DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď High school musical 3: Senior Year Dance
High school musical 3: Senior Year Dance
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Včera jsem to testoval doma, pro konzole existuje speciální typ padu - pět tlačítek do kruhu, PC verze má jen šipka doleva šipka dolu šipka nahoru šipka doprava + aktivační klávesu pro extra body (něco jako u GH). Zkoušel jsem zatím klávesnici a gamepad, fungovalo. Jestli budu mít čas, připojím k tomu IAčko. Nepodařilo se mi rozjet 2 player game, takže jsem napsal na Disney support, uvidíme, co odpoví. Na webu totiž o MPčku řeč je, otázka, jestli to platí i pro PC.

http://disney.go.com/disneyinteractivestudios/hsm3/

Mimo tenhle "skvost" vyšla ještě HSM3 Sing Ig, což je klon SingStar.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ono toho vyslo trochu vic.
Sing It na Wii je ve verzi HSM3 (kde jsou songy z HSM 1,2,3). Chce to ten mikrofon, co je v RockBandu, ale kdyz se koupi PS3/Xbox360 mic (Logitec na USB), tak jede taky.

Sing It na Wii od Disneje ma HSM ale trojku v tom nenajdem.

Je i pak NDS her, dvojky jsou vetsinou adventury, ale trojky jsou vic pohybovy (jako Samba De Amigo).
Ted teda nevi mjestli je na Wii HSM3 nebo HSMD (Dance). SingIt verze beru mimo.. to je jen karaoke, ale mel jsem pocit, ze HSMD je jen jako SambaDeAmigo a ze to pad nebere, no .. tak asi jo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
No tak jsi měl recht. Pad a gamepady to bere, ale blbě. V praxi to znamená, že funguje šipka dolů a a doprava. Šipka vlevo se chová jako klávesa Esc. Bohužel konfiguraci kláves/tlačítek jsem nikde nenašel, stejně jako jsem nenašel hru více hráčů. Uvidíme, co mi pošlou zpět ze supportu, když tak poděkuju a modifikuju dotaz. Pokoušel jsem se něco vyřešit Joy2Key, ale jednak nemám zkušenosti, no a taky se to chovalo dost divně. Ale naštve to celkem, taneční hra, která se tančí jen na směrových klávesách klávesnice...?! Navíc manuál velice chudý (jak CZ tak EN), pomálu informací je na stránkách výrobce i vydavatele (resp. to co slibují reklamní texty ještě zdaleka není pravda). Přitom hra vizuálně nevypadá vůbec špatně...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Tak vcera vecer mi prislo vyjadreni od producenta - Disney Interactive:
Dear Radim,

Hello again and thank you for your reply.

We apologize for any confusion. The information you viewed on one of the Disney websites is incorrect about the PC version of the game. Thank you for bringing that mistake to our attention; it also appears that whoever edited that information misspelled a word as well. We will be contacting the department that edits that webpage to let them know of the error.

The PC version of the game was designed to be a single player game, so no update will be available to modify this design. The correct information about the game is printed on the box for each system. The console versions say you can compete with your friends in dance-offs or play together in a dance duo but the PC version of the game does not mention this on the game case.

The PC version of the game is also not designed to work with a dance pad; this also applies to the Wii version of the game. Only the Xbox 360 and PS2 versions of the game support dance pads, this is noted on game case.

Once again we apologize for any confusion with the game. If you do not find the game to your satisfaction we will be happy to offer you an exchange for another program title in our catalog or a refund if you have a receipt.

Celkem vtipne, ze? Tanecni hra, ktera na PC nepodporuje zadne tanecni podlozky Very Happy , prestoze u XBOXu a PS2 ano. Grrr.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Stava se.
A pres Joy2key by to neslo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

High school musical 3: Senior Year Dance
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)