DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Zakázali mi DDR :-(
Zakázali mi DDR :-(
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Njn, v naší rodině je všechno možný, právě mi NAPROSTO BEZ PRDELE zakázali DDR, protože se děda bojí, že se propadne strop. Nejdřív sem to bral jako vtip, ale on to fakt myslí naprosto vážně! Prej si to kdyžtak můžu přestěhovat na chodbu, kde je pod dlaždicema pevnej beton :-/ A zrovna dneska měli přijít 3 lidi hopsat! Už vidim jak se mi bude chtí nýst 19" monitor po schodech na chodbu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Wow, no tak to ti rozhodně nezávidím, ale co se s tím dá dělat....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
S alienama se tezko vyjednava Sad , muzes zkusit min dupat Wink pripadne pod pad dej deku aby trochu tlumila dupani. A jinak se fakt leda prestehovat na chodbu. Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nebo zkusit trochu diplomacie...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
To je prave se starsima lidma tezky, ja mam treba stesti a obe vetve rodiny jsou celkem rozumne a da se s nima bavit, ale znam i lidi kteri nejsou ochotni cloveka ani poslouchat, no vsak jenda zkusi a uwidi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Zkus to Jendo a pak nám to sem reportni...třeba se s nima dohodneš
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Žádný dohadování - just sem šel na tu chodbu a pozval sem si čtyři lidi ^_^ Ať vidí v jakejch tu žiju poměrech. Škoda že sem to nemohl vyfotit, vypadalo to geniálně - dancepad na chodbě, komp v obýváku ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Chjo, to je skoda :cry: Muzes je zacit presvedcovat o tom jak je to zdrave a resi tvuj volny cas ... ale asi to stejne nebudou poslouchat zeee ... Ty mas hardpad ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Jenda: Začni poslouchat Nightwishe a oni se rodiče rádi vrátí k nádherným DDR songům a to dupání přejdou =) (Teda nic proti Nightwishům, já je poslouchám ráda, přestože rodiče ze mě šílí... co se stane až poprvé spustím Apocalypticu :wink: )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Jenda napsal:
Žádný dohadování - just sem šel na tu chodbu a pozval sem si čtyři lidi ^_^ Ať vidí v jakejch tu žiju poměrech. Škoda že sem to nemohl vyfotit, vypadalo to geniálně - dancepad na chodbě, komp v obýváku ^_^

šipka nahoru Moc pěkné^-^ šipka nahoru Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
molik napsal:
... Ty mas hardpad ?

Nevim, prostě kus plechu na kterym se skáče ^_^

Ad Nightwish: Ty poslouchám skoro denně, ale hlasitost hudby tady u nás není žádnej problém(už proto, že hudbu nahlas neposlouchám), tady byly problém spíš ty vibrace(a opět ne kvůli hlasitosti dunění, ale prostě proto, že by údajně pod trvalými vibracemi mohl spadnout strop)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Zakázali mi DDR :-(
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)