DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Rock band
Rock band
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak Rock Band na CeBitu byl (7:22)
http://www.zive.cz/Titulni-strana/Megavideo-projdete-s-nami-hardwarovy-CeBIT/sc-21-sr-1-a-140649/default.aspx
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Dnes vysla ceska recenze na RockBand:

http://games.tiscali.cz/reviews/rockband/index.asp
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Drum and Kick coop Expert v podani STsunga a Cocika
http://www.youtube.com/watch?v=FQ6asIQMhNw

Reptilie - Guitar Expert, Drum Easy v podani STsunga a Cocika
http://www.youtube.com/watch?v=33a9P1Z8OBg

vyjadrila bych se ke hre takto (necekejte zadne argumenty nebo slohovy utvar):

zahrala jsem si rock band v levelu vcera vecer a prvni co me trklo bylo:

- ta hra nevypada tak spatne

Kdyz jsem si zahrala prvni skladbu tak jsem zjistila nekolik veci. Hra se mi zda neprehledna i kdyz na obrazovce vypada pekne. Jak funguji zivoty, nebo potvrzovani not, star power a jine veci...to se zjistuje celkem spatne, kdyz o tom clovek nic nevi. navic jsou tam obcas special veci, se kteryma bych si asi taky nevedela rady (ending bonus?)

Kytara normalni: i na experta a skladby ve skupine Impossible je to celkem o usnuti pri hre. novinka v Rock Bandu je, ze sola se hraji na jine casti krku kytary nez to co hrajete normalne, ale da se to naprosto v pohode odehrat i nahore (na 95% na experta). co me zarazilo ale vice bylo to, ze normalni kytara hraje noty normalni kytary a pak z niceho nic hraje chvili bas a pak znovu normal.

co vic me prekvapilo bylo to, ze v nekterych notechartech se uz vubec nedodrzuje rytmus skladby. takze v reptilii, kde hudba zpomaly a zmeni rytmus jsem mela pocit ze bud rozmlatim kytaru/PS3 nebo televizi. povetsinou hrajete tak dejme tomu polovinu zvuku co slysite takze neni zadny feedback, slysite porad stejny track a celkove proste..je to takove divne.

bici: hruza na 2. bubny jsou ctyri plus kick (chybi cymbal). kick je vyznacen horizontalni carou, zbytek bubnu normalne notama, coz pro me byl celkem nezvyk. bubny nejsou elektronicke bubny ale nejaky plastovy podivny a dosti maly controller. takze clovek zvykly z drummanie se trefi obcas i mimo buben, protoze jsou takove malinke^_~. no nejhorsi na tom je, ze to vydava jeden stejny podivny zvuk (ne jako elektricke bubny v Drummanii, kde to proste je klasicke bici). navic to dela tolik hluku, ze neni slyset televize. ale clovek aspon slysi jestli hraje v rytmu nebo ne (spis jestli udrzuje vlastni temp...se zvukem linoucim se z TV se to neda srovnavat)

bass kytara: takove lehke nic, co nema hlavu ani patu. radsi jsme to ani moc nezkouseli

zpev: stejne jako karaoke revolution (kdo by se tomu divil ze? Harmonix/KONAMI). kazdopadne zpev rockovych skladeb je ale neco jineho nez pokus o J-Pop, Anime songy nebo normalni pop. zpivat ve stylu opileho zpevaka celkem smrt. avsak co vadi vice je asi to, ze i kdyz skladbu znate tak se prekvapite, ze zpivate text, ktery ve skladbe vubec neni nebo zpivate tak polovinu textu. plus jsou tam nejake kolecka, ktere nevim k cemu slouzi. avsak ma se s casem vydat nejaky zvuk. pak jsou tam rvaci casti, kde ma clovek rvat jak umi. jeste jsou nekde lyricy bez pino rollu a tam staci se trefit na zacatek a konec (jinak hodnoceni to ma jako v karaoke revolution)
jinak cela hra mela relativne velky lag, coz jsem u bici a kytary neresila pokud jsem se divala na to co se line. avsak nektere casti jsem bufferovala a hrala z pameti do rytmu a helemese...smes missu. bohuzel u zpevu to bylo horsi. zpivat 1,5 centimetru od targetu slo notne hure nez posouvani se v case s kytarou nebo bicim.

celkove je v rock bandu asi 10 skupin skladeb rozdelene podle obtiznosti (warm-up az impossible). s tim, ze hrala jsem na expert na bici a kytaru a nekdy to bylo opravdu o to se neunudit. avsak should I stay or should I go bych zvladla na kytaru i odzpivat najednou^_^. to byla sranda. ale asi jsme nebyli to prave duo.


...asi tak...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A nejen pro XboX .. ale i ...

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Rock band
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)