DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Dálkové ovládání - aneb bezdrátový gpad od Logitechu
Dálkové ovládání - aneb bezdrátový gpad od Logitechu
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat


takže pokud jste četli můj thread o stavbě padu, tak jsem se tam poprvé zmiňova o tom, že budu možná mít Xbox gamepad od kamaráda... takže to konečně přišlo... kámoš se uráčil přinést mi ten gamepad... a o co se tedy jedná...

je to Logitech Cordless Controller for Xbox...

http://www.logishop.cz/starsi/clcoxb.html
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=28279

jedná se o bezdrátový gamepad se dvěma vibračními motorky na 4 tužkové baterie

8 obyčejných tlačítek - x y a b start back černé bílé

jeden klasický křížový ovladač .. .tj další 4 tlačítka

dva analogové pákové ovladače - stisknutelné - tj další 2 tlačítka

dva proměnné tlačítkové ovladače - zezadu

přepájení koncovky bylo easy...dokonce seděli i barvy drátů... jelikož bydlím v malém městě kde jsem pájecí USB nesehnal , tak jsem zakoupil 1,8m USB prodlužovák a ustříhnul jsem jeden konec .... cena 22Kč

gamepad pracuje s nejnovější verzí XBCD zcela be problémů včetně vibrací, které sakra žerou baterky...

náráz lze zmáčknout všech 8 tlačítek a ještě oba analogové ovladače a proměnné ovladače taky.... možna uplně všehno lae už mi nestačily ruce...

problem ovšem nastal po rozebrání.... elektonika je docela složitá, rozsáhlá a jsou tam titěrné kontakty a ještě jsou tam ty analogové ovladače připájené... a aby toho nebylo málo, tak spoleňou zem se mi najít nějak nepodařilo.. dokonc to vypadá na více vrstvý pošňák, i když fakt nevím

takže využití:
- v spučasné době jej používám jako dálkové ovládání k pc a k SM... přeci jen je to vybírání a třízení písniček pohodlnější... mám to dokonce namapované na ty anaogové joysticky... co tam jsou ... každý na jednoto playera a pak pro každého dvě potvrzovací tlačítka ... perfektní na cony když nechcete aby si tam lidi dělali co chtľi... tka im o prostě z povzdálí ovládáte... však nováčci na to třízení a ´vyběry písniček koukaj jak čerstvě vyvoraná myš (jako já na konu...tuny songů, orientace mezi obtížnostmi, start options)... takže na tohe se to hodí

- v budoucnu... až budu dělat profi dance hard pad ... vlastní nápad ale základ v TX1000 a homemade metal padu ... kde není společná zem... pak bude profi a ještě bezdrátový, ale bohužel na to teď nemám čas

fotky rozebraného ani složeného padu bohužel nemám páč nemám plastní digitál a v tu dobu nebyl ten cizí zrovn po ruce...

jinak ... CENA

nový na CZC shopu ... 1 155 vč DPH + poštovné

nový ani jednou nepoužitý od mého kamaráda (velkej pařan, ale neví že stačí přepájet konec na USB, vyhrál ho na invexu, nemá xbox) ... 150Kč konečná cena... yayyyyyyyyyyyy Smile

takže mám radost i když ho jina než jako dálkové ovládání v tuhle chvíli nevyužiju
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Dálkové ovládání - aneb bezdrátový gpad od Logitechu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)