DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď k PC: Dual Shooter (EMS USB2)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
k PC: Dual Shooter (EMS USB2)
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jedna z mála redukcí co mohu k PC doporučit je: Dual Shooter (EMS USB2) (raději doplním, že je to proto, abyste pady co jsou na Playstationy připojili přes USB k počítači a DDRko přes SM nebo DWI simulátory mohli hráti …)

U nás ji seženete jen velmi těžce, protože se sem nedováží. Moje (a asi jedno z mála pro čechy) bylo objednat si jí na www.play-asia.com, konkrétně zde:
Arrow http://www.play-asia.com/paOS-13-71-3z-70-1b5-4-5-15-dual%2Bshooter.html

Cena je nějakých 15 dolarů a s poštovnym to přijde něco pod 500,- korun.

Platit ..no, to je problém sám pro sebe, zlatá dobírka co? Můžete platit Visou/Master kartou, přes PayPal, nebo (pro což jsem se rozhodl i já) přes MoneyBookers. Link k registraci je zde:

Arrow https://www.moneybookers.com/app/?rid=529032

Zaregistrujete se (zdarma) a pošlete jim do banky (kterou mají i u nás - Živnostenskou) peníze v naší měně. To byl mělo být za 2-5 dnů (někde zase psali 0-3, ale jsou to max 4 pracovní dny) - u mě to trvalo úterý až další pondělí, takže jsem byl dost naštvanej, ale nakonec se to vyřešilo. Proste pošlete peníze s vaším IDčkem jako konstantví/variabilní symbol a za pár dní máte peníze na MoneyBookers kontě a z něj to už pošlete přímo k nim. To se děje okamžite. Pak už za méně než den si peníze vyzvednou, potvrdějí zásilku a pošlou. Pak 7-15 dní (běžným / levným způsobem) zašlou zboží vám (prý tak do 10ti dnů .. tak uvidim).

No a když jí máte doma, STÁHNĚTE SI NEJPRVE OVLADAČE (a nainstalujte) a následně připojte redukci. Pak to jde celkem v poho. FAQ k redukci jsou na stránkách SM i s doporučením k této redukci (nemá asi voltage problém, zvládá více tlačítek najednou a jsou 2 pady.. co víc si přát). Link je tady:

Arrow http://www.stepmania.com/stepmania/adapter.php

Ovladače a návod je (snad) na Arrow http://www.hkems.com

Pokud máte nějakou samovýrobu, kontakt na CZ dodavatele nebo jiné zkušenosti .. napište.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dalsi funkcni redukci je Boom. Bohuzel uz nevim jestli je to firma nebo primo nazev konvertoru.
Jinak EMS USB 2 Convertor jsem objednala z http://www.consoleplus.co.uk
a asi me to vyslo draz. Ale konvertor jsem sehnala za 9 liber. Problem je s leteckou dopravou (5,82liber). Vyslo to asi na 700CZK
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Takže dneska (= tejden po zaplacení, což mě mile překvapilo) došlo tohle:



No tak mě omluvte, na půl dne o mě neuslyšíte a někdy k večeru umístim spolu s obrázky tu definici DDRka :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak to gratuluju. Ted ja budu cekat na ty pady. Jinak kamaradka mi vcera oznamila, ze si objednala taky nejaky pad. Jsem zvedava jak dopadne. Ale asi ho bude mit driv nez ja.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
K téhle redukci nemám co dodat, je naprosto skvělá Cool .
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tip: pokud potrebujete v momente, kdy jsou okolo vas lidi vy nutne potrebujete aby to chodilo, zjistite ze si s tim PC nerozimu a chce preinstalovat ovladace .. a porad a porad nic, prepnete ten maly cudlik. no vite, ten ktery vy NIKDY neprepinate a na ktery nikdo uz 10 let nesahl .. pomuze to, ... nikdy nevite jaka dobra duse vam ho prehodila.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
LOL XD....na to snad nikdo nezapomene co se mu to jednou stane
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
jj, už jsem na to nejednou doplatil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JackK3000 DDR portal
Anonymní

Citovat
Zdravim, mam mensi problem s ovladacmi k tejto redukcii, pretoze stale po vypnuti a naslendom zapnuti PC mi tie ovladace jednoducho nenajde a ja ich musim instalovat stale nanovo! Viete mi poradit, kde by mohla byt chyba? Dakujem za odpoved.
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Co mas za windows? Zkus odpojit/zapojit dualshooter misto resetu W. Pripadne stahnout nove jestli pouzivas ty co k tomu byly, na netu je ted strasne novych verzi http://www.hkems.com/m_main.htm tohle by melo byt aktualni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no kdyz se to neinstaluje podle navodu nebo ma clovek winxp nebo win95 tak to dela neplechu. chce to updatnout driver primo v device manageru (dual shooter musi byt ale byt jako HID). a winxp ti tam obvykle narvou vlastni driver (ktery BTW funguje celkem dobre).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Trocha aktualizace.

Treba u ovladacu verze 2.65 to vypada, ze jsou kompatibilni s Woknama (jako ze nemusite klikat na "Pokracovat" u instalace, nebo je instalovat "natvrdo").
Par zmen jak to vypada:








.. kdo ma, jen dobre. Kdo nema, muze aktualizovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To vypada o hodne lepe nez drivejsi verze (nebo ta co mam ja doma). Mozna stahnu novou a treba nekdy v budoucnosti spustim SM a zapojim pad.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

JackK3000 DDR portal
Anonymní

Citovat
Problem je v tom, ze ked aj si stiahnem ten novy ovladac, nejde vobec akutalizovat. To exe co spustim ho nainstaluje, ale ked chcem v devici pridat ovladac, nenajde nic. V hernych zrarizenich nenajde samozrejme nic. Bud neviem instalovat, alebo som uplne blby... Confused
JackK3000 DDR portal
Anonymní

Citovat
Yo a aby toho nebolo malo, uz ani nten standard HID nepracuje spravne... Skusit najprv hadzat ovladace, alebo najprv zapajat pady? Uz som z toho uplne mimo. Mad
k PC: Dual Shooter (EMS USB2)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)