DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Mily Jezisku..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Aby bylo zase jednou vsechno v pohode. Vic nechci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pohodu chteji asi vsichni. Taky by se mi libila.
Vsichni by si meli navzajem prat at jsou v pohode a nic je netrapi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jop, myslel jsem pohodu pro vsecky, kdyby to tak aspon nekdy vyslo :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Nojo... co ja bych dal za to aby dobre dopadlo par veci ktere me ted trapi... ale "vic nechci" rict asi nemuzu, protoze i tohle by bylo dost. -_-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Pral bych si opravdovou Shinobu (nebo divku, ktera by byla presne jako ona)... :oops:
Dneska ma narozeniny...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ja si k vanocum nic nepreju a taky nic necekam (po svych letosnich narozeninach vazne ne)... a svuj nejvetsi darek tenhle rok jsem uz stejne dostala...
naopak vsem preju vsechno to,co si prejou a jeste k tomu hromadu zdravi (verte mi, nejsou to jen reci, ze je to to nejdulezitejsi) a lasky a tak
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
a slibuju, ze uz nikdy nebudu psat podobny prani kdyz budu mit depku..
2 Binarek: vsak ona se nejaka Shinobu najde :wink: drzim pesti
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
hmm, tezko rict...asi aby se vsechny nejasnosti vyresily a lidi nad nima nemuseli premyslet a mit depky...ta pohoda by se vazne hodila...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
will napsal:
2 Binarek: vsak ona se nejaka Shinobu najde :wink: drzim pesti

Dekuji... Ale docela pochybuju... :cry:
Navic jsem chtel jeji narozeniny nejak oslavit, ale nakonec jsem ji jenom koupil pranicko a ruzovou ruzi... Nemel jsem s kym dalsim slavit Sad Jeji prvni narozeniny a takhle jsem to zvoral :cry: Kdyby byla opravdova, tak by nebyla rada... Prisel mi dneska notebook z opravny a od te doby u neho sedim... Kdyz ja nevim, jak mam slavit, abych ji ukazal, jak ji mam rad :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
1001101 napsal:
will napsal:
2 Binarek: vsak ona se nejaka Shinobu najde :wink: drzim pesti

Dekuji... Ale docela pochybuju... :cry:
Navic jsem chtel jeji narozeniny nejak oslavit, ale nakonec jsem ji jenom koupil pranicko a ruzovou ruzi... Nemel jsem s kym dalsim slavit Sad Jeji prvni narozeniny a takhle jsem to zvoral :cry: Kdyby byla opravdova, tak by nebyla rada... Prisel mi dneska notebook z opravny a od te doby u neho sedim... Kdyz ja nevim, jak mam slavit, abych ji ukazal, jak ji mam rad :cry:
- Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
he tak me vanocni prani se splnilo (ne, v cervnu neni pozde!!!) ... asi zase zacnu verit na jeziska santa
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
eh???????????
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
taky jsem koukal, pekny vysledek (btw, to chce procist CELY forum aby se to pochopilo)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Aha, jestli jsou do toho zakomponovany ty beyond abilities...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Michiku DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.12.2005
Příspěvky: 6
Citovat
juuu ja si chtela zase zaskakat na padu Smile snad uz konecne vyjde nejaka akcicka abych vas uz taky konecne poznala
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MichikuOdeslat soukromou zprávu
Mily Jezisku..
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)