DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď JP verze Para Para Paradise na evropské PS2
JP verze Para Para Paradise na evropské PS2
Jarnik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 31
Citovat
Mám PS2 slim v12 (nečipovanou), chci si pořídit JP verzi Pary (JP import přes eBay, jinou jsem nikde neviděl k dostání).

Máte někdo kladné zkušenosti s fungováním JP verze Pary na PS2 pomocí Swap Magic (které si chci pořídit)?

Díky za jakoukoliv radu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JarnikOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hi, tohle jsem nezkousel. Normalne (primo) by to chodit samozrejme nemelo, kvuli regionu.
Magicswap je spis na ochcavani paleny/nepaleny hry.

Deirh paril na PS2 se swapem NTSC americke hry, ale japonske nezkousel. Jit by to mohlo, ale praxe chybi. Jel jsem vzdy na cip.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
pokud je to jeste aktualni tak na swap magic (dvojka) a japonsky import funguji (z vlastni zkusenosti. - mam originalky + swap magic a nemela jsem s tim problem. i kdyz zrovna PPP mi dela blbosti, bylo lepsi udelat kopii a hrat to z ni.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jarnik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 31
Citovat
Super, oběma moc díky za info Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JarnikOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

JP verze Para Para Paradise na evropské PS2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)