DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mouscron a jak to S'Tsung prezil
Jdi na stránku 1, 2  Další
Mouscron a jak to S'Tsung prezil
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Odjezd v poledne. Za sileneho slejvaku. Na ceste pribrana Nathalie. (hodne dlouhe zpozdeni). Dorazili jsme asi v 14:30 za silene chumelenice. Tatka nemohl zaparkovat auto, ale my jsme se zatim doplazili na misto konani turnaje.
Takze jednalo se o Moto vystavu. Takze zima, vsechno z vyfuku a kour od cigaret.
Kazdopadne jsem to nejakym zpusobem preckala. Nejakou dobu se vybirali songy. Stylem hups na START. Pane jo co to je? To jsem v zivote neslysel?.
Hrane skladby (ne vsechny, nemam tak dobrou pamet hrala jsem je poprve..az na kakumei a jeste jednu skladbu)
level hard So Fierce So Fabolous neco lehkyho ale podlyho
level hard Twilight Zone cata
level hard Destiny neco lehkyho
level hard Kakumei cata
level hard neco od Kellys Cosmos neco lehkyho
level hard Paranoia KCET cata
level hard Can't Stop Falling Love Speedy Mix cata

Zaplatila jsem zapisne, vyfasovala pekne tricko Dancing Stage a ve svem nejteplejsim svetru (snezny pes) jsem se vysapala na platformu na hrace dva, kde se mi potvrzovali freezy lepe. Prvni skladba Kakumei. Vysledek kolem 71mill. No, kdyz ma clovek doma 84mill tak to nastve, ale nebyla to takova katastrofa. Byla mi stale desna zima. Druha skladba byl nejaky plouzak, u ktereho jsem vymrzla jeste vice. Pak nastal sok u nekterych skladeb, jako u podleho zastavovani, podle rychlosti. Nakonec jsem to zakoncila Twilight Zone s zadnym ustatym freezem, coz me stalo malem zivot a take to druhe misto. Zakoncila jsem uz trochu rozehrata po twilight zone Paranoiou. Ty freezy me fakt stvali...byla to zbytecna ztrata bodu a zivotu-_-. Proste nezvyk na platformu. Pamatuju si ze na posledni freeze jsem skocila obema nohama, abych ho ustala. No nakonec se povedlo. Ale to byl jeden z mnoha.
Po 38 minutovem mrznuti na platforme, jsem ziskala papirek se svym 'uzasnym' total scorem a mohla jsem v klidu (nastvana a zklamana) odejit domu. Avsak vitez (nebo jeho dvojce) tam strcil Party Mix a tak jsme si zahrali Rhythm and Police a Dam Dari Dam. Pak uz se slo domu.
Celkovy vysledek. S'Tsung skoncil na druhem miste v zavesu za Lu. Treti byl Nico (docela mu to jde..ale nam se rovnat jeste nemuze).

Fotodokumentace bude pozdeji.








Naposledy upravil S'Tsung dne st, 23.únor 2005, 16:37, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pekne vypecene
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Diky za reportage Wink
btw. asi uz nejakou dobu tapes co? Z vypisku skladeb znam asi dve a na ty se tak maximalne kouknu stylem: "jeee tam je ale sipecek a ona pod tim hraje nejaka hudbicka ... FAILED"
Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ty hardpady maji opravdu pekne zapojeni. Ono to pomalu vypada ze je v tom vodni chlazeni a nejaky dusik .. takove futuristicke, stejne jako na 3DDX.

To ale spis dela to ze na Pragoconu jsme meli hardpady pripojeny kabelem jako zhruba od mysi a parkrat se stalo, ze se konektor mezi padem a gamepadem (nereste podrobnosti) rozpojil. A zadnej problem, clovek skakal dal, sice samy miss ale myslel si ze je mimo rytmus. Tak jsme mu to zapojili (za chodu) a rekli ze mu to ted pujde treba lip Razz

