DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Fallback?
Fallback?
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak se skáče fallback - v ITG nejspíš vůbec není, a teď ho ve Stepmanii 4 vidím poprvé ... a missuju ho, ať se snažím dělat cokoliv.
Vypadá to takto, aspoň v základním nastavení stepmanie:

a cesta k tomu souboru je
kód:
...\StepMania CVS\NoteSkins\common\common\Fallback Ready Receptor 3x1.png


a vůbec, v celém tom adresáři common jsou nějaké pro mne neznámé steps (až na holdy a miny) ... co to je zač? Smile

Díky předem!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
aha, tak už jsem na to asi přišel ... prostě to bude něco jako hold, musím tu určitou šipku držet a ve správnou dobu (až toto najede na ty statické šipky) to pustit ... prostě negovaná šipka Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Řekl bych že fallback bude jen náhrada za prvek stepchartu, který ti chybí v noteskinu. Mě známé hry neobsahují nic jiného než šipky, miny, holdy (freezy) a rollsy (freeze, který se musí prošlapat přerušovaně, typicky v párech, takže rachot).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
ano, šipky, miny, holdy a rollsy znám, to všechno jsem už skákal ... ale zkus si najít Cheeseburger (Stepmix 3) na 7. úroveň. Po chvilce by se to mělo ukázat (ale ITG to ignoruje, nezapočítává to do skórování, jako by to z tama vypadlo) ... a jinak hraju na defaultním noteskinu (protože jsem zvyklý z ITG na ty barevné "noty" - červená = 1/4, modrá = 1/8, zelená = něco mezi tím Very Happy - a jediné noteskiny pro mne docela použitelné a na SM 4 CVS rozjetelné (lol Very Happy ) ... byly Vivid, kterým se ale barva měnila neustále, takže jsem byl odkázaný jen na hudbu, rytmus a instinkt ... Metaly z ITG jsem nerozjel, ale ty bych nejradši), takže by tam teoreticky nic chybět nemělo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
banzaigtv² napsal:
DISCLAIMER: SM 4.0 REQUIRED FOR LIFT NOTES. This is a simfile that is unique in a way that it uses the new lift note feature developed in SM 4.0. In fact, it is worth noting that all difficulties, except novice, contain lift notes. A lift note is a step type that has an opposite effect of a standard note. You will need to lift your foot off the corresponding arrow just as the "x"� appears. It has no effect on your score or combos, but it will affect your life bar amount. The song can still be played on older SM versions and ITG, but the lift notes will not appear. Play this on the latest SM 4.0 build for the full experience.

http://www.stepmania.com/forums/showthread.php?t=10662
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jak rikal kirara ....fallback je funkce. priklad. je hlavni noteskin, ktery obsahuje vsechno (obrazek, animace, skripty etc). fallback se pouziva pro jine noteskiny, ktere se odkazuji zpet na puvodni grafiku (ci neco jineho).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Díky za osvětlení od důvěryhodného zdroje. A musím říct, že nový Stepmix vypadá dost zajímavě Smile Od TSU***MUSH konečněněco inovativního
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
takže jsem to pochopil správně, tu lift notu Smile no nevím, není to už tak dost komplikované? Very Happy hlavně se na ni těžko zvyká, na tu lift-ku.
s'tsung: jasně, chápu ... jen jsem potřeboval vědět co je to ta liftka (akorát jsem nevěděl že se to jmenuje lift) a viděl jsem v názvu obrázku té noty právě to fallback ... tak jsem to tu napsal Wink

takže díky za objasnění ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Fallback?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)