DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď zennie - na nejakou dobu pryc -> nehraje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak co treba mensi challenge? Wink
Destiny, 11 expert, 68% (ja vim, je to dost tezke, ale at ti to trosku vydrzi Razz )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Jee Very Happy No, pokusim se Smile

S'Tsung: diky, budu se snazit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
V posledni dobe bohuzel moc nehraju, challenge stale nesplnena, hral jsem to jen parkrat, ale aspon to preziju Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
[1,1], [1,2], [1,6], [2,2], [2,3], [4,2] moc pekny
u [4,4], [2,5] by to mozna slo vytahnout na lepsi hodnoceni, nejsou to zas tak tezke songy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Diky, jeste mi ale prosimte napis co je "[2,2], [2,3], [4,2]; [4,4], [2,5] " za pisnicku, protoze mam evidentne jine rozliseni, protoze zadne [4,4] uz tu nemam Smile Jinak pisnicky, z nichz hazim screen poprve jsou vetsinou hrane na prvni az druhy pokus (malokdy hraju pisnicku vickrat za sebou), takze se casem treba jeste vytahnou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Roztahni si okno taky, aby na konci bylo [4,6]
(nevyhoda vetsiho mnozstvi obrazku)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Nedokážu pochopit jak lidi s widescreenem mohou provozovat prohlížeč ve fullscreenu. Já mám teď 1440x900 a prohlížeč mám běžně 1024x900. Ale jinak bomba ty vado. Ani nepamatuju kdy nebo jestli vůbec jsem někdy takhle aktivně hrál. Měl bych zase začít něco dělat, když už i lidi co hrají pár týdnů mě předhánějí. Ale něják mě to už moc samotného nebaví Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Mno, mam svuj nb s widescreenem rok a pul a zvykl jsem si na nej za tu dobu natolik, ze se mi naopak nelibi cokoli co neni ws Smile

A hraju pul roku, zatim me to porad bavi naplno, jsem obcas u toho schopen stravit cele odpoledne (dovoli-li fyzicka vydrz ... mnohem vic me totiz bavi hrat tezke pisnicky, nez hrat medium/hard a hrat dokola na presnost..), jenze v posledni dobe me docela zacly bolet klouby, takze se snazim hrani co nejvic omezit, protoze si je nechci uplne znicit ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Dobře je to názor, ale na čtění 30 cm dlouhých řádků textu v plovoucím layoutu bych nepřistoupil ani kdyby mě mučili ^_^ Premisou widescreenu od věků bylo, že se ti tam ve Wordu vejdou čitelně dvě stránky vedle sebe. Navíc se mi vedle toho zmenšeného okna může krásně vejít něco jiného, jako třeba IMko, nebo přehrávač hudby nebo tak.

No nejlepší je právě mít partičku a střídat se, neboť ty vydýchávací momenty jsou otravné ^^ Nicméně jen hraj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Po dvou mesicich se ozyvam, ze ziju Smile Kvuli problemum s kolenem jsem na nakou dobu uplne prestal hrat a ted hraju prilezitostne a vetsinou ne moc dlouho.

Nejake screeny z posledni doby.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Zenni is back! Moc pěkné výsledky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
pekne pekne pekne. vam to tak pekne jde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Panda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.02.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Jina dimenze
Citovat
zennie ty jedes cim dal tim lip od koprkonu co jsme byly spolu naposled.....a doufam ze to nebylo naposled...Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PandaOdeslat soukromou zprávuICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Prvni 12:



Naposledy upravil zennie dne st, 14.květen 2008, 22:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Pro Centime Smile


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie - na nejakou dobu pryc -> nehraje
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)