DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Keyboard mania
Keyboard mania
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Keyboard mania je dalsi vymozenost od KONAMI. Ne, ze by mela velky uspech v hernach, ale je spousta lidi, co se teto hre venuje doma a tak jsem se rozhodla zkusit svoje stesti s touto hrou znovu.

Na single clovek hraje na dve oktavy (kolik je to klaves si spocitejte sami) na double se hraje na ctyri oktavy.

KM ma dve obtiznosti na single - Real a Normal. a jednu na double. Kazda obtiznost ma pak svoji obtiznost od 1 do buh vi kolika...
----------------------

Dneska jsem se rozhodla vyzkouset si nejake dvojky a pripadne trojky a musim rict, ze mam asi malo prstu^_^. zkousela jsem mit rozlozeni rukou malicek leve ruky na c1 a palec prave na c2 ale nebylo to zrovna idealni, kdyz pak na vas vybehla skladba v d-dur nebo kdekoliv jinde (uz ta jedna klavesa a krizek delali problem).

Na uroven dve clovek potka v jedne skladbe tak 100-350 not a vetsinou tam nejsou akordy, ale musim se priznat, ze i kdyz na klavir hraju XY let tak jsem se v tehle hre totalne vysekala uz na tech dvojkach (spis na trojkach ale kdyz ma nekdo ty dvojky poslouchat v mem podani....)

http://everstep.cz/temp/airflow.mp3

takhle nejak to zni kdyz to clovek neumi^_^ (moc se mi nesmejte)

(zkousela jsem hrat i veci co znam treba zpameti...ale teda no nejak jsem se nikdy nemohla trefit....)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Keyboard mania
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)