DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mons - a jak to S'Tsung prezil
Mons - a jak to S'Tsung prezil
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Stav noc predem: Silena bolest prave nohy. Hrozne nervy. Mensi deprese.
Den konani: Tak muj dalsi vylet za dalsim automatem nezacal dobre. Rano jsem se vzbudila brzo rano a nemohla jsem spat. Bolela me stale noha a rozhodovala jsem se, ze nepojedu. Ale bylo mi tak blbe, ze jsem se rozhodla ukazat svemu telu, ze to preziju. Po nejakych par hodinach jsem dobehla na nadrazi (doplahocila tedy) a zjistila, ze vlak, kterym jsem mela jet do Bruselu jaksi v nedeli nejezdi. Tak jsem zavolala nasim a ti me mile dovezli do Bruselu. (predtim jsem musela dojit domu, cimz se mi dost pritizilo..ale po tehle ceste uz jsem rekla, ze teda pojedu).
Kazdopadne jsem do BXL dojela a nasla jsem i po nekolika minutach moknuti nadrazi.
Tam jsem se prozmenu ztratila a nakonec jsem zavolala Zellovi, jestli tam nahodou nejsou, aby se o me postarali. Rekl, ze dorazi za pet minut. Tak jsem obesla pulku nadrazi, zjistila, ze na informacich je zavreno, ale za to jsem nasla vlak jedouci do Mons.
Pred timto nastupistem jsme se take setkali. Bylo nas pet. (tri nedorazili) ^_~. Zeptala jsem se kde se daji koupit listky a sla si tedy koupit hromadny jizdek pro deset jizd. Pani se na me dost zarazene podivala a po mem francouzske pozadani o Go Pass se me zeptala jestli to chci v holandstine. Tak prvnich 43EUR fuc...
Cekani na vlak. Cesta do Mons.
V Mons jsme zjistili, ze prozmenu nejezdi zadne autobusy a pesky se nam do zabavniho centra nechtelo. Tak jsme se slozili na taxik (dve vlny). Prvni (ja) jsme dorazili a cekali jsme dvacet minut na mrazu a za mensiho krupobiti. Po vymrznuti, prohlednuti Fiatu Panda jsme zalezli do budovy (vsude plno srdicek, cerveno) a po zvuku jsme nasli Dancing Stage Euromix 2. Dosli jsme az k automatu, kdyz se z hlavniho vchodu vyritila druha skupina lidi. Pockali jsme tedy a vzapeti jsme se vsichni zhrozili nad cenou (jedna hra = 2 EUR). Tak jsme to nevericne zkusili a po vhozeni dvou eur na nas koukal jeden kredit a napis, Appuyer sur le button START.
Prvnich par her odehrano a nase nervy nekde. Alex (Zell) se tedy rozhodl jit otravovat obsluhu a spolecnyma silama jsme ji prekecali ze jeden kredit za dve eura je teda fakt moc. (prijeli jsme zdaleka..a hodlame tu stravit cely den). Prekecali jsme ji na ctyri kredity.
Prvni jsem hrala ja a nejaky clovek na me koukal s vykulenyma ocima. Kdyz jsem slezla zjistila jsem, ze to byl dalsi clen nasi skupiny (myslela jsem, ze to je ten co zvlada LOM, ale spletla jsem se...byl to beginner).
Na radu prisli pak zbyvajici dvojice.
Obsluha se tam porad motala ale na dalsi kredity se nedala prekecat. Za to se ji moje a Zellova hra libila.
Po nejake te dobe (hodinach) se obsluha vystridala. Tato osubka byla vlidnejsi a venovala nam sest kreditu. Mezitim se na nas divala a rikala jaci jsme to silenci. Chvili se nas vyptavala jak to funguje (jeste se nas ptala jak se pridavaji credity...lol).
Po tri a pul hodine byla pauza na obed. (PREDRAZENY) tak jsme chvili regenerovali. Nekteri z Max300 a nekteri ze skladeb lehcich.
Jeste zpet k Max300. Tuhle skladbu jsme hrali na tretim stagi (to jest mrtvy). Ja jsem dala 73770k Acko a Zell vedle me po 300combo odpadl z padu a nejaky clovek ho vystridal.
Po obede. Jsme se vratili a obsluha byla zase jina. Tentokrat to byl nejaky mlady kluk a kredity dat fakt nechtel. No nakonec se ale prekecat nechal. Po nejake dobe se nam dockalo trocha zpestreni. Prisli nejaci dva kluci (skataci) a nastoupili na platformu, kterou jsme jim uvolnili. Cekali jsme, co ukazou. Prvni skladba byla nejaka heavy sedmitlapka celkem jednoducha, oba ji jakztakz dali. Druha skladba byla snad So Deep, ktera uz jednomu hraci delala pekne problemy. Tak jsme cekali na treti skladbu, co z nich vyleze. (asi se chteli predvest^_~) Kdyz nastavili Exotic Ethnic na heavy tak jsme vydali zajimiavy zvuk a vykulili oci. Po ctvrt skladbe to jeden clovicek vzdal tak jsem tam bosa (pred tim jsem hrala double, vratim se k tomu) dobehla a pokracovala. Mezitim, co jsem sledovala svoje sipky a hrala, jsem se koukala na to jak se vede memu 'spoluhraci'. Za tema freezama (nekde v polovine..) se zasekl a zacal mavat sipkama. Ten kluk za mnou co odpadl neco prohlasil a dostal zoufalou odpoved 'ta holka je lepsi nez ja'. Nasledovalo zakrouceni hlavou a nasledny pohled na dve Ecka. Pote jsme zase DS EM2 obsadili mi.
