DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 10.-11.5.2008 - AnimeFEST 2008
Jdi na stránku 1, 2  Další
10.-11.5.2008 - AnimeFEST 2008
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Tak jak to vypada letos? Kdo se chystate? Jak to vypada s DDR/ITG?

Ja jako vzdy urcite prijedu Smile

Asi uz vite, na rozdil od drivejska se nekona v Artu, ale ve Scale a nove taky v salu B. Bakaly. Snad se bude lepe dychat. I kdyz, uz ted je zaregistrovano pres 500 lidi.

http://www.otaku.cz/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Letos to vypada, ze bude precpano. Jinak ja se chystam urcite Wink
ddr/itg mel loni na starost bee-boo ale nakonec to byla zalezitost srandisty a centime.
Skoda jen ze se to zabalilo k veceru. Predloni se skakalo i pres noc tusim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já se letos neobjevím (a moje amv holt počká do dalšího roku). Klasika, mistrovství republiky v yugioh musí být 10.5...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tanecni hry na AnimeFESTu ma na starosti Music Games.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
jj, takze se muzete tesit na kvalitu ^^

zatim to vypada ze tam bude DDR Extreme
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pridano do kalendare
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
já na Afestu budu určitě... a myslím že se je určitě na co těšit =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vlak
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
Nejede ciste nahodou nekdo vlakem z Prahy?

Do Brna sice jezdi spousta autobusu, ale nemam je rad. Smrdi, neni v nich misto, a jsou male, a tak se tam clovek casto ani nenacpe. A nemam je rad.

Z vlaku jede:

Holesovice 6:33 Ex 573 PUNKVA - rozumna doba prijezdu - nekdy po devate
Holesovice 7:33 EC 279 JAROSLAV HAŠEK
Hlavni 7:38 R 867 - rozumnejsi doma odjezdu,a zalozni spoj hned nasleduje Wink
Hlavni 7:47 R 277 SLOVAN

No kdyby nekdo chtel usilovat o skupinovou slevu, pripadne o pomoc pri obrane kupe pred normalnimi lidmi, tak ja bych rad jel Punkvou. Podzemi je fajn, a kdyby chtelo svitit slunicko, tak tou dobou nas snad jeste nezvladne moc ohrozovat Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Do Brna jezdí z Roztyl Student Agency za krásných 96,- (pro studenty), v ceně je promítání celovečerního filmu, teplé nápoje, denní tisk, WC, klimatizace a pěkný stewardky. Pohodlí nadprůměrné, místa myslím asi stejně jako když si ve vlaku sedne někdo naproti tobě. Jediný zjištěný problém, nejede v sobotu Sad

No takže já a spol (počítám 5 lidí) nakonec asi taky skončíme u vlaku a Ex PUNKVA je asi jediné rozumné řešení, bo přesedat nechceme, rychlíky tam jedou 3,5 h (Ex/EC 2,75 h) a zároveň jediné rozumné EC je tam v 10:15 což už je po zahájení zahájení ve Scale. A o to přicházet osobně nechci a byl bychom tam raději než na malém zahájení v tom Baka sále.

Jediný problém je, že tě obávám se asi vůbec neznám Smile Ale domluvit se zkusit můžeme. V případě zájmu kontaktuj na libovolné IM síti (v profilu).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Hlasim se z domu Smile

V okoli DDR jsem se sice zdrzoval minimalne, ale letosni animefest celkove musim hodne pochvalit. Organizacne zvladnute skvele, ve srovnani s minulymi lety. Mista bylo porad dost, dychat se dalo a nebyly vecne hadky s organizatory Wink

Ted letim dospavat a tesim se na fotky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
organizačně zvládnuto především proto, že orgů bylo více jak dvakrát to co loni Wink
A výhrady k Festu nemám žádné, stihla jsem vše co jsem stihnout chtěla, dokonce aj na promítání jsem byla =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Atelwen Xolanus DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha 9
Citovat
Letos to bylo rozhodne vice povedene v te organizaci, nez loni, to bylo... inu... jine xD
Jen skoda, ze nakonec tam nebyli lide, ve ktere jsem doufala.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Atelwen XolanusOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Bylo to opravdu vydarene. Scala je o hodne lepsi prostor na traveni casu (i sipkami), nez byl Art minuly rok. Skvela prace, vyzdvihnul bych Gregovu prednasku o "Jak mluvit" - vsichni jsme byli nadseni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Na festu jsem sice nebyl, ale fakt mě pobavilo když jsem za denního světla potkal v Brně sraz Stargate a tunu otaku..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
celkove dobra akce a ikdyz tam bylo DDR jako hodne okrajova cast jsem rad ze aspon u par dalsich nicku znam ty tvare kterym patri. Diky vsem co tam jakkoliv pomohli.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
10.-11.5.2008 - AnimeFEST 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)