DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 1.-2.10.2005 - Olympiada dusevnich sportu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
WerK napsal:
Moc se vsem omlouvam, ale tenhle vikend bohuzel nemuzu dorazit protoze mam silenou chripku -_-


Jaj.. Tak se brzo uzdrav!^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Rin : diky ^^
Ono je to stejne moje vina protoze jsem ve ctvrtek byl trosku nachcipanej, potom jsem po skole potkal znamy kamose ze zakladky, prohodil par slov o DDR. Ono je to celkem zajimalo tak jsme hned zasli na 3DDX (to mi ale moc neslo, stal jsem na tom podruhy Very Happy). Pak jsem si chtel ziskat ztracenou reputaci takze jsme zasli ke mne a tam tapali, tapali a tapali Cool. Akorat rano to bylo horsi Sad No aspon pripojim muj vcerejsi uspech, zkousel jsem to na harda poprvy ... ale bez ty C400 bych to nedal ani nahodou Very Happy

(jinak koukam ze to postovatko na obrazky funguje, super vec Xsofte Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(jen tomu ukladacimu systemu moc never .. kdykoliv muze prestat fungovat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Sobota 8. 10. 2005, predposledni den Deskohrani

Vcera se DDR bohuzel nekonalo, ale nevadilo to. Dnes uz snad na nas nezapomneou. (hral se ctyrpohar, 4 tymy po 4ech lidech hraji 4 hry a obe zastupujici firmy samozrejme soutezily tak na nas nemely cas) Vezu sebou notebook a soft pad, Trin mozna donese jeden hard pad.

Jinak co jsme to tedy delali cely den, kdyz uz to nebylo o tapani ... Mno, Ja a Rin jsme chvili psali hiraganou hodiny, daly si maly diktat a zkouseli na ruznych hrach cist cisla japonsky. Pak se k nam pridal na chvilku Filip-san a hrali jsme Davinciho kod. Vyborna vec a myslim ze Filipovi se libila nejvic :wink: Kdyz zmizel, vystridal ho Martin a Aldy a ti s nami zustali az do vecera. Co sme to vsechno hrali? ufff

Davinci code, Trans Amerika, Zelvicky, Squeek, Puerto Rico, Ovecky, Jinch, Qurto, ajesteneconevimcoalevzpomenusi.

Mno Puerto Rico (alias Saint Juan) byla vec. Ono ani moc lidi pobihajicich v triku Herni Pomoc nevedela jak na to, takze jsme to cele louskali z pravidel. Sice ceskych, ale tak hodku nam priprava, louskani a zacatek hry dal. Nakonec je to hra docela zajimava, grafikou pekna, ale nemyslim ze bych hned utikala si ji koupit... To jsme naopak chteli udelat u Quarta, ale bohuzel ani jeden z vyrobcu to tam neprodava a vlastne se nevi kdo to pries. Skoda. Jsou to takove piskvorky 4 vlastnosti (barva, velikost, dira a hranatost/kulatost) a jsou povedene. (myslim ze se daji vyrobit).

Kdyz pak museli domu i Aldy a Rin, tak jsme spolu s Trinem, Martinem a dvema divcinami co neznam (asi Lucka a Tereza) rozlozili osadniky + rozsireni a snazili se dat hru do 15ti bodu. Nevyslo to :wink: Snazili jsme se, snazili, ale nakonec to zustalo jen u 14ti pro me a pro (Lucku?) nerozhodne. Vsechny rozhodujici body z akcnich karet nasyslil Martin a ten ve vedeni nebyl :wink:

Mezitim jsme samozrejme vyuzivali nabidky mistniho bufetu a jedli syrovo-ananasove tousty (doporucuju) a ja dokonce vyzkousela brusinkovy dzus. Mno, nepijte to po douscich, radsi to obratte do sebe cele najednou. To je pak i docela dobra chut :wink:

Jak dopadl ctyrpohar nevim, zjistime. Ted vypinam pc a mizim zase na Andel. Stavte se :wink:

Vesmirni osadniciiii (bohuzel mobilfotak nezvlada tmu Sad jako ze vubec)



[edit] Vecer jsme pak hrali Dogs life, coz je dobra psi hra ve ktere psi prochazi mestem a vyhrabavaji popelnice, ocuravaji lampy a zebraji v restauracich :wink: A zapomnela sem na jednu veeeeec, hadejte co sem videla :wink: Vesmirny osadniky !!!!!! Jsou dokonali, mam bohuzel jen fotku v nemcine a nehrali jsme je protoze to tam nikdo neumi a je to cele nemecky, ale jsou krasni. Pokusim se sem tu fotku dat.