Obcas doslo i na double i kdyz se nam to vubec ale vubec nechtelo platit. Tri stage za dve eura je moc (EDITED). Muze to dopadnout stylem JEDNA SKLADBA za DVE eura. Kazdopadne, den predem jsem Zellovi slibila, ze zkusim prolezt Exotic Ethnic na heavy na double. A tak jsem to musela zkusit. Avsak jsem se predtim musela trochu zorientovat. Prvni skladba byla nejaka jednoducha sedmi tlapka (blondiegirl?). Pri prvnim prebehu se me zmocnil strasny strach, ze slitnu (netusila jsem, ze ta sakura na me tak zapusobila). No, rekla jsem si ze s tim musim neco udelat. Sundala jsem si boty, jestli nahodou moje orientace na padu se nezlepsi a ona zlepsila, ale problem byl v tom, ze jsem mela strasnou hruzu z crossoveru z leva do prava. Kazdopadne po prvni catastrofe (jako hodnoceni) jsem dala crashe na heavy na A a pak jeste neco jineho na heavy 8-9. Na dalsi double jsem zkousela same deviti tlapky takz soustredeni nakonec vyhralo nad strachem a Exotic Ethnic jsem prolezla jako svuj druhy stage. Nasledovala Afronova Primeval, ktera se snad nejtezsi cata na double. (nasledoval fail).
Kazdopadne se mi povedlo na padu se nezabit, ale netusila jsem ze z toho budu mit takovou hruzu...-_-
Ten den me vysledky na normalni rychlost nebyly valne. (69000k - 71000k) ale za to na 2x se mi podarilo dat par full comb a par AA. (zbytek A). Dala jsem take heavy nonstop na normalni rychlost a ziskala jsem 219....hodne nul...bodu. Coz je celkem dobre. Jinak za jeden miss ve ctvrte skladbe...jsem prisla o ctvrtku zivotu a malem jsem se zdesila, ze to neprolezu. Ale pak jsem tak nejak nasazela 100 combo a byl klid.
Po poslednich par creditech jsme se rozhodli chytit vlak v 6:20. Bylo 5:30. Zeptali jsme se na cestu jak se dostat na nadrazi a neco nam bylo sdeleno. Vydali jsme se tedy tim smerem a skoncili na dalnici. Tak jsme se vratili k nejake benzinove pumpe a zeptali se znovu na cestu. Pan nas poslal zase zpet odkud jsme prisli (dalnice)...tak jsme za nim prisli znovu a rekli jsme mu, ze jdeme PESKY. Tak nam rekl jinou cestu. Vydali jsme se po ni a po prolezeni bahna a mensiho lesa jsme se objevili v nejakem IMAGIXParku, kde byl cirkus. Tam jsme se znovu optali na cestu. Prvni odpoved byl srdecny smich, ale pote jsme dostali presnejsi informace. Zase jsme se vratili k benzinove pumpe a vydali se hledat u najezdu na dalnici, kruhovy objezd, kde jsme meli zahnout vlevo. Ten jsme nenasli, ale nasli jsme ceduli s napisem MONS a smerovkou. Tak jsme se tam tedy vydali. Prosli jsme mezitim nejakymi tuneli, kde se schova max. tak uprchlik z mexika. Vyslapali jsme novou cesticku podel hlavni silnice a po nekolika vylezech a slezech kolem dalnice jsme se dostali blize k civilizaci. Tak jsme nalezli ceduli GARE a smer. Tak jsme se tedy vydali smerem na nadrazi. Prolezli dalsima tunelamam, znova jsme presli (podesli) tu nasi dalnici a pak jsme se prozmenu zase ztratili. Alex nakonec sel zazvonit k nekomu domu, kde se kvuli tomu strhnul hrozny krik. Nakonec nam ale clovik poradil a tak jsme zase sledovali ceduli se smerem Mons. Nakonec jsme nasli mesto (ve kterem jsme BTW meli ztravit cely den) a po dalsich dvaceti minutach jsme nasli koleje a nasledne i nadrazi. Zde jsme nakoupili plno krupek (na vhazeni minci do automatu uz jsme meli praxi^_~), colu a sli jsme oxidovat na lavicku.
Lidi se na nas docela pobavene koukali. Nakonec jsme se dockali vlaku v 7:20. Ve vlaku se pruvodci podival na muj listek a oznamil mi ze vlak do La Hulpe jede v 20:45. Tak jsem si rekla skvele zakonceni dne. Nakonec jsem s nejakou skupinou asiatu preckala mrznuti na hlavnim nadrazi a odjela smer Louvain-La-Neuve Universite. Tam si jen cirou nahodou okolo me sedlo sest polaku. (jako kdybych uz tech cizich jazyku nemela dost...ENG a FR ..ten den). Doma nekdy po pul desate jsem snedla polevku a zalezla do postele.
Dnesni rano bylo poznamenano hroznou bodavou bolesti v leve noze (prava...se asi moc nesnazila..^_~) Kazdopadne jsem slezla z postele a byla schopna stat. Takze to bylo celkem ok. Po dorazeni do skoly me zacali bolet nejake svali nebo nerv u zeber (desna bolest..). Ale jinak jsem v poradku prezila a bylo dobre.
Utrata.
43EUR vlak
22EUR DDR
9EUR jidlo a piti
+ par drobnych

