DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Stepmania Problém
Stepmania Problém
Nikca DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 27.06.2008
Příspěvky: 2
Citovat
Ahoj Všichni
Naši mi koupily Pad a Stepmaniji .Jenže po bezproblémové instalaci mě ten program nejede.Normálně se načte ,ale většina věcí je nečitelná.Ale třeba šipky jdou normálně.Vlastně i při instalaci jsem si všimla,že ta tancující postavička je celá kostičkovaná.Předtím jsem to zkoušela do tátova kompu a tam to běží všechno OK.Už jsem zkoušela stáhnout a nainstalovat i tu volně stažitelnou verzi ,ale je to to samí.Opravdu už to zkouším rozchodit dva dny a už nevím co zkusit.PS to musí zvládat určitě ,ale nejsem si jistá zda to nedělá monitor.Je to 22 LCD a neumím ho nastavit.Moc Vás prosím o radu.Děkuji všem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NikcaOdeslat soukromou zprávu
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Stepmania neni program pro koncove uzivatele, spise pro lidi co pocitacum rozumi a maji chut si hrat s jeho nastavovanima bohuzel. Problem s jeho tim ze po instalace nejede mas az 50% jeho uzivatelu. Obecne bych tipoval na problem s nekopatibilni grafickou kartou (jedna se o stary program a tudis na spouste pocitacu fungovat nebude).

Doporucil bych spise zkusit jinou tanecni hru: At jiz In The Groove (v prodeji za 849kc) nebo muzete vyzkouset ceskou tanecni hru EverStep (zdarma verze obsahuje 9 songu).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Nikca> Tohle bych videl na problem s ovladacema. Jestli se v pocitacich nevyznas, popros nejakyho kamarada, aby se kouknul co mas za grafiku a jestli na ni nejsou novy ovladace.

NX> Az vyjde ITG pro linux zacnu ho povazovat za kvalitni soft. A co se tyce everstepu - jeste neni ani prvni finalni verze, takze ten bych tu moc nevytahoval a spis ho dodelal a vydal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Nikca DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 27.06.2008
Příspěvky: 2
Citovat
Děkuji ti Snipere udělala jsem co jsi mi doporučil a hra běží.Ještě jednou moc děkuji a jdu trénovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NikcaOdeslat soukromou zprávu
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Sniper napsal:
A co se tyce everstepu - jeste neni ani prvni finalni verze, takze ten bych tu moc nevytahoval a spis ho dodelal a vydal.

Finální Everstep se na DVD už normálně distribuuje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Stepmania Problém
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)