Jinak par vet z osadniku pro pobaveni ...

Zase obiliiii ! Co by za to deti v somalsku dali ..... Odpoved: Drevo ? :wink:
Pozor na to co si prejes, muze to byt splneno Twisted Evil
Boze to snad neni mozny, ja mam vesnici a mesto na pousti ... Pisek pisek a pisek :wink:


Temer dohrani osadnici


Naposledy upravil molik dne po, 10.říjen 2005, 8:33, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Puerto Rico je dobra vec (pravda, chce to vedet, jak se to ma hrat). ^_^
Quarto (a dalsi kupu her od Gigamicu...ale ty novejsi uz ne) mam doma... takze nekdy muzu dovezt jestli bude zajem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Já mam doma Quatro vyrobený z moduritu:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Jojo, Quarto je skvělý^-^


Pro ty co třeba nevědí, jak vypadá..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Par slov k poslednimu dni, nedele 9. 10. 2005.

Prisla sem na desatou rano, posadila se ke stolu do dolni Auly, vytahla japonstinu a cekala az se objevi Pogo, ktery zacinal jakysi novy turnaj. Po chvili se objevil a urcil mi misto ... jedno z puvodnich navrhovanych uz pred tydnem s tim, ze se vyzkousi jeslti to bude nekoho rusit nebo ne a prinejhorsim se proste presunu. Vyzvedla jsem si pad na WC (jedno zamykaci wc dole na informacich slouzilo jako skladiste veci, protoze se nepouzivalo a na zemi byl dokonce koberec) vytahla notebook, prodluzku, bednicky a slo se zapojovat. Prvni songy jsme dali pro test ja a Pogo. Dejme tomu ze to uz bylo tak jedenact. Vsichni jeste spali, takze moc lidi kolem nechodilo a protoze muj zdravotni stav neni pro nejake velke tapani, pustila jsem jukebox a vratila se k domacimu ukolu z japonstiny.

Dvonn



Pak nekdy kolem dvanacte zacali chodit lidi, Pogo donesl letacky Festivalu Fantazie a plakaty a ja si sesla dolu pro snidanoobed (dva syrovoananasove tousty) Nasel si me Martin :wink: Vzali jsme si nahoru Dvonn (jednu z tech peknych GIPF her) a zacali poustet skladby lidem. Ano, byla sem malicko roztekana protoze jsem neutale vybirala songy, hrala Dvonn a bootovala notebook. Sem tam psala listky nebo davala vizitky. Notebook, to je vec. Moje ovladace na grafiku se moc nesnasi s Win 2K co tam mam a tak mi asi 30x spadl system - bez srandy :cry: To uz bylo i na me moc. Nastesti Pogo donesl na chvili svuj notebook a tak to slo. O nejakou chvili pozdeji dorazil i Trin a donesl svuj hardpad, ktery jsme hned zapojili, coz nam vzalo kus prace a pritahlo vice lidi. Asi sest lidicek mi na miste odprisahlo ze si poridi pad a zacina s DDR, tak uvidime.

DDR




Mno co dal, parkrat si tapnul Trin, parkrat Martin a ja vyrizovala milion a jeden telefon (ze Xsofte). Kolem 4te hodiny dorazil i Xsoft a Cloud. Xsoft zapujcil (dikybohu) svuj notebook, nejvyssi cas, muj by asi skoncil zle. Zacalo se ITG. Ja, Trin a Martin jsme se pustili do hry zvane Manhatten (nebo jak se to pise) a staveli mrakodrapy. Vedle se Xsoft snazil pochopit Jinch a kdosi prinesl i podivnou bludistoidni hru s drevenou kulickou a dvermi. Co to bylo to vazne netusim, jen se dokola hadali jestli muze kulicka dvermi zpet nebo jen dopredu :wink: Xsoft prohlasil neco o tom ze muze, protoze si to preje on a tim myslim tahle hra skoncila. Jo a musim rict ze Xsoft vymyslel novy pekny zpusob jak vysvetlovat DDR lidem "nazivo", snad vam to na pozadani predvede znovu a Cloud se nebude zlobit :wink: Mno, pak mi dorazila navsteva ze Slovenska, skoda ze tak pozde Sad Dala jsem s temi dvema lidmi Jinch, sbalila veci a vyrazila dal. Co se delo pak snad napise nekdo jiny. Fotky z mobilu dodam, paaac sem nemela v batohu misto na fotak.

