DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 27.5. 2005 Pátek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Byly ty deti s omackou? Suchy jsou takovy tuhy ...
j/k
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ja radsi se zalivkou, drzim dietu Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Diky Moliku za pozvani.. vyborna akcicka ^_________________^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Bylo to vazne moc fajn ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mno mě se to taky líbilo ... holt budu muset chodit na srazíky častěji =)))) Těšte se Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Asi se to ceka, tak mala reporazicka. Akce se pro deti, zvane a vubec veskere obecenstvo zdarila. Po organizatorske strance jsem totalne zklamana, ale to sem spat nebudu. Jinak pady dosly az dnes ve dvanact, coz bylo samozrejme pozde, takze sem donesla co sem mela.

Na misto konani jsem spolecne s Binarkem a vsemi vecmi dorazila asi v 8:35 a zacali jsme pripravovat. Vybehnout nahoru, odmotat kabel dolu, roztahnout plachtu, pripravit pc a pady ... uff stihli jsme to asi sest minut po devate. (v devet byl oficialni zacatek a zdrzovala jsem ja kopirovanim songu) Hned od zacatku jsme meli uspech Smile Deti ruzneho veku, ucitelky, organizatori ... vsichni si to zkusili. Jen ty policajty se mi nepodarilo zlanarit, to povazuju za osobni selhani Twisted Evil Mela jsem sebou vyber jedno a dvou tlapek, bylo jich asi 30, tak neslo porad to same dokola.

No, zhruba kolem 11te dorazil Azorro a zjistili jsme ze nam odesla zadni sipka tyden stareho padu (igelitovy pad bez vnitrku za 300, ale je to skoda) Takze jeden produpany pad a jeden pad bez sipky. Namapovala jsem trojuhelnik a ctverecek jako sipku dolu (dva sousedici senzory se zadni sipkou) a jelo se dal. Co se da delat, detem to nevadilo a my zadnou soutez neplanovali. Drtiva vetsina to ani nepoznala. Tapali jsme a tapali, uz hladovi.

Prisla poledni pauza a my se museli stehovat z naseho mista, protoze pres slunicko uz nebylo videt na monitor. No, taky nutno podotknout ze jsme byli uprostred cesty a sem tam musela projet cisterna s vodou nebo jine vozidlo. Presunuli jsme se do stinu pod stromy, a vsechno rozlozili znovu. Krasne misto, ze bylo 30 stupnu jsme si ani nevsimli. Poledni pauza se nas netykala, jeli jsme dal, jen jsme meli vice casu pro nase tapani kdyz se vsude netlacilo mraky deti.

Padla treti hodina a rozjel se odpoledni program. To uz byli deti i dospeli, ale nevim jestli bylo vice zajemcu, vyslo to tak nastejno. Dorazila i Rin, pozdeji Cloud a Sheila. Parkrat jsme si tapli a pak uz byli zas jen navstevnici Dne deti.

Cele to bylo spise o zaucovani, nez o predvadeni co to vsechno umi. Byly nejake mody, klavesnice, byly na ukazku ruzne skladby, od nas toho lide kolem dost videli, ale vysvetlovani se minulo ucinkem. Zato bez asist ticku ani ranu Smile Za pady byla rada deti a ty az tak neposlouchaly, nebo je zajimalo jeslti dostanou volny listek na bobovou drahu. Rodice chodili kolem stromu s rozvesenymi prezentacemi o tom co je to DDR a jak se to hraje (a linkem na forum a stranky) a sem tam se i nekdo zeptal nebo si tapnul. No, zas tak pesimisticky to nevidim, par talentu by se naslo, co se neustale vraceli. Ale jestli jich bylo 6, je to dost. No, preci jen to byla velika akce a bylo tam dost lidi co nevedeli kam driv tak to bylo hekticke. Prvni zmizel Azorro tvorit nejake hodnoty a Binarek se brutalne rozplac kdyz mu podjela noha ... Nastesti se mu nic nestalo.

Kolem pate se oficialne koncilo, Rin, Sheila i Cloud odesli. My zustali skoro do seste a pak vse sbalili. Nejake to foceni i kamera byla, uvidime co z toho bude pristi tyden za vysledky.

[edited] snazila jsem se zkoumat, vymyslet nejakou statistiku ... No nic nemam, jen par postrehu. Kluku chodilo vic nez holek, krome jednoho talent kluka to slo lepe holkam. Par lidi to chtelo jako krouzek DDM aby si to nemuseli porizovat a vsem dospelym se kterymi jsem mluvila se libilo ze pocitac neni jen pro ruce a strilecky ... Japonske skladby se moc nelibit, libit se madona a diskofilie. No deti.


Naposledy upravil molik dne pá, 27.květen 2005, 23:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
report pekny, jen jedna malickost... AZARRO Twisted Evil ^________________^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
azarro napsal:
report pekny, jen jedna malickost... AZARRO Twisted Evil ^________________^

Hehehe ^_^ To bude asi tou unavou, Azore ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
To mate za to ze si delate srandicky pri psani kontaktu ... Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tady jsou Filipovy fotky naseho DDR, ja jich moc nemam protoze mi zustal spatny fotak ...

http://www.molik.go.cz/Foto/DenDetiDDR/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
toz pekny jste to tam meli! :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
molik napsal:
Tady jsou Filipovy fotky naseho DDR, ja jich moc nemam protoze mi zustal spatny fotak ...

http://www.molik.go.cz/Foto/DenDetiDDR/

Aaach booooze!!! >_<
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
1001101 napsal:
molik napsal:
Tady jsou Filipovy fotky naseho DDR, ja jich moc nemam protoze mi zustal spatny fotak ...

http://www.molik.go.cz/Foto/DenDetiDDR/

Aaach booooze!!! >_<

muehehehehehe ^_________________________________^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak ja bohuzel pridavam jen tri dalsi fotky (na vyzadani muzu dat original)
Jednak spatny fotak, jednak nebylo moc casu ...


Tady jsme na prvnim miste, 9:15 zaciname tapat



Tady jsme na druhem miste, 12:30 zaciname tapat
(te holcine v modrych kratasech to slo a byla u nas prubezne cely den)



Momentka ... tak 17:00 to dite si pak taky taplo :wink:




Uvidime co ziskam od lidi co fotili nebo organizatoru ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mě se výběr songů docela líbil... i když některý diskofilní byly děs... Jen mě mrzelo že jsem za celoutu dobu neslyšela jedinou Sakuru a Csikos post jen jednou, když jsme ho skákaly s Molikem, ale co čekat od začátečníku... Sakuru asi ne...
A taky jsme jim mohli pustit takový pěkný skladbičky jako je Orion, to by tam skákalo určitě hodně lidí Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
27.5. 2005 Pátek
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)