DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [80%] BEMANICON
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja tiez chcem podakovat organizatorom a vsetkym ucastnikom za super akciu a dufam ze sa to niekedy zopakuje
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
BEMANICON je akce, ktera byla planovana jako kazdorocni (nebo kazdo pulrocni) akce. takze dalsi rocnik urcite bude. jsem rada, ze jsi prijel^_^ je dobre te obcas videt a vsechny ostatni. Jen jsem se zase nejak totalne mijela s kubagem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Az na toho hlidace ktery nas tam ve skole hlidal a urcite pozoroval na chodbach tema kamerama, ktere tam byly (paranoia) to bylo rozhodne super a naprosto vydarene. Dekuji vsem kteri tohleto umoznili Smile
STS: ani ne, i kdyz..moc vet jsme spolu neprohodili, se napravi priste Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jeste jednou diky za BEMANI Smile a za vsecko, co jsem mela moznost si vyzkouset/zahrat.
Vikend se povedl, libil se mi a prave koukam na fotky, za hodinu snad budou na blogu.

[edit]
fotky jsou na mem blogu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
S'Tsung napsal:
kiro zaujal slavneho Bacona, kdyz videl fotku jak hraje double na impact arcade + impact dance pad^_^.


Laughing Nebylo to špatné. Mohl bych ty fotky někde shlednout, protože to musí být pohled. Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Vidim, ze jste se dobre bavili. Mozna se mi priste podari prijet.
V ten vikend jsem bohuzel nemohla prijet.


PS: Tak jsem zjistila na polskem forum DDR poland, ze tam byl nekdo z Trince.
A ja jsem si vzdycky myslela, ze jsem tu uplne sama v tom meste.
Tak by mne zajimalo je tu jeste nekdo z Trince?
Ja jen, ze by jsme se mohli pripadne priste domluvit a nemusela bych jet alespon sama. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Třinec
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Zdar Fooso, ja teda uz z Trince nejsem, ale pochazim z tama, takze Te muzu uklidnit, hracu je v Trinci a v okoli docela dost. Loni o Vanocich jsem organizoval QUAD SM na chate v Nydku na Hluchove (tydenni akce), ucast asi 50 lidi, pulka z toho Trinec a okoli (Navsi, Cesky Tesin...) Od te doby se obcas potkavame, zatim nejvetsi setkani bylo na QUAD turnaji v Ostrave, z Trinecka a okoli naci lide dorazili.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Tak to je super.
Moc rada bych poznala lidi z Trince.
Tak bych byla moc rada kdyby se mi nekdo pripadne ozval na meil. Pokud by nekdo chtel. Meil mam v profilu.
Nebo pripadne na icq.
Jinak Nydek trochu znam. Wink

Zbytek uz jste si jiste vsichni stacili precist.
Nejak se mi zneni te zpravy nelibilo a nechtelo se mi zbytecne zakladat nove tema.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
[80%] BEMANICON
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 6 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)