Jinch (zase, uz byla tma na mobilfotak)


Naposledy upravil molik dne po, 10.říjen 2005, 8:34, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dodatek: potom co Molik zdrhla, jsme dali jeste osadniky (divny cisla, divna mapa .. no aby ne kdyz jsem to delal ja). Potom jeste jeden simulator New Yorku .. eh, to .. Manhattton. jak rekl Trin, je to takova hra na pratelstvi .. pekne jsme si tam sabotovali vytvory Wink
Tu hru s dverma jsem tam dotahl taky ja .. se mi proste libila no. A kdo by se zdrzoval ctenim pravidel, to nemate fantazii. Kdyz uz jsme u pravidel .. nejakm me napadlo udelat vydvetleni pravidel DDR "divadlovym" zpusobem. At si to ale popise Molik, pokud chcete vedet v cem to spociva (taky zjistite proc sipka dolu dela lidem problem).

Nakonec se rychle zdrhlo na vlak .. Martin zustal aby to po na s (diky) uklidil. Ja a Cloud jsme bezeli smer Smichac. Nevim jak se to povedlo, ale par minut pred Smichacem se naproti nam objevil Martin. Nevadi.

K tem telefonum .. tobyste museli vedet jaka je Clou sqjela ziva GePeeSka. Sli jsme pesky od Narodky a malem jsem skoncil na Budance. Nevadi. Taky se mi u Andela prihodil jeden pekny ukaz .. stojim si tak uprostred silnice. Na jednu stranu rozkopana silnice, na vsechny 3 ostatni kolona 20ti tramvaji za sebou. Ze by nekde neco spadlo?
A kdyz uz jsme u Andela .. hadejte jaka arcada tam nefunguje a ma napis "mimo provoz" Ano, presne tak. Ale byla tam tak .. eh .. nase ... obsluha, takze to tam klidne mohla dat ona. Nekdy se musi zjistit co s tim je. Pokud je to mincema, tak to jeste de .. pokud ne, je problem. Nejak tam pry blbla sipka na nohu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ad scenka, co bych mela psat, to se musi videt Smile

Predstavte si kratkou chodbu. Na jednom konci chodby je okno a u nej stoji zmateny Cloud, obleceny v DDR triku a otoceny k nam zady. Vsechno na povel Xsofta bez vysvetleni. Na druhem konci stoji shrbeny a sklebici se Xsoft, taky v DDR triku.

Se slovy "On je ta staticka sipka a ja sem sipka bezici" se rozbia proti Cloudovi a porazi ho. Pak dodava neco jako "Tak v tuhle chvili presne musis zmacknout tu sipku na padu".

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Pro velky uspech zopakovano 2x, ale chtelo by to vic propracovat.
Ad sipka dolu, no, Cloud se snazil predvest sipku dolu, ale nejak se nedokazal sehnout tak aby to smer dolu opravdu byl :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Kdyz jsme u tech osadniku (ktere uz asi nikdy nehraju) Hele co sem nasla Twisted Evil

Jedli osadnici



Vesmirni osadniciii





Pekni osadnici



Model osadniku



Velci osadnici


A tohle neukazujte Xsoftovi :wink: XSOFTE NEKOUKEJ NA TEN LINK :wink:


http://www.clim.nl/personal/graduation.asp
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
jé, to mě mrzí že jsem nebyla, ale přijela kamarádka z Uherskýho Brodu, tak jsem prostě nemohla...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ale mohla. Proc si vsichni stezujete - JA NEJSEM Z PRAHY.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1.-2.10.2005 - Olympiada dusevnich sportu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)