DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Pravopis obecne
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
S'Tsung: ja to chapu, taky mi to neni dvakrat prijemne Smile no budeme sirit osvetu a uvidime, treba se to na tech 10% lidi uchyti Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Levely (+barvy) by mely vypadat nejak takhle:


A ikonky takto:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Xsoft: pekne, diky ^_^ (BTW to je z Cyberia Style?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Samozrejme ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
xsoft napsal:
Samozrejme ^_^

hehe ^_~ moc pekny theme, ale uz jsem si zvyknul na Heavy Metal Machine. jen ten graf trosku postradam.. ^^;;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dalsi slovo STEPCHART (at uz dohromady nebo ne...).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Stejne - na co resit pravopis, kdyz se stejne pise bez hacku a carek, ne? IMHO by se melo i/y a jine hnusarny zrusit a sjednotit (treba psat vsude tvrdy, at je clovek aspon nekdy tvrdej Smile )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
mas pravdu, ale nektera slova, ktera jiste osoby proste nevi jak napsat me uz stvou. neda se na to koukat.

EDIT: viz pulda...
Hele u me pravopis neni to, co ma neco spolecneho s gramatikou nebo tak neco. Vim, ze je to spatne pojeti..ale pravopisem chapu to jak se slovo pise bez toho jestli se pak na to stahuji nejaka pravidla sklonovani, i/y nebo cokoliv jineho.
Pokud mi na foru, ale bude psat nekdo s w a y vsude, kde muze bude z toho ban (na foru zni divne^_~).


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 18.září 2005, 19:42, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
nektera slova, ktera. Promin ^_^
Ale jinak s tebou souhlasim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
No, teda mě standart nevadí. I když se normálně píše standard tak se to vyslovuje standart a pak mi příjde spíš divné napsat standardem, prostě protože se to vysloví stejně standartem.. Smile
A co se píše za chyby ve slově announcer?^-^; Promiňte mi tu neznalost^-^ (nebo možná nevšímavost^-^)

..a kdyžtak se předem omlouvám, jestli napíšu někdy standartem s t~-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nevadi, kdyz to napises jenom nekdy. ale jsou lidi, kteri to pisou porad. Z Xsoftovych DVDcek se mi uz stavi vlasy na hlave...ale jsou tu i jini experti jako xsoft. Bez urazky..ale nekdy uz je to na me trochu moc.
U slova announcer delaji problem "n" tak i to "ou". nevim..proc to lidi nepisou spravne. ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ja teda i vyslovuju standard spis s "d". No, mozna jak kdy... ale to bude taky tim ze mluvim "anglickocesky" (ze, S'Tsung ^_^).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
S'Tsung: ^-^

Pulda: Lol, to musí znít docela zajímavě..^-^ Teda nemůžu si pomoct, zkoušela jsem to vyslovit, ale to t mi tam na konci příjde úplně samozřejmé^-^ S d mi to zní divně^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
ňák to taj moc hrotíte... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Ertai napsal:
ňák to taj moc hrotíte... Smile


Ale ne:) Jen normální debata na nedělní večer^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pravopis obecne
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)