fotky na Arrow
http://czech-ddr.info/photos/index2.htm
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zell wrote
citace:
well, that was awesome fun.

The EM2 is in mint condition, it's well separated from the cinema area, the sound isnt too quiet...

We went there with my girlfriend, STsung, my sister, her boyfriend and 2 friends.

Had a lot of fun, managed to get people interested in it too (including the manager hello free credits)

got loads of AAs, which was cool, but STsung's stamina is just O_O

the only bad thing, and that's a HUGE downer, is that it's 2 euros per CREDIT. 3 songs = 2 euros is really bad. Playing 4 euros to play my beloved doubles took away some of the fun ;(
I think it's putting a lot of people off trying the game, after all they could fail on second stage (you don't fail on first stage if you pick beginner) and pay 2 euros for it

If anyone knows someone from LTDN (according to the manager, it's them that set the prices for the games), tell them to reduce it to 1 euro per credit...or else the machine might flop and they'll take it away
I'll talk to them myself if no-one knows them.

one word of advice: do NOT go there on a sunday if you don't have a car. The trip to go back from the Imagix to the train station was pure hell, there are no paths, so basically you walk in mud along the motorways or end up in dark, creepy tunnels that look more like huge pipelines :s (there are free buses from and to the train station every day of the week, except sundays )

great fun overall though ^_^

i'm sure STsung will post the pics soon
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Chce to v tom hledat i pozitiva .. jako treba pochybuju je mi bysme nejakou obsluhu u 3DDX prekecali za kredity zadara. Vlastne muzeme bejt radi kdyz nam vypnout "mute mode".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
LOL. No co se tyce toho mute modu. Kdyz vedle nikdo nehraje zadne hry tak DS rve pres celou vstupni halu kina, ale jakmile nekdo zasedne za volant nebo na motorku tak je slyset zvuk motoru a do toho obcas 'Great', 'perfect', 'one hundred combo'. No ale nejlepsi na tom je ten how to play. Kdyz to nechas bezet tak announcer zarve pres cely sal sve 'NOOOOooo'. (za chvili to zacne lezt na nervy) a taky v tom beginnerovi hrala porad skladba memories...takze ji ted nesnasim vic jak 1234007(s carkama mezi cislicema..lol).
Hele muzete byt radi ze tam vubec ten automat 3DDX je. Pravda..mohla by byt funkcni ctecka na credity. pritom by stacilo tam par creditu naslepo nahazet a stisknout start...(pokud to neni vedeni totalne mimo automat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak to byla sila Smile Je nejaka fotodokumentace ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Mons - a jak to S'Tsung prezil
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ehm...

S'Tsung napsal:
fotky na Arrow
http://czech-ddr.info/photos/index2.htm


^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Diky
Tak nejak jsem prestala cist u vyuctovani a nevsimla si linku ........... :wink: Ok omlouvam se jeste jednou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mons - a jak to S'Tsung prezil
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)