak jsem si řek, že horší už to být nemůže, vytáhnul jsem pad a šel chvilku "blbnout" :))
Ze začátku vyloženě utrpení, hlavně u skoků jsem myslel, že mi ta hlava upadne, ale časem to přešlo..ted se to zase pomalu vrací, ale pořád lepší než předtím, takže DDR léčí a je to potvrzený fakt xD

Ke konci jsem zkoušel i nějaké obtížnější, moc mě nebaví songy, kde se jednou za čas objeví pár šipek (i když bych je možná měl hrát častěji, abych "natrénoval" přesnost..) a narazil jsem na Resurrection, která se mi líbí, ale chybí nějaká střední obtížnost..jsem si teda řekl, že zkusím nedat tu devítku..a taky že jsem ji napoprvé nedal..ale podruhé jsem zvednul rychlost a najednou to všechno jako zázrakem začalo jít..nebylo to úplně ideální, ale první nějakou jednodužší devítku jsem přežil nad 70 procenty, takže jsem byl rád jak rádio ^^


Ještě jedna věc by se našla - moc se mi libí song Sakura, ale zvládám jenom easy na 5.. ale ani ta pětka se nikdy nedařila, nejvíc jsem měl něco přes 73%.. proto jsem stál a nechápal, když jsme s takovou menší "bandou" sraz u Tarah, chvilku jsme se věnovali i "skákání" a mi se podařilo Sakuru dát nějak nad 85%..a pak přišel nápad, že když už máme výjimečně k dispozici dva pady, že by nebylo špatné vyzkoušet double..teda..nečekal jsem, že to bude takový rozdíl, fakt super... po malém tréningu jsem vyzkoušel i sakuru a výsledek podobný jako na single..takže dva pady nejsou asi o tolik těžší, než single..ale záleší na konkrétním "provedení", někdy jsou ty šipky šílené :))

Jediné mé vysvětlení pro tan "úspěch" je, že Tarah musí mít v ITG nastavené větší časové okno, tedy menší Judge difficulty, protože doma se k tomu ani zdaleka nebližím, dneska jsem dal doma své maximum, něco málo přes 79%... sice mám nastavení Stepmanie upravené tak, aby odpovídalo ITG2 (a to téma pro Stepmanii to má v nastavení taky, takže je to 2x pojištěné), ale stejně si nejsem jistý, jestli mi to počítá skore stejně jako ostatním, jestli to můžu srovnávat :-/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele H-SOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

H:S - od papiru k plastu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)