DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď PPP a Yankovic
PPP a Yankovic
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Co tak delat kdyz se clovek ma ucit? Spoji PPP a Yankovice.

Mala ukazka ze to jde:
http://rapidshare.de/files/8941807/HeyRicky.wmv.html
http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=1N4VOATHL85EG20GMWC26CDE3H

Libi? Ono to co tam hralo "Mickey" je fakt stejna hudba, jen jiny text.
Btw, toto je muj 1234 prispevek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
ale u tebe je to aspoň produktivní:o) Já když se mám učit, tak vyhledávám méně produktivní činnosti:o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Yankovic sympatak ale kombinace s PPP je vrazedna... (pouzival si movie maker?!? aspon teda podle konce)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No jasne. Malovani+movie maker+notepad. Copak ty pouzivas neco jinyho? Tak je fakt ze to byla otazka okamziku, takze jsem to rychle vyripoval z DVD a v nem spojil. Je to pravocni verze, ale asi ani dalsi nebude, takze ber nebo nech Wink.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Mno ja jsem po chvilce prace s Movie Makerem zjistil ze stoji za... radsi Vegas Video nebo Adove Premiere hlavne mi vadi na movie makeru vystupni formaty... jeho vyhoda je ze je user-friendly ale neda se s nim delat nic vic
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja souhlasim s tebou falco, ale xsoft ma zase v jedne vice pravdu je to rychly.
Vystupni format je humus, ale prinejhorsim se to da zase zkonvertovat do neceho jinyho..ale konvertujte z wmv ze?

Ad PPP. no pekne... ta kombinace je ale takova..no trochu mimo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vegase i Adobe mam, jen se mi to v tom nechce delat. WMV taky mumu prevest na AVI (jako u videi ze Specialu), jen u tohodle nevidim duvod.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
PPP a Yankovic
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)