DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Max300 + Sakura - Heavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Sakura na hard na A
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
tak sem si rek ze bych moh tak sakuru zkusit na harda ,napoprvy mne zabilo prvni zpomaleni
tak sem to dal na druhej pokus na 1,5 x
nic moc ,hlavne proto ze ty pomaly casti v postate vypoustim,ale je to tam ... Cool


EDIt: no už i C se podařilo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Tak jsem ten max 300, dal, na prvni pokus na padu, predtim kdyz jsem ho hral na klavesnici jsem se ho bal.
Rekl jsem si, ze ho zkusim na padu, ze ho treba preziju do 1/2 a ja ho dal!! na C, mam v planu vylepsit na B.

(on vubec neni tak tezky, myslim si, ze je mnohem lehci jak max unlimited, nebo treba the legend of jumping)

edit: konecne na B, bylo to mnohem tezsi, nez jsem si myslel


Naposledy upravil xSuperLoadx dne pá, 21.říjen 2005, 21:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
WOW!!! Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mwhahahahahahaaaaa dal jsem sakuru, jak jsem se branil ze ji hrat nebudu, tak me zombhak ukecal a ono to proslo, sice trapne C ale co uz Sakura ted uz jen ten MAX300 a muzu smele pokracovat dale a vyse Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xSuperLoadx napsal:
Tak jsem ten max 300, dal, na prvni pokus na padu, predtim kdyz jsem ho hral na klavesnici jsem se ho bal.
Rekl jsem si, ze ho zkusim na padu, ze ho treba preziju do 1/2 a ja ho dal!! na C, mam v planu vylepsit na B.

(on vubec neni tak tezky, myslim si, ze je mnohem lehci jak max unlimited, nebo treba the legend of jumping)


Až uvidím, tak uvěřím...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Max300 je male detatko oproti treba max infinity a asi i maxx unlimited...takze proc ses toho bal? kazdopadne to chci videt. a hlavne na necem ofic..ale mozna i ukazka na SM bude stacit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo!
Mám to!!!!!!!!!!!!!!!

Max 300
69 milionů hodnocení C
combo 190 (asi)

at least....i passed....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Zkousel jsem dat max 300 na A, to snad nikdy nedam, zatim je moje nejvetsi combo 378 , ale tam mam hodne nizke skore (79mil). nejvyssi skore mam 84762663, ale to A z toho nikdy nevyleze.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Za 84mill uz snad musi byt A ne? Nevim, acko by melo byt u max300 od 86mill, coz se mi nechce verit, ze jsem dala na arkade. (hm...) Kazdopadne k tomu mas blizko a kombo 378 je velmi dobry. Vic jak polovina. pokud ti to pada u freezu (388 combo) tak to se da snad zlepsit. Co ja bych dala za takove kombo. Ja se zatim patlam s rekordem 250 na arkade...(ani ne pulka max300)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Na arkade jsem jeste nebyl, ale asi bych to neprezil, za temi freezy jak se to sekne proste nedam, to combo je jedna sipka za freezy (myslim).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jo ta zatracena sipka vlevo, kterou jsem se naucila uplne ignorovat..obvykle jsem napred..ale to aspon pomuze tu skladbu nefailnout.
Pokud das fullcombo na (nebo kombo s par misama ktere nejsou za sebou) Stepmanii nebudes mit problem dat max300 na arkade (max. tak problem s fyzickou..). Jedine co muze v tomto pripade ocekavat je zaverecne skore.
(pokud jsi ale schopny minout sedm sipek za sebou..tak to na arkade nezkousej ..aspon ne v prvnim stagi)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Konecne!!! Max 300 na A Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Congrats, tohle už je fakt dobrý výkon.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ok, tak konecne jsem zdolala Max300 i na Extremu...uz me to zacalo pit krev, ze na extremu dostavam same becka...

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Max300 + Sakura - Heavy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)