DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Disney Sing It - High School Musical 3 Senior Year - PC
Disney Sing It - High School Musical 3 Senior Year - PC
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Tak jsem to risknul a hru koupil. Do konce cervna ji ma gameshop o 400 CZK levnejsi, tak proc ne, decka v oddile budou fest happy. No a ponevac nejsem skrt, tak napisu par poznatku pro ty, kdo by o teto jedne z mala ofiko peveckych her pro PC uvazovali:
- hra se prodava s 1x USB mikrofonem (Logitech, umela hmota, oproti mikrakum ze SingStaru o neco lehci + mysim, ze je trochu min robustni nez SSko)
- zpivat muzete 20 songu z cele filmove trilogie
- a ted zadrhel cislo jedna - hra je samozrejme MNOHEM zabavnejsi ve dvou (versus, duety - podpora vice hlasu...), nez jen singleplayer - takze co s tim?

Dobrou zpravou je, ze si k PCcku muzete pripojit normalni 3,5" jack mikrofon, a mate to vyreseno! V options nastavite hrace + ktery mikrofon pouziva (zvukovou kartu) a je to. Dokonce hra pro hrani ani nevyzaduje mit zapojeny ten origo prilozeny USB mikrofon (ackoli je uveden v minimalni konfiguraci hry)! Takze temer pohoda. Slovo "temer" jsem pouzil schvalne, pac jednu mouchu to ma. Ono ten USBckovy mirkofon totiz pri zpivani ma asi 1/4 sekundy zpozdeni (co samotnemu hrani nevadi, nekdy to ani nepostrehnete). Problem je, ze klasicky mikrofon tohle zpozdeni nema, takze hrac na jacku ma trosku vyhodu. Ja osobne to resim tak, ze mam pripojeny origo USB mikrofon Logitech + 1x USB mikrofon ze SingStaru, takze maji oba stejne zpozdeni a hraje se fair-play. Urcite nekoho napada, jestli by neslo pouzit oba mikrofony z SSka, tak tady smula, hra umoznuje nastavit jako vstup pro jednoho hrace jednu zvukovou kartu (v tomhle pripade SS) a nezajima ji, ze do karty jde zapojit mikrofony dva. Dalsimu hraci uz ve vyberu zarizeni stejnou kartu vubec nenabidne, takze zbyva zvukovka s jackem nebo dalsi USB zvukovka s mirkofonem = origo Logitech, ktery mate v baleni se hrou.

Toz tak. Enjoy!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Takze k tomu prodavaji taky ten Vantage Logitec USB Microphone? (jestli jo, tak super, jde jak na xboxe tak na wii i pc).
Jedej tu mam a kdyz sezenem Kiraru, tak budeme tri co songy znaji vicemene nazpamet (na FFku bych si to rad zapjel, v jednom je to fakt trochu nuda).

Za kolik je tedy cele baleni?
O tom lagu jsem nevedel, resp. na Wii se mi zda, ze neni .. ale taky ze to ma docela vostre hodnoceni (oproti SS a pod).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Kupoval jsem v kamennem "GAMESHOP"u (tusim, ze provozovatelem je cdproject)- tam byla stejna cena jako v internetovem = 799. Pravdou je, ze na netu jsem videl i za 699, ale kdyz pripocitam postovne, tak je to totez. Akce 799 CZK (z normalnich 1199 CZK) by mela trvat do konce cervna.

http://www.gameshop.cz/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Disney Sing It - High School Musical 3 Senior Year - PC
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)