DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pak mi na avalconu ukazes mi jak se hraje csikos post na heavy...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Aj. error, tak Csicos Post ne, to byl Supercali.Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Csiskota .. na heavy ano, ale jedine tu druho verzi (tj. ta co neni v tourn.mixu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hex: sakra to neni fer, tady se lidi snazi samoucit a nekteri maji osobni trenery Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo a nekdo se musel samoucit po celou dobu az po desetitlapky. To neni fer...a hrajete intenzivneji nez ja..-_-...zavidim..^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Bee Boo: Jasně, boj se mě Twisted Evil já jsem strašně nebezpečná (obzvláště sama sobě Very Happy ). Ale zmákla bych to i bez Hexe Razz +
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Sheila: tak jsem se dival na Supercali na level medium a neni to takova katastrofa Very Happy klavesnice fullcombo, nohama uvidim az s nima budu moct pohnout Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
S'Tsung napsal:
Pak mi na avalconu ukazes mi jak se hraje csikos post na heavy...


uff, no dobre, ale az na avalconu. CP je moc pekne napsanej (nehlede na uzasnou hudbu) a zaslouzi si, abych se o nej snazil. tak snad ho do te doby dam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Trin: jo to mas pravdu. Stepchart je fakt dobrej a hudba nadherna. Je to killer (po poslednim slowdownu..hlavne). Kdyz mi nekdo bude drzet pad..tak vam ho kdyz tak ukazu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
Pak mi na avalconu ukazes mi jak se hraje csikos post na heavy...


Dobře beru tě za slovo. Budu se snažit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Super!!! Hot Limit na level hard na C a sakura na level medium zatím taky na C Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
tak jsem dneska ťapala na dvou padech a výsledky byly (pro mě) více než uspokojivé - sakura level easy na A, a pak jsem vyhrála válku s Csikos postem - na dvou padech na level easy na C Very Happy počítám že se tak týden dva nepostavím na nohy... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mwhahahahahaaaaa
s timhle se musim proste pochlubit, i kdyz jsem v posledni casti byl zmatenej, proste je tam patterna co nedavam.

Csikos:

A moje oblibena B4U, i kdyz vsecky od Naoki jsou dost gut Smile

A tresnicka nakonec Very Happy a jistym lidem se to nelibi .... ccc


:EDIT:
jeste sem vrhnu sailor song na heavy, ty skoky me malem staly pad, nohy a zivot ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Uf, tak nevím jestli budu tak tejden chodit... Dneska se mi ze začátku docela dařilo (lehký skladby), tak jsem si řekla, že zkusím něco pořádnýho, těžšího a takhle to dopadlo (screeny mám u táty v notebooku a jen od některejch):
My will level hard 10 tlapek - B
Mission impossible (mimochodem moc hezká skladba) level easy 7 tlapek - A
Moonlight shodow level hard 7 tlapek - B
Oh Nick please not so quick level hard 7 tlapek - C
Dragon God level easy 5 tlapek - B
Ebeneezer goode level hard 7 tlapek - B
Ectasy level hard 7 tlapek - C
Can't get out of my head level hard 5 tlapek - B
Sandstorm level hard 8 tlapek - C
Anubis (double speed) level hard 8 tlapek - C
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Sheila: ty se zlepsujes den ode dne ... fakt dobry, kretenuluji Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 20 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)