DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Festival Fantazie (Avalcon) 2005 - 1.-10.7.2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
One week left

Wow to je rychlost, při tý hromadě věcí co by to do festivalu chtělo dodělat, začínám být docela nervní.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Zvlastni... Zda se mi, ze jsem se do tohohle topicu prave poprve podival ^_^
Cast s vecma s sebou se asi bude hodit ^_^
A zitra se jedeeeee!!!! (no... mozna pozitri... jeste uvidim... ale s nejvetsi pravdepodobnosti zitra)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Binarek: dneska se jedeee Smile cast s vecma sebou se hodi, jen doufam ze si neuvedomim co jsem zapomnel nez odjedu, protoze uz to nenacpu do zadneho zavazadla Very Happy coz mi pripomina ze by se mi jedno takove "zavazadlo" hodilo, stale vyprane a vyzehlene pradlo, neomezeny skladovaci prostor .. hmmm Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Uz se nam to blizi Smile

Radsi sem enbudu psat muj dnesni program co me ceka nez odjedu, ale uz sem dve hodiny vzhuru, privezla sem trika a ted jedu na dalsi konec Prahy pro dalsi vzacne veci Smile Ty uz ale nejsou pro vas, ale pro OnCon.

Takze, zatim, kdyztak az VECER Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jsem na tom podobne. Pulku veci mam tak zbalenou. Uvidim jak to pujde s IT vecma. DDRko budu mit na disku a NB (ne na DVD), tak uvidim jak to tam pujde nainstalovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Switch mam zabalenej, disk a DVDcka taky. Nebude potreba nejaky patchkable? ze bych ze dva vzal ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
klidne muzes, my nemame kleste Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak jo, jsem doma, za chvili dorazi Cloud, D12045 a Xsoft a vyrazime. Dalsi zprava z cesty nebo rovnou Chotebore Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Tak se objevilo par veci, kvuli kterym musim odjet az zitra... Ale zato brzo rano a v Chotebori snad budu uz o pul jedenacte! ^_^ Snad nebude moc vadit, ze tam dneska nebudu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Prihlaste se mi, kdo chce jet v nedeli.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Já jedu až v neděli, ale z Jihlavy no...

Jinak hlásím že s jídlem nevím nevím - už teď mám krosnu plnou a v Jihlavě nevim jestli stihnu něco sehnat.. snad jo no...

Jinak sem se te´d v jinym topicu dočetl, že budou možná další 2 pady (Treworovy - počítám že softy ????)

Jinak v Chotěboři je možnost přístupu na net ???

Už se těším až zase zakusím po dlouhé době tvrdou zem.. naposledy to bylo na pragáći na chodbě.. ale je pravda, že s minulym akiconem se to nedá srovnat (to sem spal na zimní bundě při otevřeným okně..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Filip-san napsal:

Jinak sem se te´d v jinym topicu dočetl, že budou možná další 2 pady (Treworovy - počítám že softy ????)

Ja premyslim, jestli tahnout dalsi 2 hardpady nebo jen jeden. Ty tvoje tam budou? A jak se na nich skace?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
To jsem jediná kdo nejel na Aval? :cry: :cry: :cry: Ale příští rok pojedu, těšte se! Twisted Evil Jinak si to samozřejmě bááječně užijte =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Sheila napsal:
To jsem jediná kdo nejel na Aval? :cry: :cry: :cry: Ale příští rok pojedu, těšte se! Twisted Evil Jinak si to samozřejmě bááječně užijte =)
nejsi.. doufal jsem, ze pojedu aspon na vikend, ale stejne mi do toho neco vlezlo ;_;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Sheila napsal:
To jsem jediná kdo nejel na Aval? :cry: :cry: :cry: Ale příští rok pojedu, těšte se! Twisted Evil Jinak si to samozřejmě bááječně užijte =)
Nejsi Confused ja tam chtel jet s Azarrem ale nevyslo to no :f
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Festival Fantazie (Avalcon) 2005 - 1.-10.7.2005
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)