PS: Mohla si pak hrat neco na speed mody, .. jako pak, kdyz bylo po kvalifikacnich songach, jentak pro zabavu/zajimavost.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No, az te potka takove stesti a narazis na automat DDR tak se podivej jak je to pripojene. To pripojeni vypada dost vyhruzne, ale to uz jsem se lekla u 3DDX. U DDR me to uz zase tak moc neleka.
Kazdopadne jsem po turnaji dala A na Challenge a V na challenge (A se speed modem) a meli jste videt toho clovicka, co se umistil jako treti. Ten na to nestacil ani koukat jak se divil. Myslim, ze v tu doby si asi rekl neco ve stylu 'ta je dobra'. Nevim, co si o me myslel, kazdopadne na DDR se mnou vlezl jenom jednou a to na Afrovovu. Kdyz mi tu skladbu odkyval Ludovic (vitez) mu rekl, ze tuhle skladbu projede. Tak se na nej vydivil, podival se na me a vzapeti Afronovu failednul. Od te doby si vzdycky pockal az slezu a odejdu se divat na Devil May Cry 2 (ktery ma BTW pekne 'animace' a docela pekne dialogy. Akorat je v te rychlosti lustit ze zmeti kanji, katakany a hiragany nebylo zrovna nejlepsi. Zvuk nebyl slyset no-_-.
Take jsem omylem odklepla Break Down na 2x. No dopadlo to na B, zadna slava to nebyla. Moje oci uz mely dost. Kazdopadne jednu vyhodu ten turnajik mel. Mohla jsem vypnout vsechny animace a tanecniky (lidi se asi bavili, co delam v tom menu z 'rozsypaneho caje').

Bee_Boo: Dik za podekobani, jsem rada, ze to vubec nekdo prelouskal a ocenil. Vim, ze pisu dlouhe a dosti zmatene reportaze.
Jinak k dobe hrani. Hraji od dubna minuleho roku, coz neni zdaleka nejdele v ceske republice. Avsak moje uroven je prece jenom asi nejlepsi.
Zpet k zapojeni. (nevim jak to predelali, ale nakonec se jim to podarilo predelat na PSX koncovku...musim se jich zeptat na podrobnosti.)

BTW: Lu se mnou odmita hrat Max300! Jednou jsem ho prekecala, ale na heavy ne a ne. Na moje 77377k Cecko na Extremu se ani nepodival...-_-


Trochu rozmazane, ale jedna fotka, na ktere je videt ze ten pad umi i svitit (resp. blikat).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jeste ze vime o cem pises, protoze kdyby tohle cetl nekdo nezasveceny, nepochopil by: "...dala A na Challenge a V na challenge (A se speed modem) a meli jste ..."

Jinak kdyz vlezes do menu (pred startem pisnicky), tak to te necha vypnout animace a d.charactery tam? nebo musis nekam jinam..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Obvykle si musis zavolat obsluhu a vysvetlit ji, ze ten automat ma nejake game options (a coin options^_^). A pak ji rict ze tohle dela tohle a tamto dela tamto. V tomto pripade jsem si obsluhu udelala sama.
ad A a V [for extreme]: No nejak mi to nedoslo-_-. Predpokladam, ze vsichni znate obe dve skladby a ze vas nekdy napadlo to odehrat na challenge. ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
S'Tsung: Dlouhe (reportaze) ano, ale to neni na skodu. Zmatene bych nerekl... spis proste pises co te napadne, ne? Ale to je fajn, nech to jak to je ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo, pisu, co me napadne. Snad se v tom vyznate^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A a V mi chapeme, to je v poho.

Jinak jak lezes do servisniho menu? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No najdes obsluhu zmlatis ji do kulicky, ukradnes ji klice a probehnes se k automatu. Rychle prenastavis nastaveni a vratis ji ty klice.^_~
Pripadne ji prekecas ze dve eura za hru jsou des at ti nejaky credit da a kdyz se tak rozhodne musi se do automatu dostat. tudiz i k tomu menu.
(vypada to docela hezky)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To by chtelo vyfotit .. v tom nastaveni to na tebe asi nekeca anglicky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no na extremu to na tebe keca japonsky...ale staci znalost katakany a anglictiny. Lol (az na vyjimky). no ono je uspech se k tomu menu dostat...jeste to fotit? nekdy se pokusim...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. kdyztak staci i fotka z nejakyho jinyho fora. neva, jestli bude prilezitost tak to sem postni. diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
standard nebo hard
trin DDR portal
Anonymní

Citovat
ahoj,
u skladbicek z toho turnaje mluvite o standardu nebo o hardu?
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
level hard
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mouscron a jak to S'Tsung prezil
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)