DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
tak fantazii mam Smile co treba tohle:

Uprostred treti sakury na 8 prijede pred vchod velka cerna dodavka, vyskace par chlapku v cernem s kuklami a zbranemi a bez jedineho slova te seberou ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hele za par dni tady budete mozna mit par fotek a prevypraveno, co se delo..jestli se vubec neco bude dit..(nechci vedet kolik tam utratim penez...poprve, co budu taky za DDR platit)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze JanoS, neco pro tebe, neboj, at se snazim jak se snazim, tohle je zatim muj nejlepsi Tell :cry: a to skacu uz 7mi tlapky. No, to bude bitka :wink:



[edited] V boardu A-cka mam jeste o neco lepsi pokus :wink:


Naposledy upravil molik dne po, 31.leden 2005, 10:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Elza DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.01.2005
Příspěvky: 3
Citovat
Ahoj, jsem tu na foru nova, ale DDR skacu uz mesic u Molika. Pry se tady nikdo moc nechlubi, takze:

1 noha lehka


4 nohy lehke
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ElzaOdeslat soukromou zprávu
Margh DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 03.01.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Citovat
Mám dotázek Moliku.

Kolik u tebe skáže lidí ? Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MarghOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hodne :wink:

MaSka, D12045, nejaky Skop a Hypo, Elza a jeji maly 4lety Zdenda (fakt skace a jde mu to Smile No a pak nahodne prichozi jako rodice, sourozenci, lidi z DDM ... ale ti se nepocitaji Surprised)

Mozna bych mela pady setrit, ale na druhou stranu si rikam ze veci se maji uzivat a ne setrit. A me to desne bavi Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Molik: stale se divim jak vase pady funguji. Funguji velmi dobre. Mam stejny ignition doma..a o jeho full funkcnosti uz se mluvit neda.
Elza: Vitam te na nasem foru, doufam, ze se ti zde bude libit.
Elza & Molik: Pekne dve acka. Netusim kdy jsem dosahla dvou acek ja. V podstate jsem hrala spis na to, abych co nejrychleji odskakala nejtezi skladby. Nikdy jsem se k Lightu nevracela takze nevim ani jak na light hraju^_^.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
S'Tsung > Tak to zkus Surprised) Trega toho Tella ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To se dozvite, ze ho neskacu lepe^_^
asi to tak vypada, ze skladbu nemam...jedna se o tournamixovou 4 verzi?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
JanoS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 13.11.2004
Příspěvky: 5
Citovat
Tak moje prvni 5tlapka v Standardu na A Smile

Jinak uz davam docela dost 5tlapek na takove B/C/D
a uz se mi myslim podarila i jedna 6ka...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JanoSOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
JanoS > gratulujuuuu :wink: Za chvili me mas :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Aby tu ode me nebyly jen ty pekne obrazky, ukazu vam jak jsem na tom v tuhle chvili ... Jeden pokus nahodne skladby na 7 tlapek, hard Confused

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

d12045 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.01.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Chvili tu, chvili tamhle...
Citovat
Zdar, tak zatim jsem na tom takhle:


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele d12045Odeslat soukromou zprávuICQ
Hypospray DDR portal
VIP
VIP

Založen: 05.01.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Koukam, ze bez obrazkovych dukazu ani ranu Smile

Co se tyce soukromi pri treninku, tak na tom neshledavam vubec nic spatneho !!! Smile
Kdybych mohla "beze svedku" trenovat do autoskoly, 100% bych toho vyuzila, siklo by se to! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HyposprayOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)