DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nemecky dokument z The Gathering 2005
Nemecky dokument z The Gathering 2005
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
http://www.positivegaming.com/dc/german_documentary.avi
Trocha info. zacina to shotem z gatheringu a pak se hra predstavuje a ukazky jsou z GigaCenter z Kolnu. Pak je cesta Amegona a Kitty do Hamaru a Eurocup, jak to plus minus probehlo. Multidancing po Eurocupu. Pote nas kamera zavede do holandska a ukaze jak to vypadalo pri zkouseni prvniho multidancingu.

EDIT: no jo zapomela jsem varovat pro modemisty...-... 228MB (ono rychlosti pul mega sa vterinu se to stahuje chvili)


Naposledy upravil S'Tsung dne po, 24.říjen 2005, 19:11, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
[228M]

7:35
10:27, 10:38, 10:52, 13:53

(Nemuselo by to byt zrovna v nemcine, ale budiz).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mas tam i trochu holandstiny. Muzes si zjistit jak se rekne vpravo, vlevo, dopredu a dozadu. Plus nejake jine slovicka...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
z videa:

S'Tsung: az 10. ? tak to musi byt masteri Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No hraj si s K-Dogem a Kasu na neznamem CF.
Btw, je to na tom DVD / CD co bylo na FF05 a v breznu na netu .. ale nic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
xSuperLoadx: predstav si lidi, kteri pocitaji na deseti tlapkach pocet greatu jako miss a to cislo se pohybuje kolem deseti.
Jinak ad norsko. Kdyz jsem tam prijela byla jsem v hroznem stavu. Byla jsem strasne nervozni na CFku ani na arkade jsem v zivote nestala (takze total nezvyk) a skok z judgement 4 na judgement 5.5 a jine casovani nedelalo dobre. To nemluvim o tom, ze z 3d grafiky a tmy se mi delalo spatne od zaludku, kdykoli jsem se koukla na letajici sipky nebo na obrazovku, kde se honili nejaci teroristi a CTcka. Ale shrnu to takhle...i kdybych byla asi v mem nejlepsim stavu byla bych tam porad NOOBER.

Dalsi predstava. Vstanes v pet rano dojdes k arkade vhodis do ni 10 NOK a prvni skladba, kterou si das na rozcvicku je MAX300...staci? nebo lidi stylem..jo DDR ..mi milujeme ITG double! Bend your mind je skvele. (jo uz jste videli na vlastni oci dvanactitlapky z ITGcka na double?) Rekla bych, ze bych to taky nekdy zvladla ale nemam ani jeden pad natoz dva, nemam ITG a nemam ani cas poradne hrat. Na heavy v podstate ani nehraju az na ty sileny mise v DDREXT.

xSuperLoadx: posle tvych screenu to vypada, ze by jsi mel byt dobrej hrac. Ale predstav se ted na arkade, ktera se nehybe, ma perfect window 30ms oproti 45 v SM, JD 5.5 etc...jak se budes citit? Kdo jste to zazili reknete jake to bylo...

Co bylo take podle na Eurocupu bylo, ze genialni program na seedovani aby skupiny byly dobre utvorene (stejny pocet bodu) nefungoval a tak jsem skoncila v nejlepsi skupine. Musim rict, ze Max300 na AA, aby clovek prosel do tretiho kola fakt v mem stavu neslo dat. V jinych skupinach bych ale sanci mela. Smula? No po druhem kole uz seedovali rucne, protoze si vsimli, ze to fakt nefunguje jak ma. Se zakazem hrat DDR po zbytek dne jsem sla zkoumat WoW a Counter Strike...

Jo jsou to fakt opravdovi masteri. Taky chci byt jednim z nich jednoho dne.


Naposledy upravil S'Tsung dne po, 24.říjen 2005, 20:47, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ITG a double .. ono Bend your Mind je jedina skladba co se tam da na doble hrat. Ostatni nemaji ruce a tohle je ma na hard i challenge. Btw ITG na double hraju uz i na klavesnici. (OT)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To neni pravda. na Avalconu jsem hrala nejaky silenosti z ITG na double a dokonce jsem to prolezla. To bylo pro me hratelny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat


Par lidi, co jsem z toho ne zrovna nejlepsiho screenshotu poznala...

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
a na 2. obrazku v pravo K-Dogg a Kasu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Nemecky dokument z The Gathering 2005
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)